Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kdy se podle Vás začne na českých hřištích a bez omezení opět hrát golf

Když už jde o to, že potřebuje nouzový stav pro nákup, nebylo by jednodušší přijmout zákon, který by na dobu epidemie pozastavil platnost zákona o veřejných zakázkách pro vymezené nákupy? Nejsem právník, ale třeba by to bylo schůdnější než prodlužování „nouzového stavu”.
to by bylo na dlouhé přijímání novým zákonem, prostě potřebuje nouzový stav a je blbý říkat, že nejsou třeba restrikce, proč by ten stav pak byl... nevím, co potřebují ještě nakoupit (ale ČSSD má špatnou finanční prognózu a to by jí mohlo vylepšit kondici;)), uvidíme, co bude v parlamentu...
Babiš nouzový stav nepotřebuje, ten to má jinde... ekonomické dopady a jejich kompenzace...
si teda tohle všechno myslím, ať nedělám takovýho brouka Pytlíka
 
Upraveno:
Hele a není už náhodou největší problém v tom, že se podle toho zákona o VZ nedá nic nakoupit ani normálně, natož pak v krizi?
 
to by bylo na dlouhé přijímání novým zákonem, prostě potřebuje nouzový stav a je blbý říkat, že nejsou třeba restrikce, proč by ten stav pak byl... nevím, co potřebují ještě nakoupit (ale ČSSD má špatnou finanční prognózu a to by jí mohlo vylepšit kondici;)), uvidíme, co bude v parlamentu...
Babiš nouzový stav nepotřebuje, ten to má jinde... ekonomické dopady a jejich kompenzace...
si teda tohle všechno myslím, ať nedělám takovýho brouka Pytlíka
Proč dlouhé přijímání? Ve zrychleném režimu to mohou schválit velice rychle. Stačí jeden nebo dva paragrafy jako dodatek k původnímu zákonu.
 
Proč dlouhé přijímání? Ve zrychleném režimu to mohou schválit velice rychle. Stačí jeden nebo dva paragrafy jako dodatek k původnímu zákonu.
nejsem legislativec ale pořád asi platí vláda, parlament, senát, prezident ...
ale nevím
 
nejsem legislativec ale pořád asi platí vláda, parlament, senát, prezident ...
ale nevím
Tak ve stavu „legislativní nouze” to lze opravdu rychle - jen se musí chtít.
 
Ve vysílání Radia Z to uvedl premiér Andrej Babiš. "Chtěli bychom už před svátky, to znamená v pondělí na vládě, přijít s uvolněním venkovních sportovišť," uvedl. Již v úterý by tak některá hřiště znovu mohla otevřít.
 
cituji......veřejná sportoviště, na kterých by lidé při sportu nemuseli mít roušky. 🤩
 
A380A3D0-407D-4B35-9E64-CC191FC24102.jpeg
 
Teď ve sportovních zprávách na ČT byla Líšnice, 9. jamka, skoro jsem slzu uronil. Snad se dočkáme brzy.
 
Teď ve sportovních zprávách na ČT byla Líšnice, 9. jamka, skoro jsem slzu uronil. Snad se dočkáme brzy.

Na 9. jamce v Lisnici ja placu skoro vzdycky. Predevsim z toho, jak mam od tech sutru zas vorvany hole😄. Ano, spravne, testuju jestli to tu @Helldriver furt cte a bonzuje:)
 
Ve vysílání Radia Z to uvedl premiér Andrej Babiš. "Chtěli bychom už před svátky, to znamená v pondělí na vládě, přijít s uvolněním venkovních sportovišť," uvedl. Již v úterý by tak některá hřiště znovu mohla otevřít.
Soused to chápe, jakože se otevře zahrádka restaurace u hřiště. Když jsem viděl, jakou má radost, tak jsem mu to potvrdil. Snad mi to Pán Bůh odpustí...
 
Na 9. jamce v Lisnici ja placu skoro vzdycky. Predevsim z toho, jak mam od tech sutru zas vorvany hole😄. Ano, spravne, testuju jestli to tu @Helldriver furt cte a bonzuje:)
Tak to já mám zase tuhle jamku spojenou se ztrátou několika hodně míčů v keřících podél. 😄
Ale v té TV byl ten pohled hodně smutný, modrá obloha, zelená tráva a červené pásky u vstupu :cry:
 
„Odvolávám, co jsem slíbil a slibuji, co jsem odvolal” - takže rozhodnutí o otevření venkovních sportovišť ne dnes, ale až ve středu 😞
50F259E3-6873-458C-9D13-C285B4FB1E59.jpeg
 
„Odvolávám, co jsem slíbil a slibuji, co jsem odvolal” - takže rozhodnutí o otevření venkovních sportovišť ne dnes, ale až ve středu 😞
Zobrazit přílohu 10907

Přemýšlím nad těma rouškama...Jasně, během hry jamky asi ok, ale na odpališti, na parkovišti, na greenu?
 
Přemýšlím nad těma rouškama...Jasně, během hry jamky asi ok, ale na odpališti, na parkovišti, na greenu?
podle me by stacilo je sundavat na odpal a tam stejne nikdo v blizkosti 2m nestoji, jinak nasazene, parkoviste atd urcite ano
 
podle me by stacilo je sundavat na odpal a tam stejne nikdo v blizkosti 2m nestoji, jinak nasazene, parkoviste atd urcite ano
Pokud se jí opakovaně dotýkáš, ztrácí to smysl.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom