Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky 2024

Stav
Uzamčeno.
Vstup moderátora hry
@TP_79 hádanku zadal a @TP_79 po nápovědách hádanku vyhodnotil.
Výhercem určil @jumbodedek a přiznal mu tak jeden bod.

Není důvod na tom nic měnit. Jestliže jsme někteří shledali, že řešení je poněkud jiné, bude dobře si to patrně správné řešení pamatovat do naší herní praxe. Úmysl jsem v konání @TP_79 ani @jumbodedek neshledal.
 
Upraveno:
Tak teď jsem z toho také trochu zmatený :cry::cry::cry::cry: Nicméně uvádím na pravou míru a posílám správnou fotku z doby, kdy jsem tam hrál

1706985804889.png


A omlouvám se za chybu, fakt jsem si to pamatoval tak, jak jsem psal.
A protože stěžejní jamkou je trojka, kterou @jumbodedek uvedl, já bych vítěze neměnil

A za trest si klidně nechám strhnout dnešní bod.
 
Tak teď jsem z toho také trochu zmatený :cry::cry::cry::cry: Nicméně uvádím na pravou míru a posílám správnou fotku z doby, kdy jsem tam hrál

Zobrazit přílohu 40362

A omlouvám se za chybu, fakt jsem si to pamatoval tak, jak jsem psal.
A protože stěžejní jamkou je trojka, kterou @jumbodedek uvedl, já bych vítěze neměnil

A za trest si klidně nechám strhnout dnešní bod.
jeste v dobe, kdy to melo 8 jamek, chybela jamka č. 1 na Tvem planku, tedy jeste kdysi, pred mnoha lety to jamky 2 a 3 opravdu byly
 
A za trest si klidně nechám strhnout dnešní bod.
Dnešní bod jsi regulérně získal za hádanku hřiště Kynžvart, jamka 2.
Žádná pravidla jsi opakovaně neporušil. Šlo zřejmě jen o neúmyslnou chybu. Není proto důvod nějaký bod strhávat.
 
Poznej hřiště a číslo jamky
Tohle odpaliště je opravdu schíza, nikdy se mi na něj nechce 🙈
 
Dám hned nápovědu:
Tato jamka byla loni přečíslována. Fotka je z roku 2022. Uznám obě varianty, tak jen záleží, kdo bude rychlejší.
 
A přitom, když nechceš jít po Eaglu, tak stačí i pro mě střední železo.😋
Ale původně byla lepší, i pár šišek se mi podařilo sestřelit, jak Šafránkové ve Třech oříškách … 😉
 
Další nápověda: hřiště má 18 jamek a je rozděleno dopravní stavbou na dvě nestejně velké části.
 
Poslední nápověda pro neprofesionální hádače 😀: hřiště je nedaleko od centra stotisícového města a jamka je na druhé devítce.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom