Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Čeladná chipping green
Za zkoušku nic nedám.
Škoda. A já zrovna chtěla dát další nápovědu, která by ti pomohla. :-D Ne, to není správně. Další nápověda je, že se nejedná o 18, ani 27 jamkové hřiště. A tohle je regulérní jamka, nikoli chipping green.
A už s nápovědami pro dnešek konec.
 
Škoda. A já zrovna chtěla dát další nápovědu, která by ti pomohla. :-D Ne, to není správně. Další nápověda je, že se nejedná o 18, ani 27 jamkové hřiště. A tohle je regulérní jamka, nikoli chipping green.
A už s nápovědami pro dnešek konec.
A proč je tam tolik míčků? 🤣🤣🤣
No to jedno, nebudu spamovat
 
Joooo! Já vím, že jsi tam byl a ještě jeden člověk odtud, takže to uhodnout šlo. :) Takže. Správná odpověď Lázně Kostelec, akademie. Jamka č. 2. Bod získává @Tom512.

Míčky jsou jinak na tom greenu, protože ta tří jamková akademie vede těsně okolo drivingu, který není zas tak dlouhý (druhá jamka akademie je na konci drivingu prakticky), takže jsem byla i ráda, že tam zrovna nikdo nebyl, protože to jinak není vůbec bezpečný.
 
Poznej hřiště v ČR a konkrétní jamku:
IMG_5889.jpeg
 
Správná odpověď Loreta Pyšely, jamka 14. Bod získává @macdav :up:
 
Poznej hřiště v ČR a konkrétní jamku:

20231031_112659.jpg
 
V Kuňce je už taky ten robůtek?
 
V Kuňce je už taky ten robůtek?
Těžko říci, ale po Bechyni, Grosshofu a Ostravici musí být ještě někde, protože ta naše druhá u nás na Ostravici byla na podzim jen na odzkoušení a pak šla jinam. A ta fotka mi Kuňku připomíná, hlavně ten první bankr je mi povědomý a vzadu vidím i věž. :)
 
Správná odpověď Kunětická Hora, jamka č.1. Bod získává @Henry
 
Těžko říci, ale po Bechyni, Grosshofu a Ostravici musí být ještě někde, protože ta naše druhá u nás na Ostravici byla na podzim jen na odzkoušení a pak šla jinam. A ta fotka mi Kuňku připomíná, hlavně ten první bankr je mi povědomý a vzadu vidím i věž. :)
Jinak jsem ho viděl i na drivingu na Černém Mostě
 
Jinak jsem ho viděl i na drivingu na Černém Mostě
Jak řeší ležící balony?
 
Jak řeší ležící balony?
Těžko říct. viděl jsem ho jen ve svém domečku a ne při práci
Teď na zimu už tam ale nebyl ani domeček. Možná jen zkoušeli....
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom