Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz První turnaj PGA Tour 2022 – Sentry Tournament of Champions

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
První turnaj PGA Tour 2022 – Sentry Tournament of Champions (Golf.cz)

PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Kapalua, Maui, Havaj, USA
(6.- 9.1.2022, -11 hodin)


Sentry Tournament of Champions (TOC) je zahajovacím turnajem kalendáře PGA Tour 2022. Je určen pro vítěze turnajů v předchozím roce. Letos má nejsilnější účast v historii. Bude hrát 39 vítězů PGA Tour z kalendáře 2021, čtyři vítězové FedExcupu, osm hráčů z Top 10 světového žebříčku a desítka hráčů, kteří turnaj PGA Tour vyhráli poprvé.

Na startovní listině jsou Ancer, Berger, Burns, Cantlay, DeChambeau, obhájce loňského vítězství English, Finau, Hovland, Koepka, Mickelson, Morikawa, Rahm, Reed, Schauffele, Spieth, Thomas. Nehrají Rory McIlroy a Tyrrel Haton.

Hraje se na hřišti Plantation s parem 73 a délkou 6.946 metrů.

Prize Money je 8 milionů dolarů, ze kterých si vítěz odnese 1,44 milionu. Titul bude obhajovat Harris English (-25). Loni zvítězil v rozehrávce s Čilanem Joaquinem Niemannem.​

Leaderboard

Odkazy: Plantation Course Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské zpravodajství na golf.cz

Sestřih loňského finálového kola​

The post První turnaj PGA Tour 2022 – Sentry Tournament of Champions appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Tak jo, že bych si vsadil? Koho tipujete, že to dá? :)) Budete koukat? Btw. tušíte někdo, kde to dávají? Na Golf Channel jsem to nenašel (čtvrtek ani pátek), a při letmém pohledu do přehledu sportovních pořadů taky ne?

Sázení Kurzy např. na tipsportu:
https://www.tipsport.cz/kurzy/golf-18

Aktuální screen

tipsport.JPG
 
JT? Morikawa nebo Hovland?

ale pral bych to Philovi🤞😊
 
Tipuju Morikawu.....není to sice úplně můj oblíbenec, ale ten kluk se podle mě letos stane světovou jedničkou.......a možná na hodně dlouho.
 
Tipuju Morikawu.....není to sice úplně můj oblíbenec, ale ten kluk se podle mě letos stane světovou jedničkou.......a možná na hodně dlouho.
Morikawovi bych to ze srdce přál, ale obávám se že při vyrovnanosti současného startovního pole nikdo nevydrží být jedničkou více jak rok, snad jen Nelly :D

tipuju svého ne_oblíbence Reeda
 
Vsadil sem si celých krvavých 25 Kč na Morikawu, běda vám, pokud jste mi poradili špatně! :-D
 
Upraveno:
Tak
dnes E2 0:00 - 4:00
zítra E2 0:00 - 4:00
sobota E2 0:00 - 4:00
neděle E2 22:00 - 2:00

I když ono je to vlastně až druhý den.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom