Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: 19. jamka IndoorCup 2017/18

V kalendáři akcí 19.jamky: 10 dates

Stav
Uzamčeno.
Promiň koukal jsem na jiný list souboru. Omlouvám se.

V poho, raději vícekrát mě kontrolovat. Ono se v tom snadno udělá chyba. :)
 
Zdravím, jak se prosím určuje pořadí v případě shody? Děkuji

Viz kompletní pravidla v prvním příspěvku tohoto vlákna. Konkrétně tedy kapitola Hodnocení, tučná část:

  • HODNOCENÍ: Jednotlivá kola – jedna společná kategorie HCP 0–54 pro muže i ženy ze svých odpališť (všichni muži hrají z amateurs odpališť, všechny ženy hrají z ladies odpališť), hráči bez HCP jsou vnímání jako HCP 54. Hraje se na rány s odečtem celého HCP, kdy se pro výpočet odečítaných ran bere max HCP 36 (výpočet zaokrouhleno na celé číslo směrem nahoru, viz příklady níže); při shodě výsledku po odečtu rozhoduje o pořadí nižší počet ran, dále pak vyšší HCP. Do celkového průběžného žebříčku se započítává 5 nejlepších bodových výsledků hráče z jednotlivých kol (celkem devět); vítěz kola získává 15 + 5 bodů (20), druhé místo 14 + 3 body (17), třetí místo 13 + 1 bod (14), čtvrté místo 12 bodů, páté místo 11 bodů… atd. Pokud se hráč kola účastní, ale nedohraje, získává 1 bod. V případě shody bodů na čelních místech po závěrečném turnaji rozhodne play off hrané na 9 jamek principem "náhlé smrti" bez odečtu HCP.

Pokud i po klasickém mechanismu je shoda i u nižšího počtu ran a i hcp hráčů, oba (či více) získají do celkového pořadí tu vyšší bodovou hodnotu. Zatím nastalo jednou (docela mě to překvapilo, v minulém kole). Současné pořadí každého kola průběžně neupravuji, pokud je shoda, upravuji až ručně při finálním vyhlášení výsledků daného kola - ono to vícenásobné řazení se u online tabulek google nechová úplně správně, když pak do toho doplňuješ jednotlivé řádky..

Tedy konkrétně v tomto kole, pokud Marcel ještě neopraví (a nikdo jiný vás nepředežene), tak budeš dle tohoto pravidla druhý ty, protože máš nižší počet ran. :)
 
Objevila jsem full swing v Klášterci nad Ohří. ( Cafe Korek) 2.1. tamtudy pojedu, tak to zkusím obhlídnout.
 
Indoor v Klášterci :Tak jsem narazila. Zaregistrovala jsem se, zarezervovala čas a obratem mi přišla sms, bez bližšího vysvětlení. Tak nevím co si o tom mám myslet. Ten čas je v rezervačním systému zase volný. "Dobry den, omlouvame se, ale vase rezervace na den 2.01.2018 v case 12:00 - 13:00 byla stornovana nasim personalem. S pozdravem Golf Korek. +420775010251,http://golf.cafekorek.cz" Máte s nima někdo zkušenosti?
 
DIVIZE VIRTUAL: Výsledky z IV.kola túry (Castle Pines) jsou tu. První tři místa:

1. místo - Tomáš Kloud (87/56 ran, zlepšení hracího hcp z 30,4 na 22,4)
2. místo - Jan Taraba (91/64 ran, zlepšení hracího hcp z 26,2 na 22,2)
3. místo - Marcel Kvietok (98/64 ran, zlepšení hracího hcp z 34 na 30)

Více tu: https://goo.gl/dETqjw
(celkové a průběžné výsledky túry na prvním listě sešitu). Vítězům gratuluji!

---

Dnes v Čechii hrajeme Firestone, všichni budou zároveň zapsání i do divize VIRTUÁL, čtvrté kolo je tímto okamžikem zahájeno.

5. kolo: út 2.1. - ne 14.2.2018 – Firestone
Výsledky hlásit sem.

FirestoneCountryClub-Akron-OH-hole16North-960x410_rotatingGalleryFront.jpg
 
Tak dneska poslední den dovolené. Tak jak jinak šup na golf.
Bohužel na výsledku se projevila únava a nastupující horečka :-D
Ale i tak posílám motivaci na dnešní večer ;-)))

475A274C-B721-431D-9F79-EFB4AF12DD2B.jpeg
 
Tak dneska poslední den dovolené. Tak jak jinak šup na golf.
Bohužel na výsledku se projevila únava a nastupující horečka :-D
Ale i tak posílám motivaci na dnešní večer ;-)))

Zobrazit přílohu 3615

Zapíšu až zítra. Jaké je hřiště? Pohoda, ne, samá rovinka, krátké, greeny drží? :)
 
Zapíšu až zítra. Jaké je hřiště? Pohoda, ne, samá rovinka, krátké, greeny drží? :)

Jasný,
no hřiště vpoho .. rovný dlouhý rány a máš to v kapse :-D .. snad jen dva greeny maj extrémní sklon, jinak se to dá :)
Jako před 2 týdny jsem si ho dával cvičně a zahrál jsem 90 ran ... no oprava bude nutná :-D

Tak Vám držím pěsti at si to pořádně užijete :)
 
No, to jsem na sebe zvědav, tedy. Já to mám jednoduché, dostat se pod 100 ran. Tak to by snad vyjít konečně mohlo.
 
Večerní výsledek ... hřiště je par 70 a přesto asi o 320 m delší než Castle Pines, greeny jsou docela dobrý a velký. Vody moc není, přesto jsem na myslím 3-tí jamce míček vykoupal. 20171230_141606.jpg
 
Občas jsem si připadal jako kanadský dřevorubec, ale dobrý :)
Paní Markétka hrála mimo soutež, byla příjemným zpestřením hry, ikdyž jejím výletům k plátnu vděčíme za mulligany :-D
Hráno s @Helldriver

firestone.jpg
 
VÝSLEDKY DIVIZE REAL: Oficiální výsledky z V.kola letošní túry (Firestone) jsou tu. První tři místa:

1. místo - David Koudelka (78/73 ran, potvrzení hracího hcp 4,5)
2. místo - Jiří Lhotka (97/77 ran, zhoršení hracího hcp z 19,9 na 20,4)
3. místo - Pavel Novák (89/78, zhoršení hracího hcp z 10,8 na 11,3)

Gratulace!

Více tu: https://goo.gl/mw17R1 (celkové a průběžné výsledky túry na prvním listě sešitu).
Příští kolo - út 16.1. od 18:00 - Harbour Town,
seznam přihlášených je tu https://goo.gl/UxM7H8.

DIVIZE VIRTUAL - 5.kolo ! Výsledky jdou i do divize VIRTUAL (https://goo.gl/PNtdAj), což je samostatná soutěž (viz pravidla). Každý má možnost na jednu opravu výsledku z tohoto hřiště a to do ne 31.12.2017 včetně. Výsledek potřeba nahlásit pomocí foto do fóra!

5. kolo: út 2.1. - ne 14.1.2018 – Firestone

Průběžné výsledky Divize VIRTUAL (modrá): https://goo.gl/zrpYjc

Pozn. hrací HCP v divizi real i virtuál se může lišit, jsou to samostatné soutěže. Pokud si například hráč opravil výsledek v divizi VIRTUÁL, bude mu pro tuto divizi uznána oprava a na základě ní vypočítán hrací HCP, ale pouze pro tuto divizi. Pro Divizi REAL nikoli.
 
Tak dneska poslední den dovolené. Tak jak jinak šup na golf.
Bohužel na výsledku se projevila únava a nastupující horečka :-D
Ale i tak posílám motivaci na dnešní večer ;-)))

Zobrazit přílohu 3615
Občas jsem si připadal jako kanadský dřevorubec, ale dobrý :)
Paní Markétka hrála mimo soutež, byla příjemným zpestřením hry, ikdyž jejím výletům k plátnu vděčíme za mulligany :-D
Hráno s @Helldriver

Zobrazit přílohu 3619

Večerní výsledek ... hřiště je par 70 a přesto asi o 320 m delší než Castle Pines, greeny jsou docela dobrý a velký. Vody moc není, přesto jsem na myslím 3-tí jamce míček vykoupal.Zobrazit přílohu 3618

Máte to tam pánové, přidáno taky. Hezká čísla, byste nás rozsekali, my jsme se v Čechii trápili. :(
https://goo.gl/zrpYjc
 
S odečtem 30 bych taky rozsekal kdekoho [emoji41]

Ono je to přejde, hcp se snižují, holt zadrženci :)
 
Kam umístit správně míček v jednotlivých pozicích? Obrázek napoví. Přidáno i do úvodu k celkovým pravidlům. Díky @doktordee za jeho tvorbu. :up:

rohozka-fsg.jpg


Všem virtuálům doporučuju vytisknout si a mít u sebe. Na REAL budu brát zalaminované verze na každý stůl.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom