Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes jsem se docela 😡 na turnaji na Terasách.
Je normální, aby se pískovaly grýny v den turnaje, přesněji pakticky těsně před ním? 😡😡

Moje "duševní rozpoložení" mělo samorřejmě vliv na mou hru, která stála za 💩

Hřiště je krásně pročištěno, kvalita šla oproti stavu před 2 lety (kdy jsem tam hrál naposledy) opravdu nahoru. Ale tohle mne opravdu hodně :mad:, resort vypíše turnaj a v ten samý den pískují grýny? Příště si hodně rozmyslím, tam jet 👎
 
Ale beze všeho... 😂

Dejve, ty jsi ve formě, na to se nebudeme dívat... 😂
Když si to tak čtu, ty si domluv bezplatné parkování na Dýšině, ať tam můžeš nechat auto, až pojedeš s námi do Hořehled busem ;););)
Slibuju, že ti v neděli zařídím odvoz
 
Včerejší turnaj 19 jamky na Dýšině dopadl pro mne nejlépe jak mohl. Až na pár zkažených jamek, jsem po dlouhé době hrál hezký golf 88 ran a 39 stb. Docela to šlo driverem a 4 železem z týčka. Na greenech a kolem nich jsem nezaostával, tak konečný výsledek je vynikající. Velmi si cením nejméně zahraných ran z celého startovního pole, což mi dopomohlo k vítězství v turnaji :cool: Po fyzické stránce jsem to zvládl s odřenýma ušima. Za to patří velký dík :up::up: mým spoluhráčům z flajtu, kteří mi svojí morální podporou, hledáním míčků a vynikající pohodou dopomohli k tomu, že jsem to ušel. Jmenovitě to byli Martin @mkopcak, David @macdav a Petr Langer :):up: Ještě jednou velké díky kluci.
Turnaj byl suprově zorganizován i s autobusovou dopravou na místo a zpět. Za to patří veliký dík organizátorům.
Je mi líto všech jamkařů, kteří se nemohli zúčastnit. Tolik suprových lidiček na jednou místě jen tak nepotkají :) Díky vám všem za hezký víkend :up::up:


1694970788122.png

Dnešní nedělní turnaj v Hořehledech byl mojí hrou katastrofální 😢 Skončil jsem poslední s 51 ranami a 11 stb :D
Tak jsem se oproti včerejšku podíval na samý chvost startovního pole.
 
Tak se po víkendu s 19.jamkou také podělím. Bylo to od pátku takové ……. dvoušečné ….. na čísla to byla velká tragédie. Podíval jsem se spoustou prvních ran snad na každou druhou vodu či aut……, ale na druhou stranu jsem poté druhým míčem často zahrál pár hezkých ran a “par”. Čísla nic moc, ale já si s vámi jak na Dýšině, tak v Hořehledech hezky zahrál ;)
 
V rámci akce "Hořehledy" odehrány dva turnaje na kterých jsem hrál lehce nadprůměrně:).........Na Dýšině jsem byl v počítání, kterému nerozumím:D v té lepší polovině startovního pole, ale ještě víc mě těší, že na ikonické ostrovní 11-ce jsem dal jeden ze svých tří parů:). Dnes v Hořehledech jsem se pak v počítání kterému už rozumím umístil na T4, na rány pak dokonce na "virtuální" bedně (3.).:D
 
V rámci akce "Hořehledy" odehrány dva ......Na Dýšině jsem byl v počítání, kterému nerozumím …
Kouknul jsem na výsledky a zadání turnaje v propozicích, kde je na rány „S úpravou”.
No a podle výsledků se jednalo o 2/3 úpravu. Tzn. že se ti od skutečného počtu uhraných ran odečítají 2/3 tvého HI.
IMG_8951.jpeg
 
Kouknul jsem na výsledky a zadání turnaje v propozicích, kde je na rány „S úpravou”.
No a podle výsledků se jednalo o 2/3 úpravu. Tzn. že se ti od skutečného počtu uhraných ran odečítají 2/3 tvého HI.
Zobrazit přílohu 37490
IMG_2829.jpeg
 
No, v pátek 9j. v Hořehledech, v sobotu 18j. na Dýšině, v neděli 9j. v Hořehledech.
Prodávat to nebudu, nicméně nebyla daleko koupel holí na pětce v Hoře v neděli.
Hřiště obojí super, Hoře tvrdší, což samozřejmě pomáhalo v délce ran (na sedmičce drive 267 m :up::up::up:) Nicméně jiné části hry to zase komplikovalo. Ale mě se to moc líbilo, je to srdcovka. Dýšina taktéž v pohodě, rafy kousaly a otáčely hole (protože to prostě neumím). Greeny rychlé, ale s těmi jsem měl celkem problém všude a vždy :D:D:D
Ano, za tu dobu e povedlo mnoho dobrých ran, nelze vybrat jen jednu. i když radost mám z celkem dobrých příher. I drivy se sem tam dařily, hlavně v pátek a sobotu.
Zároveň jsem rád, že se mi podařilo párkrát potlačit sanhu jít rovnou na green, ale raději si přihrát nadvakrát ranou, kterou mám jistější.
Nicméně mentálně to mám fakt nahnuté 😢😢😢 Neudržím koncentraci a tím samozřejmě většinou po dobré krátké části hry přijde delší horší hra. Asi mě fakt rozhazují okolní zvuky, zejména hlasy (to už pozoruji déle). Ale s tím mi asi nikdo jen tak nepomůže.
Po x týdnech zase měly hole letecké dny. Obvzlášť dobře letěl driver v neděli. Ale po cestě domu jsem se rozhodl, že se musím polepšit.
Výsledky nestojí za zmínku, ale v sobotu jsem byl v TOP20 (z tuším dvaceti :D:D:D), v nedělí T7, to se mi v nedělních turnajích v Hoře nikdy nepovedlo.
ještě jednou děkuji za vše, bylo to krásné.
 
Nicméně mentálně to mám fakt nahnuté 😢😢😢 Neudržím koncentraci a tím samozřejmě většinou po dobré krátké části hry přijde delší horší hra. Asi mě fakt rozhazují okolní zvuky, zejména hlasy (to už pozoruji déle). Ale s tím mi asi nikdo jen tak nepomůže.
Nedá mi to, Tomáši, nereagovat na skutečnost, že ti vadí zvuky a hlasy kolem.
Jenže co pak mají říkat ostatní hráči kolem, když pak napíšeš (cituji): Všem, kteří se mnou hráli či byli blízko flightu, jehož jsem byl členem, se omlouvám za negativistické kecy a chování okořeněné nadávkami v cca 75% času hry včetně vrhu holí .... :)
Tak a co teď s tím?:D
 
Mám tu hru trochu rozháranou, docela se nachodím, pravý raf – levý raf, o to je pak zážitek silnější.

Hrál jsem po několika letech Mladou Boleslav. Docela změna, hned na 1. jamce přibylo dost stromů, a ty starší povyrostly. Vyrostly řadovky, a další ještě rostou, hned za vodou na 3. ferveji, u doglegu na 6tce a cosi roste za fervejí na13tce. Že se mi to nelíbí, je věc subjektivní, ale že je to lehce trefitelné, je fakt. Tak uvidíme do budoucna, jestli tam ještě přibydou nějaké zábrany. Především na 3. jamce tam občas druhé rány létat budou, né že ne a z druhé strany skládka (60 m?). To mi hlava nebere. Ale hřiště je v pěkné kondici, ferveje dobré, rafy hledatelný a hratelný, v bankrech až na 18tku jsem nebyl (a tento byl zrovna rozšlapaný, neuhrabaný). Grýny mi krom 1m patu na birdie na 14tce nic nedarovaly, jezdilo to po nich jak mělo, já to jen blbě četl. Trochu mi tam chyběl maršál, resp. jeho kontrola, čím jsem se blížil ke konci, tak přibývaly čerstvé pitchmarky (ale to mne štve všude, a děje se to všude, nerozumím té aroganci hráčů). Hrál jsem to s třemi vodami za +17, pár dobře zahraných jamek, ale i docela dost podělaných ran. Kdybychom hráli na “kdybygolf“, tak výsledek bych měl určitě super.

A cestou z pracovního víkendu (sekání trávy, česání jablek) jsem skočil letos prvně do Starý Bolky na rychlou podvečerní 9ku. To byla klasika, usměvavé recepční, hřiště v dobré kondici. Žádné negativum si nevybavuji, až na moji nepřesnost z týčka. Jen 1. a 2 . jamku jsem hrál po ferveji, jinak jsem to hřiště krosoval tu zleva, tu zprava, třípary nevyjímaje. Grýny jezdily cajk, rafy hratelné také cajk. Ve výsledku za +4 asi dobrý. Ale nejsem si jist, že tou mojí agroturistikou po rafech, bych příště výsledek zopakoval. Výhodou Staré Bolky je, že se dá obejít s podobným výsledkem jen se železy.

Ať to lítá aspoň trochu rovně ;-)
 
Nedá mi to, Tomáši, nereagovat na skutečnost, že ti vadí zvuky a hlasy kolem.
Jenže co pak mají říkat ostatní hráči kolem, když pak napíšeš (cituji): Všem, kteří se mnou hráli či byli blízko flightu, jehož jsem byl členem, se omlouvám za negativistické kecy a chování okořeněné nadávkami v cca 75% času hry včetně vrhu holí .... :)
Tak a co teď s tím?:D
Ale já to absolutně chápu, že jsem v podstatě na zabití.
Ale vidím to jako dvě oddělené věci.
Když si zpětně projdu ten víkend, tak vím cca o pěti, možná více, momentech, kdy jsem se soustředil na jiné zvuky a obecně věci kolem než na svojí ránu. A to bych potřeboval změnit, znám několik lidí, kteří to dokážou odfiltrovat. A nebo prostě odstoupit a znovu zaujmout postoj. Já to nepíšu jako nějakou výtku, spíš jen konstatování svého problému.
A o to víc mě mrzí, když se mi to pak nepodaří a začnu být taktéž hlasitý. I když se velmi snažím nadávat si jen pro sebe, max. tak, aby to bylo slyšet jen v rámci flightu (což samozřejmě nejde vždy třeba vzhledem k blízkosti jamek a potichu se také chodit nedá, že) a určitě ne ve chvíli, kdy odpaluje kdokoliv z "mého "flightu. A těch 75% jsem asi přehnal, to bude méně ;);)
 
Když si zpětně projdu ten víkend, tak vím cca o pěti, možná více, momentech, kdy jsem se soustředil na jiné zvuky a obecně věci kolem než na svojí ránu. A to bych potřeboval změnit, znám několik lidí, kteří to dokážou odfiltrovat. A nebo prostě odstoupit a znovu zaujmout postoj. Já to nepíšu jako nějakou výtku, spíš jen konstatování svého problému.
S tímto bojuji také, a nijak moc úspěšně. Jakmile slyším rušivé zvuky, třebas mluvu z vedlejšího grýnu, neumím to odstřihnout a v průběhu své rány se naopak soustředím na ně, zda už domluvili nebo ještě něco plácnou. Na 80% je tato moje rána jebka. O to víc se pak vnitřně vytočím a nadávám si pod fousy, jaký jsem kokot, proč si nepočkám. A když jsem takto nastartovaný, tak mi hlava šrotuje a vyčítá mi, že to bylo zbytečné a v tomto nastavení kazím další ránu. Naposledy včera ve Staré Bolce, 4ka 5ti par. Ležím druhou 108 m od fangle, klídek, nikdo nikde, jen po polňačce jede nějaké auto. Místo myšlenek na ránu do tyče já přemýšlím, že auto jede rychle a asi práší (taková blbost). Výsledek tlustá rána, pi.ování sebe sama ještě na grýnu, pak 3pat. Znovu probíhá slovněmyšlenkové sebe nactiutrhání tak, že na dalším 3paru bez špetky soustředění podělám dvě následující rány. A hnedle je to +3. Uklidnila a vrátila mne do hry až reakce ženy, proč si nadávám, že je tak hezký podvečer a že ji žerou komáři. Tož tak, toto mne potká min. 1x za hru. Okolí neumím odfiltrovat.

1695040397283.png 1695040413709.png
 
A jak to máte v běžném životě ?
Taky nedokážete odfiltrovat rušivé elementy z vašeho okolí ?
Potom je mi vás upřímně líto. Měli by jste více zapracovat na vaší psychice a celkovém vyklidnění.
Kapka alkoholu, meditační cvičení, druhé nebo stejné pohlaví, něco dobrého na zub a podobně.
Najít si tu správnou variantu, je na každém z vás.
 
Já se z toho ⛳️ asi brzy 💩 Včera 6 GIR z 18 a dneska měl Honza trénink, tak jsem si dal rychlou devítku a měl 8 GIR z 9 a šel to celkově v paru. A to jsem zahrál jeden trojpat a neproměnil dva 2m paty do birdie. Takhle hrát včera, tak jsem byl mistr klubu na rány 🙈

Sakryš, proč to jeden den nejde a druhý zase ano :(
 
Tak jsem se po dnešku rozhodl, že budu asi hrát golf jen ve Vinoři:D.......no možná mě ještě ukecáte na příští rok na Kaskády a do Hořehled:D:D. To hřiště otevřeli vysloveně pro mě:D......turnaj v srpnu tam za 96 (38 Stb)....a dnes moje nejlepší hra za hóódně dlouhou dobu (92 / 41 Stb), čímž byl vyrovnán můj 11 let!! starý osobák z Bolky a o ránu překonáno několik výsledků 93 v turnajích. A to za silného větru, na pekelně rychlých greenech a s fairwayemi jak beton:(........no holt jsem se na akci "Hořehledy" hezky rozehrál, škoda končit sezónu........:)
Vinoř.JPG

...já vím....co ta kaňka na desítce Hujere, že jo?.......holt trojpat ze 4 m:(
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom