Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 10. Grabmasters – potřetí v řadě zvítězil Tomáš Bystřický

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
10. Grabmasters – potřetí v řadě zvítězil Tomáš Bystřický (Golf.cz)

GC Grabštejn – 10. Grabmasters, Hrádek nad Nisou (6. – 9.4.2023)

Grabmasters 2023 je historií. Skončili jsme. Moc děkujeme všem, kteří nám umožnili letošní turnaj uspořádat a ještě více všem hráčům, kteří se nestali mrtvými Homolky a ten nesmyslný turnaj o Velikonocích si doma prosadili.

Ačkoliv to ještě dva dny před turnajem nevypadalo, vše proběhlo podle plánu, bez jakýchkoliv omezení, přerušování či zkracování, hřiště bylo v rámci možností připraveno na jedničku a po organizační stránce jsme nezaregistrovali žádné potíže.

Vítězem Grabmasters 2023 se stal potřetí v řadě Tomáš Bystřický, kterému gratulujeme a už teď se těšíme na Večeři šampiónů, kterou bude mít na začátku 12. ročníku opět pod palcem. Dokázal přehrát svého soka Attilu Pála definitivně až na posledních dvou jamkách, protože po sedmdesáti jamkách se oba borci sešli na stejném výsledku. Až do třináctky skvěle hrající držitel hendikepu 0,2 neudržel krok na posledních jamkách, kdy zahrál na jamkách 14 až 18 pět ran nad par a tak dvojnásobný šampion jediného turnaje kategorie major na českém území, Tomáš Bystřický junior, odskočil Atillovi Pálovi po birdie na sedmnáctce a paru na poslední jamce turnaje o dvě rány. Na třetím místě skončila po heroickém výkonu na hřišti před turnajem, v kuchyni před turnajem, v kuchyni při turnaji a na hřišti při turnaji Andy Škrašková.

Zajímavostí bylo nepočítaně. Pojďme ale zmínit jeden rekord, který je možné vyrovnat, ale už nikdy nebude překonán. Víťa Hoffmann obešel všech 72 (!!!) jamek Grabmasters 2023 s jedním (!!!) míčem a jedním (!!!) týčkem. Míč měl párkrát na kahánku, ale obětaví spoluhráči krizové situace vždycky zvládli.

Top10 2023:
1) BYSTŘICKÝ Tomáš jun. 290 – PRO
2) PÁL Attila 292 – 0,2
3) ŠKRAŠKOVÁ Andrea 306 – 3,0
4) BÍLEK Lubor 309 – PRO
5) ŠIMON Petr 311 – 3,5
6) ŠMOL Ondřej 318 – 5,5
7) PROCHÁZKA Dalibor 319 – 6,6
8) HÁJEK Tomáš 321 – 8,6
9) MARTINŮ Jakub 326 – 3,4
10) ZÁHUMENSKÁ Michaela 329 – 8,8

Mezi šampiony je od letoška králem Tomáš Bystřický (3 vítězství) před Vojtou Hříbalem a Ondrou Lieserem (2), po jednom vítezství mají Venca Kočí, Andy Škrašková, Václav Lébl II. a Dominika „Bobeška“ Burdová.​

Nezbývá, než sepsat závěrečné titulky:
Hřiště: Honza Šefčík a jeho Karel
Kuchyně: Andy Škrašková, Ali Burdová, Petra Kupfová, Marcela Augustová, paní Vlaďka
Stánek: Ivana Jonová, Lucka Jonová a její Maty
Sponzoři: Jarda Richter, David Beneš, Michael Francl, Luboš Franců, Lubor Bílek, Kalousovi

Do příštích Grabmasters v době sepsání těchto řádků zbýval 1 rok, 0 měsíců, 0 týdnů, 1 den, 11 hodin, 29 minut a 8 vteřin.

Vaši governoři:
Governor governorů Tartan McForby, Tomca Tomča, Tichy Valciř, eMJey

Leaderboard

Odkazy: GC Grabštejn Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Facebook Instagram


The post 10. Grabmasters – potřetí v řadě zvítězil Tomáš Bystřický appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
19.jamka má v top 10 velké zastoupení a proto velká gratulace @ati, @Petr @MisaZahumenska a samozřejmě všem ostatním

Paráda! Četl jsem reportáže, líbila se mi modrá Tesla pro vítěze. Jak se hrálo tobě, co hřiště, nálada hráčů - asi každý jako každý rok - bomba? :up::)

Gratulace @ati ke skvělému druhému místu! Dobře ty! ⛳🏆
 
Modrá Tesla byla za HIO které letos nepadlo.
Hřiště je čerstvě jarní, dva greeny zimní a to asi delší dobu ještě budou. Mně se hrálo výborně, skvělý parťáci ve fligtech po všechny dny, výborný lidi okolo, parádní organizace a vůbec všechno okolo. Za vítězem jsem zaostal o pouhých 100 ran 🤣
Atmosféra tohoto turnaje je fakt specifická až se nebojím napsat že magická a jsem hodně vděčný že můžu být u toho
 
Mí spoluhráčský kamarádi Dlouhý, Dlouhá, Merhaut a Francl tuto akci velmi chválí. Super lidi, atmosféra, veškerý servis atd. Mne velmi mrzí, že díky své debilní práci, kdy si nemohu vzíti dovču se nemohu takovéto super akce zúčastnit. Dnes jsme právě s Mílou Dlouhým při hře probírali jeho dojmy z Grabštejna.
 
Mí spoluhráčský kamarádi Dlouhý, Dlouhá, Merhaut a Francl tuto akci velmi chválí. Super lidi, atmosféra, veškerý servis atd. Mne velmi mrzí, že díky své debilní práci, kdy si nemohu vzíti dovču se nemohu takovéto super akce zúčastnit. Dnes jsme právě s Mílou Dlouhým při hře probírali jeho dojmy z Grabštejna.
To jako, že jde 4 kola na Grabštejně a pak se jde ještě projít na Kotlinu, jo? Tomu se říká závislost :rolleyes:
Nebo běžci se chodí po závodech vyklusat, tak asi to bude u něho podobné
 
To jako, že jde 4 kola na Grabštejně a pak se jde ještě projít na Kotlinu, jo? Tomu se říká závislost :rolleyes:
Nebo běžci se chodí po závodech vyklusat, tak asi to bude u něho podobné
Já to mám podobně, jen se žrádlem:-D
 
To jako, že jde 4 kola na Grabštejně a pak se jde ještě projít na Kotlinu, jo? Tomu se říká závislost :rolleyes:
Nebo běžci se chodí po závodech vyklusat, tak asi to bude u něho podobné
Přesně tak Davide. Je to závislák. To byl ještě ve středu na obstřikách, protože už asi 14 dní má problémy se zády. On hraje průměrně 4 krát týdně. Pokud nemusíš chodit do práce, tak to je super ztrávený čas.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom