Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rad bych daroval

Radim

Člen fóra
Ahoj chci se zeptat jestli i v rodině golfistu existuje něco jako darovat někomu něco..... Rad bych daroval putter a dámskou rukavici ale někomu kdo by za to byl fakt vděčný.... ne aby to pak prodal dal.... vím že většina golfistu peníze prostě má ale pokud by se našel i někdo kdo peníze nemá ale rád by si golf minimálně vyzkoušel dejte mi prosím vědět sice je to jen putter a rukavice ale věřím že by to mohlo udělat někomu radost.... pokud by nic takového neexistovalo rád bych se i na takových sbírkách podílel do budoucna :)
 
20191226_175223.jpg
 
Ahoj chci se zeptat jestli i v rodině golfistu existuje něco jako darovat někomu něco..... Rad bych daroval putter a dámskou rukavici ale někomu kdo by za to byl fakt vděčný.... ne aby to pak prodal dal.... vím že většina golfistu peníze prostě má ale pokud by se našel i někdo kdo peníze nemá ale rád by si golf minimálně vyzkoušel dejte mi prosím vědět sice je to jen putter a rukavice ale věřím že by to mohlo udělat někomu radost.... pokud by nic takového neexistovalo rád bych se i na takových sbírkách podílel do budoucna :)
Ahoj, ten putter je dámský?
 
Ahoj chci se zeptat jestli i v rodině golfistu existuje něco jako darovat někomu něco..... Rad bych daroval putter a dámskou rukavici ale někomu kdo by za to byl fakt vděčný.... ne aby to pak prodal dal.... vím že většina golfistu peníze prostě má ale pokud by se našel i někdo kdo peníze nemá ale rád by si golf minimálně vyzkoušel dejte mi prosím vědět sice je to jen putter a rukavice ale věřím že by to mohlo udělat někomu radost.... pokud by nic takového neexistovalo rád bych se i na takových sbírkách podílel do budoucna :)
Omlouvám se ti. Myslel jsem, že chceš putter darovat. Špatně jsem to přečetl a pochopil. Teď jsem koupil ojetou sadu AMF a putter mi zatím nějak nesedí (nechám ho přegripovat, třeba mi to pomůže). Myslel jsem, že bych jej vzal. Kdyby mi taky neseděl "slibuji" že bych jej daroval dál nebo bych pak daroval ten svůj původní, ale myslím si, že nejsem ten kdo by o něj měl žádat. Určitě se najde někdo komu bych dal přednost. Máš však ušlechtilé úmysli a to se cení. Budu-li mít něco taky se rád přidám. Nebo by jsme mohli udělat nějaká fond do kterého by kdo by chtěl přispěl a za to by se něco koupilo a rozdalo nebo prodalo za zlomek (vše má mít hodnotu...). Jinak si toho lidi naváží.
 
Ano můžu, většina mých kolegů včetně mě v uvozovkách peníze prostě nemá, chodíme do práce jako zaměstnanci a máme běžnou výplatu, takže tu není standart hrát Konopí,ale public za 6000 ročně. Já měl tu kliku že jsem dostal zajímavou nabídku a to Konopí hrát můžu. Za sedm let golfu jsem měl čtyři nové hole, jednou putter, třikrát wedge.. Ostatní všechno minimálně second hand.. Ještě něco dalšího...? ;)
 
Ano můžu, většina mých kolegů včetně mě v uvozovkách peníze prostě nemá, chodíme do práce jako zaměstnanci a máme běžnou výplatu, takže tu není standart hrát Konopí,ale public za 6000 ročně. Já měl tu kliku že jsem dostal zajímavou nabídku a to Konopí hrát můžu. Za sedm let golfu jsem měl čtyři nové hole, jednou putter, třikrát wedge.. Ostatní všechno minimálně second hand.. Ještě něco dalšího...? ;)
Tento rok mám ZK. Hraju 7 měsíců (3 měsíce s trenérem). Jsem taky normální zaměstnanec (vedou skladu náhradních dílů).
Asi před 4 lety jsme změnil myšlení nad penezma a od té doby mi peníze nadbívají. Nechtěl jsem je nechat ležet v bance a tak jsem začal investovat na burze. Za 3 roky a 4 měsíce jsem je zůročil o 38 procent.
Nechci se chválit. Vím, že jsou v čechách drahé hřiště, ale jsou i levnější a taky akademie. Teď jsem si koupil taky ojetou grafitovou sadu AMF i bagem Callaway za 4900 Kč. a úplně nový driver 1 za 650Kč i s poštovným.
viz další nabídky:
.
 
Ano můžu, většina mých kolegů včetně mě v uvozovkách peníze prostě nemá, chodíme do práce jako zaměstnanci a máme běžnou výplatu, takže tu není standart hrát Konopí,ale public za 6000 ročně. Já měl tu kliku že jsem dostal zajímavou nabídku a to Konopí hrát můžu. Za sedm let golfu jsem měl čtyři nové hole, jednou putter, třikrát wedge.. Ostatní všechno minimálně second hand.. Ještě něco dalšího...? ;)
Nechtěl jsem se Vás dotknout nebo Vás naštvat.
Při turnaji v romto roce jsem byl ve flitu (majitel firmy, důchodce co prodal firmu, jeden co pracoval několik let v USA a já zaměstnanec). Jsem na tom podobně. Musím řict, že jsme se ve flitu spřátelili a nepohradli mnou, že oni jsou něco a já nic. Byli super. Občas se potkáme při treninku a splkneme...
 
Omlouvám se ti. Myslel jsem, že chceš putter darovat. Špatně jsem to přečetl a pochopil. Teď jsem koupil ojetou sadu AMF a putter mi zatím nějak nesedí (nechám ho přegripovat, třeba mi to pomůže). Myslel jsem, že bych jej vzal. Kdyby mi taky neseděl "slibuji" že bych jej daroval dál nebo bych pak daroval ten svůj původní, ale myslím si, že nejsem ten kdo by o něj měl žádat. Určitě se najde někdo komu bych dal přednost. Máš však ušlechtilé úmysli a to se cení. Budu-li mít něco taky se rád přidám. Nebo by jsme mohli udělat nějaká fond do kterého by kdo by chtěl přispěl a za to by se něco koupilo a rozdalo nebo prodalo za zlomek (vše má mít hodnotu...). Jinak si toho lidi naváží.
Zatím se nikdo neozval takže rád daruji a na těch ostatních věcech se můžeme domluvit :)
 
Můj osobní názor :)
Oki, můj osobní názor.. nejčastěji hrající golfisté virtuálové..+- se vejdou do 30000.. členové klubu.. +- roční fee 25000. a můžeš hrát skoro furt.. dvakrát v týdnu tenis nebo benďas po 200 (a to to musí být levné a budou to dvě hodiny za týden).. 20000.. jako opravdu nerozumím..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom