Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Neoblíbené jamky, tzn. ty které často hrajeme blbě...

kde je na 14 potreba vnitrni out?
Směrem na 15, od jabloně dál až kus za začátek jezera. Levákův dlouhý šlajz či zbabělé vyhnutí se vodě bylo asi běžnější než se původně čekalo :D
1684178179942.png
 
nevim proc, ale velmi casto mi prijde tezka jamka c.12, priklady: Oaks, Vinor, Albatross, Zbraslav, Beroun, Mstetice, Ostravice, Pisek, Mnich, Telc, Barbora, Usti, Kuneticka hora a urcite dalsi :D
Tvl to vyresis uplne snadno - hraj 9ky!
 
No, za greenem moc místa neni. Přes plot se pro míčky leze blbě.
Tak je tam min. 15m ;)
 
nevim proc, ale velmi casto mi prijde tezka jamka c.12, priklady: Oaks, Vinor, Albatross, Zbraslav, Beroun, Mstetice, Ostravice, Pisek, Mnich, Telc, Barbora, Usti, Kuneticka hora a urcite dalsi :D
Tak hraj vždy jen 9-tku .... a máš po problému ;):D
 
U mě vede Dýšiná -ostrovní jamka (tuším č.11), neumím nikdy zastavit míček a vždy doběhne do vody, na druhém místě je č.18 na Slapech (ten kopec mě fakt s...e)
a pak č.9 na Štiříne.....druhá rána přes rybník...není to moc (cca 140 m), ale psycho pro mojí hlavu to je !
 
U mě vede Dýšiná -ostrovní jamka (tuším č.11), neumím nikdy zastavit míček a vždy doběhne do vody, na druhém místě je č.18 na Slapech (ten kopec mě fakt s...e)
a pak č.9 na Štiříne.....druhá rána přes rybník...není to moc (cca 140 m), ale psycho pro mojí hlavu to je !
Jj.........na 18 Slapy jsem zapomněl, asi proto, že tam až tak často nehraju. Přitom to hřiště mám rád, je pro mě příjemně krátké....ale bohužel po 17-ti hezkých jamkách příjde na závěr takováhle šílenost:(:down:
 
Jj.........na 18 Slapy jsem zapomněl, asi proto, že tam až tak často nehraju. Přitom to hřiště mám rád, je pro mě příjemně krátké....ale bohužel po 17-ti hezkých jamkách příjde na závěr takováhle šílenost:(:down:
18tka Slapy a třeba 18ka Cihelny - to jsou přesně jamky, které do těch hřišť vůbec nesedí...jakoby jiné hřiště...
 
Za sebe jsem vybral hřiště, kde hraju v poslední době nejčastěji:

Hořehledy:

- 4. jamka
: nevím, prostě velmi pravidelně tu zatáhnu jamku ke včelám, vím to, hrál jsem ji snad stokrát a stejně tomu zpravidla neumím zabránit, nějak mě to tam táhne. Jamka nijak obtížná není, ale splňuje definici, že ji hraju prostě pořád (často) blbě
- 7. jamka: tady jsem vždy rád, když mám za sebou. I když ji zahraju sem tam dobře, tak mě to nějak netěší. Je to prostě pro mě příliš na náhodu tady, jak i poměrně povedená rána dopadne. Nešťastný odraz těsně před Rýnem často znamená bunkr za, nebo křoví/out a tak. Ale ani první ránu se mi nedaří zpravidla dobře umístit... ty stromy za bunkerem jsou zákeřné.

Hostivař:

- 2 a 3 novější jamky:
Obě zpravidla hraju blbě, i když sem tam par, ale jsou takové příliš profesorsky akademické. Hlavně dvojka. A pak, pořád mám v hlavě, že dole je grýn trojky a že prostě někoho nechtěně trefím. Na trojce obráceně to samé, tam se zase bojím, že dostanu do kebule. :) obojí úzké, hrozí přímý zásah míčkem z druhého odpaliště, dvojka grýn se dá jít první, hned vedle odpaliště trojky, no a zátah z trojky zase ohrožuje hráče na dvojce... pohodu tu žádnou necítím a na výsledcích se mi to projevuje.

A ano, přidám se ke @KubaKuba - Mstětice 10 je fakt koketina. Hraju blbě, ale zas tak mě to nezlobí, protože tu jamku považuju za herní nesmysl. :) Ale zpravidla, nevím proč, zkazím ránu často na následující jamce ve Mstěticích, 11.
 
Za sebe jsem vybral hřiště, kde hraju v poslední době nejčastěji:

Hořehledy:

- 7. jamka: tady jsem vždy rád, když mám za sebou. I když ji zahraju sem tam dobře, tak mě to nějak netěší. Je to prostě pro mě příliš na náhodu tady, jak i poměrně povedená rána dopadne. Nešťastný odraz těsně před Rýnem často znamená bunkr za, nebo křoví/out a tak. Ale ani první ránu se mi nedaří zpravidla dobře umístit... ty stromy za bunkerem jsou zákeřné.
Jestli dostřelíš z Hořehled k Rýnu, tak místo přezdívky putter budeš mít Bomber:p
 
jsem cekal, kdy prijde tahle jamka :) a me se zrovna hraje docela dobre
A nebyla to spíš náhoda? :D Tam prostě není cesta. FW je z kopce, dřevama/hybridem jsem dlouhej, železama krátkej. Takže buď průšvih nebo přes stromy. Green to hezky stahuje do bunkeru, kterej je jak beton, takže z bunkeru všechno hezky zpátky pod stomy. :D Ale mě tyhle jamky, kde se musím trápit vlastně nakonec bavěj. Mám se vždycky proč vracet.
 
A nebyla to spíš náhoda? :D Tam prostě není cesta. FW je z kopce, dřevama/hybridem jsem dlouhej, železama krátkej. Takže buď průšvih nebo přes stromy. Green to hezky stahuje do bunkeru, kterej je jak beton, takže z bunkeru všechno hezky zpátky pod stomy. :D Ale mě tyhle jamky, kde se musím trápit vlastně nakonec bavěj. Mám se vždycky proč vracet.
Ja hraju 3fw nebo hybrid (podle toho kam a jak moc fouka), kdyz se trefim kam chci, tak micek skonci dole na fairwayi s krasnym vyhledem na green. A pak uz jen prihra do greenu a neposrat putting zeano :cool:
A tim ze je to moje domaci hriste, tak tu jamku hraju docela casto, takze na nahodu bych to nesvadel .-) Uz se mi povedlo tam zahrat birdie i double bogie :)
 
9 Česká Lípa, magnetickej strom vpravo, pokaždý mi míček přitáhne.
 
Nedá se úplně říct, že nějakou jamku nemám rád, všechny miluju!😀 Neoblíbených jamek na hřištích, které jsem obešel víckrát je hodně, ale volba na číslo 1 je jasná: Ypsilon 15🤫
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom