Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Online golfová hra WGT - golfový klub 19.jamka

Stav
Uzamčeno.
Při zakládání turnaje se nastavuje, jestli je turnaj jen pro PC, nebo i mobilní aplikaci a asi zůstalo nastaveno jen PC. Já hraji jen přes mobil a tohle je dost nesportovní způsob jak zabránit mé další výhře :D

Sorry, na PC taky nehraju
 
Kdopak se chopí nového turnaje? Není to žádná prdel, to všechno nastavit správně. :))
 
Kdopak se chopí nového turnaje? Není to žádná prdel, to všechno nastavit správně. :))
No to mi povidej :) ale kde to je o tech zarizeni na cem se to da teda hrat? ja na to koukam a nikde nic nevidim.
Luky ten reklamoval tak by mel teda nejaky novy turnaj vyhlasit :D
 
No to mi povidej :) ale kde to je o tech zarizeni na cem se to da teda hrat? ja na to koukam a nikde nic nevidim.
Luky ten reklamoval tak by mel teda nejaky novy turnaj vyhlasit :D
Čekal jsem, že se ozveš :D tak já něco zkusím založit :D jinak to nastavení by měla být položka v Conditions / Advance options / Lies - Even
 
No to mi povidej :) ale kde to je o tech zarizeni na cem se to da teda hrat? ja na to koukam a nikde nic nevidim.
Luky ten reklamoval tak by mel teda nejaky novy turnaj vyhlasit :D
Tak na to koukám, a měl jsi to nastaveno správně, tak vůbec netuším, kde se stala chyba?o_O
 
Tak další z nepovedených pokusů :( vyřazovací turnaj založen, ale i přes veškerou snahu je opět vidět jen přes web, na mobilu ne. Tímto vzdávám zakládání dalších turnajů a přenechávám zakládání turnajů jen úspěšným zakladatelům. Ale jdu si sníst, co jsem si nadrobil a kolo odehraji i na PC...:D
 
Tak na to koukám, a měl jsi to nastaveno správně, tak vůbec netuším, kde se stala chyba?o_O
Ja nez jsem to dklikl tak jsem si vse proctel 3krat :) a taky to tam nebylo. To lies even sem tam mel taky spravne ,tak nechapu proc to pres mobil nejde.
 
Ja nez jsem to dklikl tak jsem si vse proctel 3krat :) a taky to tam nebylo. To lies even sem tam mel taky spravne ,tak nechapu proc to pres mobil nejde.
Ani já ne, a navíc jsem někde přehlédl zaslání pozvánek, takže toto je z mé strany totálně zpackaný turnaj :D pokud by sem někdo napsal návod, tak by to asi nebylo od věci...:)
 
Tak nevím, měl jsem určitou teorii, ale hned jsem si ji sám vyvrátil úspěšným založením turnaje i pro mobily ... tak rychle je to SPRINT :p
 
Aktuální nevyřešené žádosti:
plysfish -
jsi členem fóra? Ozvi se nám!
stisicek - jsi členem fóra? Ozvi se nám!
 
Tak aktuální turnaj - se standardní sadou holí je to celkem dlouhé hřiště! [emoji188]
 
Tak hrál jsem teď 19jamka open, za 86. Můžete mi prozradit, jak dosahujete skore 71 atp? Resp. především s tím patováním? Jako odhadnout to, je fakt pro mě leckdy problém.
Projevuje se ve hře nějak lepší putter?
 
Tak hrál jsem teď 19jamka open, za 86. Můžete mi prozradit, jak dosahujete skore 71 atp? Resp. především s tím patováním? Jako odhadnout to, je fakt pro mě leckdy problém.
Projevuje se ve hře nějak lepší putter?
Ne, nemuzeme. Protoze nechceme, aby vsichni hrali 71 :)
 
Tak hrál jsem teď 19jamka open, za 86. Můžete mi prozradit, jak dosahujete skore 71 atp? Resp. především s tím patováním? Jako odhadnout to, je fakt pro mě leckdy problém.
Projevuje se ve hře nějak lepší putter?
Pomoooc ja se tam nemuzu pripojit k nasemu klubu:( co s tim

cf13394f4a795112ee22967513d10718.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Pomoooc ja se tam nemuzu pripojit k nasemu klubu:( co s tim

cf13394f4a795112ee22967513d10718.jpg
A jsi členem klubu? Když tak napiš pod jakým jménem, podívám se na to.
 
Upraveno moderátorem:
Aktuální nevyřešené žádosti:
stisicek
- jsi členem fóra? Ozvi se nám!
Mernk3 - jsi členem fóra? Ozvi se nám!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom