Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam na fitting?

Kam na fitting?


  • Hlasovalo
    49
Neví někdo, jestli se tady někde dělá i fitting wedgí, konkrétně Vokey? A nemyslím indoor ve studiu, ale někde venku na cvičné ploše, aby si člověk vyzkoušel běžné situace.
 
Zkus Mladou Boleslav, tam fitují výhradně Titleist, ale jestli to umí i venku netuším.

 
To je velmi dobra otazka, tezko se da vybrat grind a bounce z indoor podlozky. Profici taky nejdou testovat hole dovnitr.
 
Něco bude ve Mstěticích
 

Přílohy

  • mstětice fitting.jpg
    mstětice fitting.jpg
    113,8 KB · Zobrazení: 81
Trošku mimo téma, kde mi udělaji na počkání přegripování driveru?
Ideálně nějaké hříště Praha a okolí na jih.
 
Trošku mimo téma, kde mi udělaji na počkání přegripování driveru?
Ideálně nějaké hříště Praha a okolí na jih.

V Praze u hřišť mám vyzkoušenou Hostivař. Tam jsem si nechával přegripovávat na počkání wedge. Hrát samozřejmě až o den později...
 
Trošku mimo téma, kde mi udělaji na počkání přegripování driveru?
Ideálně nějaké hříště Praha a okolí na jih.
Jednu hůl na počkání třeba Golf House (nedávno putter, deriver), ale chápu, že to není hřiště :)
 
Mstetice Martin Votroubek
 
O víkendu jsem byla na fittingu želez v GolfArts a byla jsem moc spokojená, pán se mi věnoval, skvěle jsme vše probrali, nechal mě vyzkoušet různé značky, shafty... Moc spokojená jsem byla.. :)
 
Tusi nekdo, kde na kterym fittingu maj nejvetsi vyber holi na spravnou stranu? (cti: nalevo!)
 
No, vybral bych si dopředu pár značek o které máš zájem a podle toho vybral. Osobně jsem zkusil Citygolf a Golfgear. Nikdo neumí nabídnout vše.
 
Tak na tema fittingu vysel skvely rozhovor s Martinem Votroubkem z Golf59. Je tady receno hodne informaci co to vlastne je fitting, co delaji komercni znacky a shopy spatne, kam se nikdy nedostanou se svymi moznostmi apod. Vrele doporucuji bud s videem na
, pripadne na podcastovych aplikacich v podcastu Rovny a dlouhy
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom