Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
V textu od @requo je psáno, že už

Je to zvíře :D
Rezervace (pocet dni pred dnem D ) jsou v TT videt v prohlizeci - osobni stranka, posledni sloupec vzdy vedle hriste.
 
Je to zvíře :D
Rezervace (pocet dni pred dnem D ) jsou v TT videt v prohlizeci - osobni stranka, posledni sloupec vzdy vedle hriste.
Děkuji. Teprve vcera jsem si to nainstalovala, takže se s tím musím naučit. Takže každá ráda je dobrá. :)
Upraveno: @Jirka75 tak nějak nevím, kde ten poslední sloupec hledat.o_O
 
Upraveno:
Na sobotu mi apka hlásí, že nejsou žádné volné časy...

Asi to ta apka neumí tolik do budoucna, zjistim to
 
Děkuji. Teprve vcera jsem si to nainstalovala, takže se s tím musím naučit. Takže každá ráda je dobrá. :)
Upraveno: @Jirka75 tak nějak nevím, kde ten poslední sloupec hledat.o_O

Dani, appka v telefonu to neumi.
Umi to jen www.teetime.cz - osobni stranka :)

Ale je mozne, ze to vidi jen klienti čgk, tam vidim hriste s poctem dni rezervace dopredu.

Viz priloha
 

Přílohy

  • IMG_8186.PNG
    IMG_8186.PNG
    46,2 KB · Zobrazení: 232
Záhada vyřešena - je to podle toho jak si to nastaví to které hřiště. Tzn. na webu i v app je to stejné. U nás je to 14 dní dopředu. Takže to půjde až ke konci května, sorry za komplikace.
 
Záhada vyřešena - je to podle toho jak si to nastaví to které hřiště. Tzn. na webu i v app je to stejné. U nás je to 14 dní dopředu. Takže to půjde až ke konci května, sorry za komplikace.
Děkuji za informaci. Žádné komplikace to nejsou, času přece dost. ;)
 
no tak počkáme do cca května než se budu moct přihlásit. Na www.teetime.cz mne to piše že se zobrazuje pouze na 14 dní a přihlášení na turnaj přes ČGF taky jeste nejde :(

No ono přihlášení na turnaj ani nepůjde, pánč to by se mi přihlásili i cizí:). Takže na turnaj jedině přese mne.
 
Co zas udělat vloženou hru dvojic naslepo? Jako při vánočním kole v indooru?

Jj, myslim, ze slepe dvojice by sly. Prima napad. Udelame. Vezmu ceny k vyberu, co zbyly z predchozi sbirky, bude supr, kdyz ten, kdo ma neco golfove nepotrebneho, priveze do banku, pridam to k vyberu. Sveho stastneho majitele si to urcite nejde!
 
Jj, myslim, ze slepe dvojice by sly. Prima napad. Udelame. Vezmu ceny k vyberu, co zbyly z predchozi sbirky, bude supr, kdyz ten, kdo ma neco golfove nepotrebneho priveze, pridam to k vyberu do banku. Sveho stastneho majitele si to urcite najde!
prosím, prosím, co jsou slepé dvojice?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom