Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
Vymyslel jsi si to,tak musíš také trpět ;)
:D:D:D:DJe to jen nápad.......................Navrhuji okořenit naše setkání právě kolektivním splněním výzvy, hry v zimním oblečení a to tedy minimálně kulichem a šálou. Myslím, že by to mohlo jistým způsobem zůstat v našem podvědomí a případnými fotkami bychom si jistě každý posléze snadno vyvolal vzpomínku na tuto akci. Mohlo by to být i jistým "motem" celé akce, nebo by se snad i dala tato akce pojmenovat tématem této výzvy. Něco jako napřiklad "winterclothersparty" . Ale POZOR nejsem angličtinář a tak nevím zda je to vůbec spravně napsané. Prosím tedy o případnou opravu, nebo jiný návrh.
To celé ale až pokud by s tím všichni vůbec souhlasili a hlavně pokud by s tím souhlasil organizátor této akce a celého víkendu. Prosím vás tedy všechny o případný názor na tuto úvahu. Co vy na to?
 
Já měl v úmyslu to tímhle způsobem pojmout ;) Ale počkáme na vyjádření Michala. Každopádně by mohlo být legrační kdyby vyrazilo na rozpálené greeny 15 lidí v kulichu a šále a následně můžeme udělat výlet na běžkách po okolí - ať jsme trochu za blázny:D:eek::D
 
A není šála pouze pro oficiální turnaj? To my asi mít nebudeme. Nebo...?
 
A není šála pouze pro oficiální turnaj? To my asi mít nebudeme. Nebo...?

Já ti to zoficializuju, neboj se!
 
krtek poslal na mail pohlednici z cest, snad nezabloudil :)

Krtek dorazil, kačky odevzdal, na cestu zpátky dostal kalhotky s logem resortu.
 
Za mě není problém, myslím, že klidně si z toho ofiko turnaj udělat můžeme, když bude zájem a Martin nám k tomu dá servis. Domluvíme se včas. Nicméně, tuším, že výzva v zimním oblečení není na ofiko turnaj, jenom ta šála.
 
Ahoj, sice pět minut po dvanácté, ale bylo by ještě jedno místo?
 
Ahoj, sice pět minut po dvanácté, ale bylo by ještě jedno místo?

Ahoj, mám ještě jeden volný pokoj.
 
pokud i pro mne, rád pošlu holuby, krtky i jinou haveť se zlaťáky :)

potřebuji počet osob, jméno, telefon a email:)
 
Paráda, snad to dopadne a bude nás víc. :)
 
Tak jak? už kapříci doputovali?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom