Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam na fitting?

Kam na fitting?


  • Hlasovalo
    48
Projel jsem pár videí, kde to porovnávají a rozdíl ve vzdálenosti je minimální a rozdíl ve spinu je okolo 10-15%. Ale je fakt, že všichni měli ty wedge opoužívaný docela málo, nic co by se blížilo tomu mýmu tříletýmu používání. Tam by asi byl rozdíl ještě větší.

Otázkou pak je, jak moc to ovlivní hru hráči s dvojčíselným handicapem. Asi moc ne, zvlášť když se na ten snižující spin člověk průběžně adaptuje při tréninku a hlavně rozdíl v jednotlivých ranách bude daleko větší, než vliv spinu.
Na Českých greenech to hru neovlivní absolutně vůbec. Pokud ta hůl není v naprosto dezolátním stavu.
 
Tak jasný, když máš všechny grýny v regulaci, tak wedge skoro nepotřebuješ 🤭😂
Jestli to nebude tím,že to neumím :D:D:D
 
Tak na 4.5 jsem objednán na fitting Driveru a dřev. . Komunikace s Golf59 zatím naprosto excelentní. Už se těším až vemu do ruky shafty Accru ;) Děkuji za zdejší recenze...
 
Mám tu dva vouchery na Advanced Fitting od GolfGearu v Praze. :)
Jsou s platností do konce letošního roku, tzn. 31.12.2022. Byli poskytnuty Jamce na různé ceny, x z nich byly rozdáno na akcích Jamky letos, tyto dva zbyly. Přijde mi líto je nechat propadnout a takhle na rychle žádnou soutěž ani vymýšlet nebudu - třeba by pak vyhrál někdo kdo by je nevyužil.

Tedy, první dva zájemci, kteří se mi tady ve vlákně ozvou, že by se jim voucher hodil - tak je jejich. Pošlu obratem poštou (domluvíme se následně soukromá. zprávou). Podmínkou je, že se pak tu na Jamce podělí o zážitek - jaký Fitting byl, jestli je něco překvapilo, co vybrali... a tak.

Takže kdo je chce - kdo je využije? Dva první zájemci, každému jeden. :up:

IMG_2668.jpeg
 
Mě by se hodil taky😁 Ale ono je to fuk, když pak ty hole koupím, stejně je fitting zadarmo😉
 
Mě by se hodil taky😁 Ale ono je to fuk, když pak ty hole koupím, stejně je fitting zadarmo😉
Já jeden mám. Fakt bych ho chtěl využít, ale na to moje nehraní to ještě nechám při starých holích.
"Vyhrál" jsem ho na Grabštejně, protože jeden, který se umístil přede mnou, odjel.
Takže, pokud to nebude soutěžnímu výboru vadit, a když tak hezky prosíš, tak ti ho věnuji.
Jestli chceš, dej echo do SZ a já ti ho pošlu ;)
 
Já jeden mám. Fakt bych ho chtěl využít, ale na to moje nehraní to ještě nechám při starých holích.
"Vyhrál" jsem ho na Grabštejně, protože jeden, který se umístil přede mnou, odjel.
Takže, pokud to nebude soutěžnímu výboru vadit, a když tak hezky prosíš, tak ti ho věnuji.
Jestli chceš, dej echo do SZ a já ti ho pošlu ;)
A do kdy platí? Do konce roku se tam nedostanu.
 
Platí do konce roku 😢 Třeba to stihneš
Určitě ne. Nejdřív musím dat dohromady loket, s bolestí fitting nemá smysl. Díky za nabídku, ale přenechám někomu, kdo to stihne využít.
 
Já jeden mám. Fakt bych ho chtěl využít, ale na to moje nehraní to ještě nechám při starých holích. ;)
kdyby jsi fakt nevedel co s nim, tak ja bych ho uzil. Fitting planuju roky, ale zadny impuls neprichazel, tak mozna ted. :D
 
kdyby jsi fakt nevedel co s nim, tak ja bych ho uzil. Fitting planuju roky, ale zadny impuls neprichazel, tak mozna ted. :D
Jasný, určitě, já to fakt nestihnu taky, takže aspoň poslouží. Pošli info do SZ ;)
 
Mám k dispozici 1x voucher na Advanced Fitting od GolfGearu v Praze, platnost do konce letošního roku, tzn. 31.12.2022, sám už nestihnu využít, daruji do dobrých rukou.
 
Mám k dispozici 1x voucher na Advanced Fitting od GolfGearu v Praze, platnost do konce letošního roku, tzn. 31.12.2022, sám už nestihnu využít, daruji do dobrých rukou.
pokud by nikdo nebral mel bych zajem, chtel bych upgrade driveru/dreva
 
Golfgear ma fitting indoor nebo outdoor? Ja jen ze na Cechii chodim do indooru a tam meli jen shop.
 
Golfgear ma fitting indoor nebo outdoor? Ja jen ze na Cechii chodim do indooru a tam meli jen shop.
Fitting měli v poslední kóji v patře drivingu, pokud si pamatuji.
 
Dneska jsem absolvoval fitting v City Golf v Praze a můžu doporučit. Bylo to super.

Jen jsem po padesáti ranách driverem rozbitej jak cikánský hračky :D
 
Dneska jsem absolvoval fitting v City Golf v Praze a můžu doporučit. Bylo to super.

Jen jsem po padesáti ranách driverem rozbitej jak cikánský hračky :D

Prima. :up: Co si se dozvěděl? Bylo to pro tebe informačně/pocitově přínosné s nějakým závěrem?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom