Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kolik máte letos odehraných kol / hřišť

Od jara až dosud jsem si zahrála 14 nových hřišť (5x CZ, 3x HU, 2x SK, 4x ITA). Zdá se, že letos už žádné nepřidám. Nevadí...objevovat budu zase v roce 2018.
 
Letos mám nové hřiště asi 4 :pražské devítky - Hodkovičky a Hostivař a Hořehledskou devítku a 18tku na Čertově Břemeni.
Jinak počet her za rok kolem 30.
 
Šel jsem do sebe:

aktuálně ... 96 osmnáctek / 17 hřišť (z toho 8 nových), v pátek přibude další nové hřiště - slovenské Penati

Zatím to vypadá že stovka letos padne
 
Šel jsem do sebe:

aktuálně ... 96 osmnáctek / 17 hřišť (z toho 8 nových), v pátek přibude další nové hřiště - slovenské Penati

Zatím to vypadá že stovka letos padne
muj cil je letos dat 3000 jamek, tj. cca 167 kol, chybi mi jeste par, pokud se bude hrat jeste 2 tydny, tak to dam :)
 
Vypadá to, že letošní sezónu zakončím číslem 99. Bohužel jsem poslední 2 týdny promarodil, takže bájná 100 nepadla.
 
Vypadá to, že letošní sezónu zakončím číslem 99. Bohužel jsem poslední 2 týdny promarodil, takže bájná 100 nepadla.

To bych asi nevydržel a šel někam za každou cenu. :)
 
Vypadá to, že letošní sezónu zakončím číslem 99. Bohužel jsem poslední 2 týdny promarodil, takže bájná 100 nepadla.
kdyby ses rozhodl ti 100. hru pristi vikend pridat, dej vedet ;) v Sokolove musim trenovat :) :( :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom