Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Online golfová hra WGT - golfový klub 19.jamka

Stav
Uzamčeno.
To bude natřískáno. Pánové a dámy, když už jste na fóru, najděte si chvilku a řekněte nám pár slov o sobě v "Představení nováčků". Ať víme, kdo nás vlastně z 19jamky poráží. :)
 
Upraveno:
No, zahrál jsem úplně příšerně, z toho mobilu jsem neviděl nic a greeny jsou navoskované. Proč jsem to tak nastavil? Noco, bylo tam tlačítko "Random", tak jsem nechal vylosovat podmínky, zajímalo mě, co to udělá. Jak jsem psal výše, bohužel po uložení a vytvoření turnaje nejde ve WGT už nic upravit, změnit.
 
Uzijte si druhe kolo turnaje :) Prvni kolo byla pohadka na greenech. Druhe kolo rychlost 12.7 Trochu mazec, protoze vcera jsem sel practice a green byl 10 a sel jsem to v paru.
Prvni devitka je lehka, tam musite zabrat, protoze na druhe se ztracej rany.
Jamka c. 14 tu nebudu komentovat :D hezkou hru vsem
 
Musí to jít, byť tedy když koukám na první tři odvážlivce, tak nikdo v druhém kole zatím není lepší.
 
Tohle kolo bylo mnohem těžší, je už jen otázka, jaké bude poslední kolo? :D předpokládám něco jako vychřice a rychlost 14 stop, pokud to vůbec jde.
 
Já to řeknu slušně, jo? Tohle bylo ryzí utrpení... Zajímavá to záležitost, využívat počítačové hry k mučení...
 
Malinko trgédie, ale mi co jsme na to zvyklí ze hřiště skutečného se nenecháme rozhodit :):). Bohužel final round mi uniká, jsem na horách.
 
Muheheheeee, Lukyno by se mel zacit bat!
 
Upraveno:
Muheheheeee, Lukyno vy se mel zacit bat!
A já jsem si říkal, proč jsem dneska tak špatně spal :D naštěstí jsem si v prvním kole udělal slušný náskok, tak snad ho udržím :D
Jinak hodně slušný výkon :)
 
A já jsem si říkal, proč jsem dneska tak špatně spal :D naštěstí jsem si v prvním kole udělal slušný náskok, tak snad ho udržím :D
Jinak hodně slušný výkon :)

a to tam mam triple na 14ce:)). Myslim ze nic neni rozhodnuto:)
 
Kazdopadne je to nastavene asi dobre, neb konecne ta score zacinaji odpovidat realite :)
 
Kazdopadne je to nastavene asi dobre, neb konecne ta score zacinaji odpovidat realite :)

No nevím jestli bych Pebble Beach zahrál za 78 ran, když rekord mám na Hluboké 82:)).
 
A já jsem si říkal, proč jsem dneska tak špatně spal :D naštěstí jsem si v prvním kole udělal slušný náskok, tak snad ho udržím :D
Jinak hodně slušný výkon :)

Koukam, ze uz s nikym jinym nepocitate na spici :D Treti kolo si poradne nacvicim :D
 
Výstřižek.JPG


Tak hele, berte ty podmínky pozitivně. Díky metody pokus omyl všichni víme, co znamená položka "Greens" Tournament, Wind "Heavy" a tak. Na poslední kolo v podstatě foukat nebude a greeny budou jen velmi rychlé. :) Btw. pozor na to, je tam chybou nastavení jen jeden den, kdy se to dá odehrát... :( v úterý 31.1.2017 od 8:43 do 1.2.2017.

Tak a jdu se tím protrápit tím druhým kolem taky. :)
 
Tak jsem to dohral a jsem nas*anej :(
Zapomel jsem si driver!!! Nesnasim ty rentingy!!!
Prvni devitka byla +1, nakonec 84. Pech :)
 
To jsem si taky uvědomil až po první ráně, když si říkám, že ten driver nějak nepálí ;) Ale nakonec jsem zjistil, že v mém případě je to jedno ...
 
Dneska! Kdo je ještě ve hře! Třetí kolo je potřeba odehrát do zítřejšího rána!
 
Upraveno:
Vedu to v patrnosti :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom