Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

NOVÉ: Redesign 19.jamky 2023 - 2024

Podle mého zabírá chat zbytečně velké místo na titulce a není využíván. A když už ano, tak obecným a málo potřebným "kecům". Mnohem více se diskutuje ve vláknech a o konkrétních věcech. Kdyby se zmenšil na pouhé tlačítko s následným rozbalením, nevyužíval by se už vůbec. Doporučuji ho zcela zrušit.

Místo něho bych i já uvítal na to místo přesunout Nová hodnocení hřišť. Jak začne sezóna, bude jich přibývat, tak ať jsou víc vidět.
 
Já bych tam tedy spíše uvítal ten kalendář. Ten je až pod tržištěm, takže v podstatě není vidět, myslím, že by to bylo, vzhledem k sezoně, lepší. Většinou se snažím podívat, jestli se někdo nenapsal někam poblíž a že bych se přidal.
 
Podle mého zabírá chat zbytečně velké místo na titulce a není využíván. A když už ano, tak obecným a málo potřebným "kecům". Mnohem více se diskutuje ve vláknech a o konkrétních věcech. Kdyby se zmenšil na pouhé tlačítko s následným rozbalením, nevyužíval by se už vůbec. Doporučuji ho zcela zrušit.

Místo něho bych i já uvítal na to místo přesunout Nová hodnocení hřišť. Jak začne sezóna, bude jich přibývat, tak ať jsou víc vidět.
Napsal bych něco velmi podobného.........takže s názorem @Henry se plně ztotožňuji:)
 
Díky za názory, samostatné vlákno k Lounge/chatu jsem sloučil s "nadřazenější" diskusí, což napovídá, že s vámi souhlasím. :)

Přes zimu byl s ohledem na menší provoz na hřištích prostor na to vyzkoušet, jestli nepřišel nový čas na Lounge/chat no a moc se to nechytlo, takže před sezonou je potřeba to pro mě s pokorou vyhodnotit a dané místo věnovat něčemu pro nás všechny (alespoň většinově) praktičtějšímu.

Takže:

  • Lounge na čas vypnu/upozadím (jak říkal @Henry - na tlačítko to nemá moc smysl, ale možná se nabídne časem nějaká myšlenka, nebo poptávka, kdy bude dávat větší smysl, nebo mě něco geniálního napadne :)
  • Místo Lounge - nadesignuju tam několik posledních recenzí z ČR hřišť s proklikem dál (+ tlačítkem na přidání recenze bez nutnosti prokličkovat se ke konkrétnímu hřišti)
  • Kalendář plánovaných her: přesunu ho nad Tržiště - to bylo i v plánu, Tržiště bylo zvýrazněno přes zimní měsíce i z důvodu ukončeného Levného golfu / a v kalendáři se v zimě skoro nic neděje.

Přeuspořádání titulky půjde poměrně rychle, navázané hlubší funkce a grafické vyladění budu dolaďovat a uhlazovat postupně. :) Chtěl jsem to dělat až koncem března, ale když ta zima je takhle na prd... tak musím holt se do toho vrhnout dřív.

---
Případné další nápady a myšlenky - klidně sem. :up:
 
Díky za názory, samostatné vlákno k Lounge/chatu jsem sloučil s "nadřazenější" diskusí, což napovídá, že s vámi souhlasím. :)

Přes zimu byl s ohledem na menší provoz na hřištích prostor na to vyzkoušet, jestli nepřišel nový čas na Lounge/chat no a moc se to nechytlo, takže před sezonou je potřeba to pro mě s pokorou vyhodnotit a dané místo věnovat něčemu pro nás všechny (alespoň většinově) praktičtějšímu.

Takže:

  • Lounge na čas vypnu/upozadím (jak říkal @Henry - na tlačítko to nemá moc smysl, ale možná se nabídne časem nějaká myšlenka, nebo poptávka, kdy bude dávat větší smysl, nebo mě něco geniálního napadne :)
  • Místo Lounge - nadesignuju tam několik posledních recenzí z ČR hřišť s proklikem dál (+ tlačítkem na přidání recenze bez nutnosti prokličkovat se ke konkrétnímu hřišti)
  • Kalendář plánovaných her: přesunu ho nad Tržiště - to bylo i v plánu, Tržiště bylo zvýrazněno přes zimní měsíce i z důvodu ukončeného Levného golfu / a v kalendáři se v zimě skoro nic neděje.

Přeuspořádání titulky půjde poměrně rychle, navázané hlubší funkce a grafické vyladění budu dolaďovat a uhlazovat včetně barev atp postupně. :) Chtěl jsem to dělat až koncem března, ale když ta zima je takhle na prd... tak musím holt se do toho vrhnout dřív.

---
Případné další nápady a myšlenky - klidně sem. :up:

Částečně realizováno:

homepage.png


Tzn:
  • Lounge (chat) - vypnuto/schováno
  • Na uvolněné místo
    • nejbližší oficiální událost jamky
    • posledních x Hodnocení hřišť
      • budu ještě ladit, je tam pár vzhledových much
      • ale je tam pod šipkou už tlačítko na přidání nového ČR hodnocení (takový rychlý seznam, aby se to nemuselo hledat jinde v struktuře jamky)
  • Tržiště posunuto níže pod
    • Kalendář + plán her (když už ta sezóna začíná), pro přidání na Plán hry kliknout na tlačítko +Plán (děje se pomocí přidružené app mGolf)

---
Vím, není to úplně odladěné (na mobilu to trochu zkompaktním), budu postupně upravovat a "vypilovávat". Ale až příští týden. :) Teď už všem pěkný víkend a hezkou hru všem, kdo se vydá na tento předjarně-březnový víkend! :) 🏌️‍♂️⛳

PS: Chybky, připomínky klidně sem nebo SZ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom