Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
Nojo, to je jasny, pak ma byt v Praze hej, kdyz si v pohranici nechavate to nejlepsi.
 
Hoj ahoj, do zaplacení zbývá 5 dní, nezaplatila vás ani polovina. Vláďu jsem odhlásil (nestíhá). Pokoje, které nebudou do 15.3. uhrazené uvolňuju k prodeji, takže to promyslete. A vy ostatní taky, protože aktuálně vás potvrdilo 7, takže jestli to má vůbec cenu.
 
Já myslel, že budu jeden z posledních, kdo zaplatí a ono prd.....
Souhlasím s Davidem ;)

Mraky předběžných rezervací a pak toto?????????
Vidím v tom úplně stejný problém jako na indoor tour - nelíbí se mi nezávazné objednávky.
Někdo se snaží vytvořit něco pro nás abychom měli možnost se setkat a společně si zahrát. První reakce od všech neskutečně pozitivní a když přijde na lámání chleba je ticho...
Přitom by stačilo jen napsat: "nejedu, nemůžu" apod.

Sorry ale mě osobně se tohle hóóóódně nelíbí a být organizátorem budu akorát pěkně nas..ný!!!
 
Do patnáctého čas, věřím, že všichni přihlášení dnes či v pondělí zaplatí a Martin to tam bude mít jako na koni. Připomeneme to ještě opozdilcům pomocí soukromé zprávy. :)
 
Platby nemám od Honzy Šťastného (ten mi teď psal a potvrdil, že to v pondělí pošle), Jirky Marečka, Zuzky Walkové, Josefa Lokajíčka a Vaška Pechance (který se prý odhlašoval, ale nevím teda komu).
 
Platby nemám od Honzy Šťastného (ten mi teď psal a potvrdil, že to v pondělí pošle), Jirky Marečka, Zuzky Walkové, Josefa Lokajíčka a Vaška Pechance (který se prý odhlašoval, ale nevím teda komu).
Vsem jsem psala!
 
Tesim se. Pevne doufam, ze to bude povedena akce, a kofola potece proudem. a jsem zvedav na to zelezo jedna z jineho tematu, nech ji tam, Martine do te doby!
 
Potvrzuji Jirkovi Marečkovi platbu. M.
 
můžu ještě? moc ráda bych tam s váma byla, ale je to pro mě velká časová dálka, mám to s plánováním volna složité....ale řekla jsem si, že jsem už v životě přišla o víc než o 16stovek, takže, pokud můžu, hlásím se a hned bych poslala peníze. a pak se uvidí.
 
můžu ještě? moc ráda bych tam s váma byla, ale je to pro mě velká časová dálka, mám to s plánováním volna složité....ale řekla jsem si, že jsem už v životě přišla o víc než o 16stovek, takže, pokud můžu, hlásím se a hned bych poslala peníze. a pak se uvidí.

Teď už to záleží na @mkopcak, jestli ještě má volný pokoj, příp. jak dojdou peníze od ostatních, bude skvělé, když pojedeš. Martine? Můžeš kdyžtak poslat Daně email? (klidně asi i do zpráv, Kristýna to zproceuje pak případně až večer) :)
 
Teď už to záleží na @mkopcak, jestli ještě má volný pokoj, příp. jak dojdou peníze od ostatních, bude skvělé, když pojedeš. Martine? Můžeš kdyžtak poslat Daně email? (klidně asi i do zpráv, Kristýna to zproceuje pak případně až večer) :)
dík
 
Tak, zaplaceno. A dík všem zúčastněným tohoto vlákna. Přečetla jsem si to konečně celé hezky od začátku a už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála. Po dnešním dni - blbci - učiněný balzám. :D
 
Prima, tak to vypadá dobře. Když nás bude tolik, budeme muset přivést více kofoly. koneckonců, mohli bychom sdíleně hromadně plnit i tu výzvu 2l kofoly bez wc, dvě devítky. :) V zimním oblečení, když bude pěkně. Uf.
 
Prima, tak to vypadá dobře. Když nás bude tolik, budeme muset přivést více kofoly. koneckonců, mohli bychom sdíleně hromadně plnit i tu výzvu 2l kofoly bez wc, dvě devítky. :) V zimním oblečení, když bude pěkně. Uf.

Ja se tam chystám několik výzev opravdu splnit.
Když půjdu hrát např. s šálou,nebudou na mě ostatní koukat jak na blázna, protože budou vědět oč jde.
Jinde by za mnou mohli poslat Chocholouška :D:D
 
Ja se tam chystám několik výzev opravdu splnit.
Když půjdu hrát např. s šálou,nebudou na mě ostatní koukat jak na blázna, protože budou vědět oč jde.
Jinde by za mnou mohli poslat Chocholouška :D:D
ale to bychom ti nemeli uznat, kdyz my budeme vedet, o co jde, to by mohla byt nedovolena uleva :D

Martineeee, krteckovi jsme naplnili kapsicky a kuta se smer Horehledy, zkontroluj mu pak vsechny kapsy poradne, obcas si nejaky drobasek necha pro sebe, hajzlik mrnavej :)
 
ale to bychom ti nemeli uznat, kdyz my budeme vedet, o co jde, to by mohla byt nedovolena uleva :D

Martineeee, krteckovi jsme naplnili kapsicky a kuta se smer Horehledy, zkontroluj mu pak vsechny kapsy poradne, obcas si nejaky drobasek necha pro sebe, hajzlik mrnavej :)
taky mě to napadlo, že cennější trofej by byla právě tam kde by hrozil Chocholoušek :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom