Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

já začnu s pěstováním uhlí, vypadá to dobrý byznys plán !!!! Jen nevím kdy se sklízí, nebo jak poznám že je zralý :oops::oops::oops:
Že nasněží a nemáš co do kamen, tj takové zařízení obecně z kovu , kde se uvolňuje energie hořením , tepelná ohřeje a světelná zahřeje. Jo a kamenem můžeš házet žabky na vodě , ale kamny by se ti házelo hůře.
 
Že nasněží a nemáš co do kamen, tj takové zařízení obecně z kovu , kde se uvolňuje energie hořením , tepelná ohřeje a světelná zahřeje. Jo a kamenem můžeš házet žabky na vodě , ale kamny by se ti házelo hůře.
díky, ale pořád nevím jak poznám, že je zralý 😳😳
 
Tak jak jsem slíbil tak činím, zametání listí se kladně projevilo na mé hře. A to délkou , jednak fw3 tak i železy . Spoluhráče jsem fw3 přestřílel cca o 20 m a to hráli drive. Pro úplnost větrno a teplota od 12-8 C. Hráli jsme public, protože jsme mohli, kvůli pracovní době až od 16,40 a to bylo tak akorát do zatmění. Sám jsem byl překvapen , že v takové teplotě a větru hraji fw3 z týčka 200m a železa byla o jedno delší, takže resumé i taková činnost může prospět.
Jen pro zajímavost #8 public 371m hráno fw3 a 5i za šera a větru teplota cca 8C po druhé 3m pře grynem příhra 8i a pat na par, docela spokojenost tady zahrát par.
5D1E8EFD-CC44-4356-9EEA-432EBB759E92.jpeg
 
Upraveno:
Já jsme dnes lehce potrénoval v Beřovicích. Nějak jsme upravil švih u 3w, asi mě osvítil duch svatý, a najednou to začalo lítat tak nějak samo celkem rovně a daleko. Snad si to budu pamatovat. Jinak celkem v poho, tak nějak standardní rány.
Využil jsem času, když jsem dělal psychickou podporu kamarádovi, který tak dlouho otravoval s tím, abych ho vzal na hřiště, až jsem mu koupil k narozeninám v Beřovicích jejich "zkus golf", což jsou tři lekce s trenérem. Velmi pěkně mu bylo vysvětleno spousta věcí, byl na drivingu, zkusil putty a chipy a nakonec šel jedničku na akademii. A musím ho vychválit do nebes, míček mu spadl do bunkeru a ač nikdy golf nehrál, zahrál takový bunkershot na green, až jsem mu záviděl.
Dle všech indicií bude v ČR další golfista 👏👏👏
 
Tak jak jsem slíbil tak činím, zametání listí se kladně projevilo na mé hře. A to délkou , jednak fw3 tak i železy . Spoluhráče jsem fw3 přestřílel cca o 20 m a to hráli drive. Pro úplnost větrno a teplota od 12-8 C. Hráli jsme public, protože jsme mohli, kvůli pracovní době až od 16,40 a to bylo tak akorát do zatmění. Sám jsem byl překvapen , že v takové teplotě a větru hraji fw3 z týčka 200m a železa byla o jedno delší, takže resumé i taková činnost může prospět.
Jen pro zajímavost #8 public 371m hráno fw3 a 5i za šera a větru teplota cca 8C po druhé 3m pře grynem příhra 8i a pat na par, docela spokojenost tady zahrát par.
Zobrazit přílohu 14666
To musím zkusit. Listí teď bude všude mraky. Jen se bojím abych nezametal nesprávně. Jak zametáš ty? Když ti to vyjde přilož video prosím. Díky.
 
To musím zkusit. Listí teď bude všude mraky. Jen se bojím abych nezametal nesprávně. Jak zametáš ty? Když ti to vyjde přilož video prosím. Díky.
Tak hlavně abys správně rotoval boky, aby z toho nebylo „bum bác koště letí, listí leží“ 🤭
 
Loni jsem na drivingu protrpěl několik desítek hodin, kdy jsem si říkal, proč to vlastně dělám. Výsledkem bylo konstatní zlepšování hry, titul mistra klubu v jamkovce a HCP po 10.

Takže letos jsem to pojal profesionálně a zahrnul řadu pokročilých postupů a technik. Očekávám, v rámci zachování rovnováhy vesmíru, totální šrot a zvednutí HCP někam k 20ti...

391691A5-658F-4C87-B183-B6360383C241.jpeg
25FB85FF-7614-47B6-A325-A08BD6C87972.jpeg
 
Loni jsem na drivingu protrpěl několik desítek hodin, kdy jsem si říkal, proč to vlastně dělám. Výsledkem bylo konstatní zlepšování hry, titul mistra klubu v jamkovce a HCP po 10.

Takže letos jsem to pojal profesionálně a zahrnul řadu pokročilých postupů a technik. Očekávám, v rámci zachování rovnováhy vesmíru, totální šrot a zvednutí HCP někam k 20ti...

Zobrazit přílohu 15239Zobrazit přílohu 15240
Hele, neměly by ty otisky míčku na líci hole být ve stejném místě? 🤭
 
Myslím že na místní poměry je tohle dost "pure" my tu nejsme od toho abychom to trefovali čistě :)
 
Tuhle pasku jsem si taky koupil. Pouzil. Zjistil, ze to moc netrefuju. A uz nikdy nevyndal :D.
 
Proč?
Říkal mi to trenér někdy před deseti lety. Ale vývoj jde dopředu a třeba už to neplatí 🤭
 
taky nevim proc se pta !!! :rolleyes::rolleyes:
Aha, tak už asi vím, co dělám špatně 🤔🤭
150117C3-6877-44FD-A882-6EB2032C34BA.jpeg

Používám špatnou pásku 😂
 
aha, tak v tom pripade jde jednoznacne o projev schizofrenie :eek:
Zcela jednoznačně, pokud myslíš @mkopcak
Ostatně o tom svědčí fotodokumentace 🤭

2E8CD93F-2EAE-49E2-A3C7-A80381BA91D0.jpeg
 
Tak to je docela mazec. Můj švih má naštěstí rychlost důchodce s chodítkem, takže mě to nehrozí 😊
 
Tak jsem se, v předtuše co se bude dít, nastěhoval k Trackmanu. Ta čísla, co tam na mě zpočátku lezla,
to byla hrůza. Tam kde mělo být + bylo mínus s obráceně. Trenér mě
trpělivě opravoval, a když už to začalo vypadat celkem slušně, tak
bude o5 zavřeno ☹. Sakra !!
20201212_104819.jpg

Já se to nikdy pořádně nenaučím.😪
 
Tak jsem se, v předtuše co se bude dít, nastěhoval k Trackmanu. Ta čísla, co tam na mě zpočátku lezla,
to byla hrůza. Tam kde mělo být + bylo mínus s obráceně. Trenér mě
trpělivě opravoval, a když už to začalo vypadat celkem slušně, tak
bude o5 zavřeno ☹. Sakra !!
Zobrazit přílohu 15383
Já se to nikdy pořádně nenaučím.😪
Já byl v pondělí zkusit fitting a poprvé mě někdo měřil rány podobným přístrojem a musím říct, že s tím by mě bavilo trénovat o dost víc (respektive bych se snad i na driving donutil chodit :D) ... škoda, že je to všechno tak drahý ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom