Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz MENA Tour v Malajsii II – tři Češi skončili na prvních 12ti místech

Robot 19.jamky
MENA Tour v Malajsii II – tři Češi skončili na prvních 12ti místech (Golf.cz)

MENA Tour, Malaysian Swing II, Desaru Coast, Malajsie
(18. – 120.4.2023, +6 hodin)

Finálové kolo zahájilo canon startem. Startovalo ze všech osmnácti jamek v 8:00 místního času, tj. ve dvě hodiny ráno našeho času.
Všichni čeští hráči bez Cyrila Suka, který odstoupil se vešli do první poloviny výsledovky, z toho dva do 12. místa.
Nejvýše skončil Gordan Brixi. Finálové kolo došel s šesti birdie bez bogey, 66 ran a v turnaji skončil v Top 10 na skvělém 5. místě (-5). Získal odměnu 2.467 dolarů.
Na 11. místě (-2) skončil Jan Cafourek. Poslední kolo došel v paru se čtyřmi birdie a čtyřmi bogey připsal si 1.350 dolarů.
Mrůzkovi se poslední kolo nevydařilo. Čtyři birdie, dvě bogey, ale hlavně tři double bogey na jedničce, trojce a třináctce, celkem 78 ran. Výsledek ho srazil ze třetí pozice na konečné 12. místo (E).
Na 24. místě skončil Štěpán Daněk (+4).​

Zvítězil Angličan Wiliam Harrold (-10) před domácími Evinem Changem (-8) a Paulem Sanem. (-7).

MENA Tour (Middle East and North Africa Tour) oznámila strategickou alianci, kterou se turnaje LIV Golf Invitational stanou součástí a budou spolupořádány MENA Tour, dubajskou golfovou tour, která je od roku 2016 uznávána oficiálním světovým golfovým žebříčkem OWGR.
Kdoví, třeba se dočkáme hráčů této túry na akcích nejbohatší světové série.​

Výsledky

Els Club - foto elsclubmalaysia.com

Els Club

Úvod
Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Štěpán Daněk, Gordan Brixi a Cyril Suk se v Malajsii účastní tří turnajů série Mena Tour. První se uskutečni minulý týden, druhý opět na hřišti The Els Club právě skončil. Třetí turnaj začne příští týden v Hua Hin.

Turnaj má bohaté zahraniční zastoupení. Za soupeře našim budou kromě domácích hráči z Anglie, Ameriky, Švédska, Skotska Austrálie, Itálie Jižní Afriky, Thajska, Japonska, Hong Kongu, Singapuru, Kanady, Egypta, Indie, Irska a Makedonie.​

Na nejlepší hráče čekají odměny v celkové výši 75.000 dolarů.​

Odkazy: The Els Club Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje

The post MENA Tour v Malajsii II – tři Češi skončili na prvních 12ti místech appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...

Tady se mi líbil titulek. :-D Je hezké, že "jsme nechali" ve třech ostatním alespoň 13. a další místa. :-D