Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
Abych to tady trochu zamoderoval (už jsem to dlouho nedělal) - organizace takovéto akce pro více lidí na celý víkend není úplně jednoduchá. Zároveň je to hodně na čestné slovo, kdy věci domlouvám a mé okolí taky v podstatě pouze s bianko šekem v ruce s protistranami, které 19.jamce fandí a jdou jí často naproti, plus mnozí další, kteří aktivně pomáhají. Tím pádem prosím, konec vtipkování na dané téma. :)
 
Upraveno:
OK ... Tak se neodhlásíme, to bychom naštvali dalšího ... ale nějak potrestat se musíme :rolleyes:
 
Abych to tady trochu zamoderoval (už jsem to dlouho nedělal) - organizace takovéto akce pro více lidí na celý víkend není úplně jednoduchá. Zároveň je to hodně na čestné slovo, kdy věci domlouvám a mé okolí taky v podstatě s pouze s bianko šekem v ruce s protistranami, které 19.jamce fandí a jdou jí často naproti, plus mnozí další, kteří aktivně pomáhají. Tím pádem prosím, konec vtipkování na dané téma.

OK, náčelníku. :)
 
Abych to tady trochu zamoderoval (už jsem to dlouho nedělal) - organizace takovéto akce pro více lidí na celý víkend není úplně jednoduchá. Zároveň je to hodně na čestné slovo, kdy věci domlouvám a mé okolí taky v podstatě s pouze s bianko šekem v ruce s protistranami, které 19.jamce fandí a jdou jí často naproti, plus mnozí další, kteří aktivně pomáhají. Tím pádem prosím, konec vtipkování na dané téma.
Však my jen tak žertujeme, šéfe;)
 
Btw. koukejte se spíš začít naparovat, jaké klady můžete přinést pro kapitána, jaké jsou vaše silné a slabé stránky... A btw. předpokládám, to už můžu prozradit, že bude jeden pohár velký, tzv. putovní a potom pohárky pro vítězný tým. :) Pohár velký bych rád s podstavcem, aby se na něj dala potom vyrýt jména (na destičku) vítězného týmu. Hm. Salátová mísa je zabraná, nějaký nápad?
 
Btw. koukejte se spíš začít naparovat, jaké klady můžete přinést pro kapitána, jaké jsou vaše silné a slabé stránky... A btw. předpokládám, to už můžu prozradit, že bude jeden pohár velký, tzv. putovní a potom pohárky pro vítězný tým. :) Pohár velký bych rád s podstavcem, aby se na něj dala potom vyrýt jména (na destičku) vítězného týmu. Hm. Salátová mísa je zabraná, nějaký nápad?
Jsme dobrý na co jsi jen vzpomenu :D.
 
Jsme dobrý na co jsi jen vzpomenu :D.
To je snad samozřejmý ... kapitán očekává i nějaký bonus ... já bych například kapitána mohl oslovovat velkovezíre, nebo tak nějak podobně :cool:
 
Btw. koukejte se spíš začít naparovat, jaké klady můžete přinést pro kapitána, jaké jsou vaše silné a slabé stránky... A btw. předpokládám, to už můžu prozradit, že bude jeden pohár velký, tzv. putovní a potom pohárky pro vítězný tým. :) Pohár velký bych rád s podstavcem, aby se na něj dala potom vyrýt jména (na destičku) vítězného týmu. Hm. Salátová mísa je zabraná, nějaký nápad?
Velky kybl, co bude vypadat jako jamka a z toho couhat prapor s napisem 19, na vnejsi stranu jamky by se psali vitezove, a dovnitr porazeni :D
 
Requo Cup 2017 19.jamky (Čechy vs. Morava)

Kdy: víkend 13. až 15.10.2017
Kam: Golf Resort Kunětická hora (http://grkh.cz/)

Zobrazit přílohu 1804


Vrcholná akce na závěr venkovní golfové sezóny nemůže být zakončena jinak, než týmovým kláním ve formátu Ryder Cup. Dva týmy po osmi, dva kapitáni a moře golfu! První ročník na mistrovském hřišti na Kunětické hoře!

Cena pro golfisty vč. fee na oba hrací dny: 5.700,- Kč

Cena zahrnuje:
  • 2 x ubytování na noc ve dvoulůžkovém pokoji na os. (příp. příplatek + 800 Kč pro jedno-lůžko)
  • 2 x snídaně, oběd, večeře
  • 50% sleva na veřejné wellness v resortu
  • 3 x fee 18j
  • triko RequoCup 2017 19.jamky, věcné ceny...
Cena pro negolfový doprovod: 2.700,- Kč

Cena zahrnuje:
  • 2 x ubytování na noc ve dvoulůžkovém pokoji na os. (příp. příplatek + 800 Kč pro jedno-lůžko)
  • 2 x snídaně, oběd, večeře
  • 50% sleva na veřejné wellness v resortu
  • triko RequoCup 2017 19.jamky...
Orientační program:
  • Týmový turnaj Čechy vs Morava a Slezsko
  • Tým o osmi hráčích si sestavuje kapitán
    • So 14. 10. 2017 - dopoledne foursome 4 flajty, odpoledne fourball 4 flajty
    • Ne 15. 10. 2017 - dopo singly jamkovka 8 flajtů po 2 osobách
  • pro golfisty mimo týmy: turnaj či spolhra dle počtu a zájmu
  • posezení, povídání o golfu, dobré jídlo a pití, relax...
  • možnost využití wellness centra, inline stezka...

Důležité (harmonogram):
  • do 31.7.2017 prosím potvrďte do toho vlákna, že pojedete, případně kdo s vámi jako doprovod (golf/negolf). Dopište, jestli chcete do jednoho z týmů.
  • začátek srpna
    • pošlu do Kuňky závaznou rezervaci
    • na základě počtu lidí se připraví přesná pravidla a harmonogram týmového klání
  • půlka srpna
    • budou vybráni kapitáni, kteří seskládají týmy na základě zájmu přihlášených
    • skládání týmů
    • platby záloh atp.
  • září + říjen
    • ladění formy, hecování a těšení se
  • víkend 13. až 15.10.2017
    • Requo Cup 2017 19.jamky :)

Přihlášení účastníci - aktuálně: 26 přihlášených
  • dvoulůžkové pokoje:
    • @requo (fee ano, do týmu ne) + @kristyna (fee ano, do týmu ne)
    • @Marklar (fee ano, do týmu ano) + 1 negolf
    • @doktordee (fee ano, do týmu ano) + Linda (fee ano, tým ano)
    • @JanKostalCZE (fee ano, tým ano) + @MilanU (fee ano, tým ano)
    • @HonzaS (fee ano, tým ano) + @MartinaX (fee ano, tým ne)
    • @mirousek33 (fee ano, tým ano) + 1 negolf
    • @RobertSlajs (fee ano, týmu ano) + @macdav (fee ano, tým ano)
    • Golfprovsechny.cz (Morava a Slezsko): (zkratka GpV)
      • @Zuziky (fee ano, tým ano) + Mates (fee ano, tým ne) + Roman (fee ne, tým ne) (+ přistýlka)
      • Pepík (fee ano, tým ano) a Zdeněk (fee ano, tým ano)
      • Jakub (fee ano, tým ano) a Štěpánka (fee ano, tým ano)
      • Tomáš (fee ano, tým ano)
  • jednolůžko pokoj:
    • @Dana (fee ano, tým spíše ne)
    • @TomasV (fee ano, tým ano)
    • @Jerry (fee ano, tým ano)
    • @ati (fee ano, tým ano)
Zájemci o tým (prvních 16 min - tým může mít i více hráčů než 8) - aktuálně: 18

Náhradníci, příp. kapitán může tým rozšířit:
  • -
---
PS: tento příspěvek je průběžně na základě infa ve vláknech aktualizován.
Tak já bych se také rád zůčastnil, když jsem byl dnes upozorněn na to, že se 19té jamce prakticky nevěnuji. No a viděl bych to takto... fee ano, tým ano a rád bych dvoulůžák. A mám otázku právě na důvod dvoulůžáku. Rsp zda existuje moznost vzít si dvoulůžák a buď si připlatit za lůžko a nebo možná bych vzad někoho na tlačení vozejku a pak bych platil těch oných za negolfistu. Ale to těď neumim říct, zda pojedu sám a nebo s přívěskem.
 
Tak já bych se také rád zůčastnil, když jsem byl dnes upozorněn na to, že se 19té jamce prakticky nevěnuji. No a viděl bych to takto... fee ano, tým ano a rád bych dvoulůžák. A mám otázku právě na důvod dvoulůžáku. Rsp zda existuje moznost vzít si dvoulůžák a buď si připlatit za lůžko a nebo možná bych vzad někoho na tlačení vozejku a pak bych platil těch oných za negolfistu. Ale to těď neumim říct, zda pojedu sám a nebo s přívěskem.

Ok, vítej na palubě. Počítáme s Tebou. Ad dvoulůžák - jj, mělo by to takto být, domluvíme to.
 
Ahoj, prima, vítejte na palubě. Počítám s vámi.

Ještě někdo? Určitě se půjde přihlásit i později, ale tento týden budu posílat do Kuňky závaznou rezervaci. Info o platbách atp dám do kupy co nevidět. Ještě někdo se přihlásí? Aktuálně je nás 27 přihlášených, o tým má zájem 19 hráčů.

Viz úvod.
Nevím jestli platí rozdělení na Čechy vs Morava, ale hlásím se na stranu Čech :)
 
Michale, přidej prosím ke mě +1 a přehoď nás na dvojlůžák. (fee Ano, team Ano)

Ok, prima, zajištěno. :) Nějaké jméno, pls?

Budu pak stejně vybírat ještě čísla čgf kvůli hcp atp a pro kapitány...
 
Ok, prima, zajištěno. :) Nějaké jméno, pls?

Lukáš, ten můj švagr, co chodil se mnou na indoor a byl i v Motole
 
Upraveno moderátorem:
Lukáš, ten můj švagr, co chodil se mnou na indoor a byl i v Motole

Jasný díky, abych ho měl v tabulce. :)
 
Důležité oznámení :)

Závazně zarezervováno. Včera jsem závazně potvrdil tuto akci pro přihlášené akci v resortu Kunětická Hora. Díky všem za přihlášení. Aktuální stav a vše podstatné je vždy v úvodním příspěvku tohoto vlákna. Péči o nás všechny a kontaktní osoba ohledně ubytování, provoz, speciální přání atp je @kristyna, která nás všechny bude organizačně a individuálně kontaktovat (počátkem příštího týdne), aby dořešila speciální přání, dotazy atp. Stejně tak se o nás všechny bude starat i v resortu, takže kdyby cokoli organizačního, prosím na Kristýnu.

Golfové věci - já. :) A kapitáni.

Čeká nás rozdělení do týmů a vyhlášení kapitánů. Kapitány zveřejním už zítra, pak proběhne rozzaření a pak každému týmu vytvořím samostatné tajné vlákno - pro zakulisní domlouvání, taktiku atp. Prosím všechny, co měli zájem o to být v týmech, aby do pracovní tabulky u sebe nebo svých sveřenců doplnili čgf čísla u čgf a prosím i aktuální HCP, a potvrdili preferenci týmů, které budou kapitáni při oslovováni přihlížet. :)

Zájemci o tým:
Tabulka pro doplnění: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xDiaPYUvTdXStYOneZME5y1voakDQDALQu76mHctge0/edit#gid=0

(pokud nejde vyplnit, pošlete mi soukromou zprávu, doplním)
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom