Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kolik spálíme kalorií při hodince golfu?

I na prahu 40ky to jde:).

Za březen a duben 24 odehráno celkem 49 hodin golfu, při kterých jsem nachodil 130 km po golfových hřištích a spálil 11 000 KCAL. K tomu teda odplaváno 19 hodin v bazénu - celkem 45 km a 14 000 KCAL.

Snímek obrazovky 2024-04-25 v 20.11.59.png
 
I na prahu 40ky to jde:).

Za březen a duben 24 odehráno celkem 49 hodin golfu, při kterých jsem nachodil 130 km po golfových hřištích a spálil 11 000 KCAL. K tomu teda odplaváno 19 hodin v bazénu - celkem 45 km a 14 000 KCAL.

Zobrazit přílohu 42738
Jako skorodůchodce asi dobrý. 🤭
 
I na prahu 40ky to jde:).

Za březen a duben 24 odehráno celkem 49 hodin golfu, při kterých jsem nachodil 130 km po golfových hřištích a spálil 11 000 KCAL. K tomu teda odplaváno 19 hodin v bazénu - celkem 45 km a 14 000 KCAL.

Zobrazit přílohu 42738
ještě chvilku takto blbni, a v září tě nepoznám :D
dobrá práce sokolíku :up:
 
Moje babička říkala: Až tlustý budou hubený, hubený budou studený.😁Jako výmluva líného docela dobrý,ne?😁
 
Bohužel i to je plná pravda 😭
 
Moje babička říkala: Až tlustý budou hubený, hubený budou studený.😁Jako výmluva líného docela dobrý,ne?😁
Pravdu měla tvoje babička. Také to rčení mám rád ;)
 
Moje babička říkala: Až tlustý budou hubený, hubený budou studený.😁Jako výmluva líného docela dobrý,ne?😁
Tak dnes je to spíš tak, že „Tlustý budou studený dřív než hubený" - obezita je nejrozšířenější civilizační choroba ( i když při pohledu na aktuální volební preference je to v naší zemi spíš blbost 🤭)
 
I na prahu 40ky to jde:).

Za březen a duben 24 odehráno celkem 49 hodin golfu, při kterých jsem nachodil 130 km po golfových hřištích a spálil 11 000 KCAL. K tomu teda odplaváno 19 hodin v bazénu - celkem 45 km a 14 000 KCAL.
Trochu mne štve, že mi kotník neumožňuje běhat. Před svým posledním půlmaratonem v Českých Budějovicích jsem běhal cca 35 km týdně, to je asi 150 km za měsíc. Podle tehdy používaného Runtasticu jsem pálil kolem 12.000 kCal měsíčne.

Nejlepší na tom bylo, že to zabralo jen 3 a půl hodiny týdně.

Pak má bejt člověk hubenej, když přewstane běhat a nepřestane jíst. Jinak @mkopcak - ta rychlost dolu je dost fofr, tak na hraně.

P.S.: To půlku jsem zabehl ve věku 51 let za 1:49:52. Teď v tomhle tempu dám sotva kilometr.
 
Aby to nevypadalo blbě, každému kdo dělá něco pro zdraví držím všechny palce! Já jsem sice přibral když jsem přestal dělat rukama,ale prášky potřebuju akorát pro manželku do pračky.😁
 
Kdyby měl člověk brát ohledy na všech 365 pohlaví, tak by nesměl napsat už vůbec nic 😭😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom