Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Nicméně po tomto výkonu jsem čím dál tím víc nakloněn koupi elektrického vozíku, ač jsem to před 50kou nechtěl.

Tohle rozhodnutí jsem udělal měsíc zpět a doteď se za to plácám po zádech, to je taková úspora energie a neskutečný pohodlí! Za sebe Ti říkám, jdi do toho!
 
Jo a bez želez na turnaj nelez. Trefil jsem slušně tak jednu ránu železem, ale to je bolest celé letošní sezóny.
K čemu je 64% trefených fervejí když pak netrefím grýn ani ze 100m a ještě si to hodím do písku, takový to bylo na 1. nebo 15., nebo na 10. 140m na grýn a já hraju třetí pořád ze 40m :vomit:
Včerejší smůla mi dnes byla kompenzována asi 20m chip-inem na 7. do birdie.
GIR 27% z toho 11% druhá devítka, scrambling 60%, ale prostě vše zachránit nejde.

1694357307639.png
 
Tohle rozhodnutí jsem udělal měsíc zpět a doteď se za to plácám po zádech, to je taková úspora energie a neskutečný pohodlí! Za sebe Ti říkám, jdi do toho!
Souhlasím se @Seppper
El. vozík opravdu šetří síly až překvapivě hodně.
@jumbodedek Napiš si o něj 🎅, určitě jsi byl letos hodný, tak si ho zasloužíš ;)
 
Upraveno:
Dneska asi byly skvrny na slunci nebo se otevřelo peklo:devil:. Na turnaje moc nechodím, tak každý výsledek má nějaký dopad.
Všechno asi spustilo "požehnání" mé drahé polovičky, která mě ve dveřích vyprovodila se slovy: "Proč tam jedeš, když nic nevyhraješ!"
Skoro všechno se zadařilo až na tu 2 - dneska mě hezky podusila;)
Hřiště ve skvělé kondici, grýny ušly. FIR 57%, 34 patů
1694370102602.png
 

Přílohy

  • 1694365166027.jpg
    1694365166027.jpg
    113,1 KB · Zobrazení: 47
Nekdy se proste dari… a to nejen vam, ale i partakovi…
Uz se vam nekdy stalo, ze jste zahrali 11 ran (!!!!)… a na dalsi jamce jste stejne zacinali prvni, protoze partak to dal za 16??? 🤣🤣🤣🙈
 
10.9.2023 • Česká Lípa: 88 ran (by mGolf)
a celou dobu jsem se nepodíval ani jednou do mobilu (takže nemám žádnou fotku ze hry a ano, jako organizátor to není úplně šťastné, ale dopadlo to dobře) - takže naprosto čistá hlava, hezký den, vyšlo počasí.
Nefotil ani takový maniak jako já, ale aspoň jednu s faktem a jednu Blaníkem tu mám.🙂
20230909_130013.JPG
20230909_121914.JPG
 
Já se z toho 🔫

Zase dva dabláče, dva trojpaty na nakonec Malevil za 79 🙈
Trošku mne mrzí neproměněný 3m pat do eaglu :(

IMG_8930.jpeg
 
Co ten dům, už ho mají postavený? :) Krásnej drive!
Stavba už je s oknama, vypadá to, že už budou dělat zateplení.
Ty okna jsou fakt velká, budou se dobře trefovat 🤭

Ale ten dům je opravdu hodně blízko grýnu, to dům na 15. v MB je "na míle vzdálený".

Hrál jsem 6i na 160m, pitch mark cca 1m vlevo od vlajky na její úrovni (navrtáno vzadu), míč zastavil na 3m a byl jsem na okraji grýnu. Dovedu si představit při tvrdém grýnu a nedostatku spinu, že míč klidně půjde až do fasády. Odhadem mezi grýnem a domem je tak cca 10m, takže prostor pro chybu je minimální 🙈

Jestli tam nebude síť, tak nevím ...
 
Tak se taky pochlubim, jak jsem dosahl na treti misto v Lipe.
Po prvni jamce a trojputtu, 5. Druha jamka a prvni rana do stromu, vyklepnuti a nakonec 5, treti jamka zatah jako prase do vody, trestna a 5, ctvrta jamka taky 5. To uz jsem nad turnajem lamal hul, nakonec prvni devitka za 44. Druha devitka se vyvijela slibne, na 16 fouklo pri druhe rane a byl jsem na grynu, puttoval do eaglu, nakonec birdie. Pak si to stesti vybralo zpet, na 17 trojputt a na 18, drive do bunkru vpravo, prihravka na 50 m, drb, na gryn a opet trojputt. Nakonec vyslednych 87, ale melo to byt mnohem lepsi. Jednou se k te 80 priblizim jeste vic:)


1FDDD54F-DB90-4E56-B24A-E4B954C31378.jpeg
 
Nebudu to natahovat, dojmu je spousta. Treti jamka v Hukvaldech, 95m trochu z kopce, plnej SW, rovna primo na jamku a slysim jak to dopadlo a pak cvaklo o vlajku. Jamka neni z teecka videt, ale na vedlejsim odpalisti uz nekdo zveda ruce a jde ke greenu. Tusil jsem ze je tam sance ale rikam si, to bude na doklepnuti birdie. Prichazim na dohled a micek nikde. Pitchmark tak dva metry pred jamkou v prime linii od teecka. A byl tam. Zbytek hriste jsem dohral s trojici mistnich borcu, sranda neuveritelna, bylo to super, ale hlavne ze byli ve spravnou chvili na spravnym miste. A kdyz jsme dohrali, klubovna uz zavrena, tak jim tam musim neco dovezt.

Jinak jeden par na zaver, zbytek bogey a dva doubly a vlastne jsem uz do toho jentak placal a bylo mi to jedno:D
 

Přílohy

  • IMG_1437.jpeg
    IMG_1437.jpeg
    210,6 KB · Zobrazení: 82
  • IMG_1441.jpeg
    IMG_1441.jpeg
    105,8 KB · Zobrazení: 76
Tak já dneska opět navštívil řízkovku na Slapech. Nějak mi tam začíná chutnat a to i herně.
Sice mi to přišlo dnes jako plácání a celkově mě až na pár dobrých ran hra moc nebavila, ale nakonec z toho bylo 41 stb a nejlepší hra co jsem kdy zahrál. HCP se taky snížil a už začíná 3kou.
Na zdejší frajery sice nemám, ale na mojí úroveň dobrý.:)

Jen teda netuším jak zvládnu ten víkend. Po 18j mě tak bolejí záda, že budu rád, když se do pátku dám dohromady na Hořehledy.:)

1694465079185.png
 
Po tydennim odpocinku od golfu, jsme si dali ranni devitku a docela to slo.
Na 7. a 8. jamce jsem puttoval do birdie, nakonec jen tap-in par, ale spokojenost.

Odehrano jednim mickem, a krome 5. jamky vse v poradku, jako to clovek nerve, tak to lita lip .-)

Ladim formu na vikend!



IMG_3796.png
 
Tak se taky pochlubim, jak jsem dosahl na treti misto v Lipe.
Po prvni jamce a trojputtu, 5. Druha jamka a prvni rana do stromu, vyklepnuti a nakonec 5, treti jamka zatah jako prase do vody, trestna a 5, ctvrta jamka taky 5. To uz jsem nad turnajem lamal hul, nakonec prvni devitka za 44. Druha devitka se vyvijela slibne, na 16 fouklo pri druhe rane a byl jsem na grynu, puttoval do eaglu, nakonec birdie. Pak si to stesti vybralo zpet, na 17 trojputt a na 18, drive do bunkru vpravo, prihravka na 50 m, drb, na gryn a opet trojputt. Nakonec vyslednych 87, ale melo to byt mnohem lepsi. Jednou se k te 80 priblizim jeste vic:)
Až dnes jsem si uvědomil, že jsem zapomněl @macdav veřejně pochválit.
Jako zapisovatel jsem udělal chybu a napsal na jedničce par namísto správného bogey, na což mě David při kontrole před odevzdáním skorkarty upozornil nechal opravit.
Za mě RESPEKT:up:
 
Forma debílek se mne drží zuby nechty 😢. Nohy bolí jako sviňa 😢 Tak si ten víkend s vámi milé kamarádky a kamarádi alespoň užiji společensky :) Těším se moc a moc ;)
Hra z týčka driverem byla otřesná. Už jsem byl tak zoufalý, že jsem použil 3 fw. Úspěšnost cca 80 procent. Čipy a paty k pláči. Jsem totálně rozbitej 😢 Tak prosím aby jste se mnou měli o víkendu trpělivost a porozumění. Děkuji :)
O víkendu je na Kotlině Mistrovství na rány, tak je hřiště náležitě připravováno :up:


1694704735656.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom