Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
… Bohužel stále bojuji s problémem u dlouhých želez, trefuju to špičkou a letí to do....
Zkontroluj si postavení, nejspíš stojíš daleko od míčku nebo se v impaktu narovnáváš. Zkus se natočit z pohledu úderu a uvidíš, co je špatně.
 
Zkontroluj si postavení, nejspíš stojíš daleko od míčku nebo se v impaktu narovnáváš. Zkus se natočit z pohledu úderu a uvidíš, co je špatně.
Děkuji za radu. Já asi tuším, že vím, co dělám blbě, ale nejsem schopen udržet koncentraci celou hru.
Když nemyslím, tak myslím, že mi to lítá rovně :D:D:D
 
Za to můžu já sorry, dal jsem dohromady narychlo pár jmen, jdu se zabít, že jsem na Tebe zapomněl. Ale přítomní tam se mnou měli nějakou práci .... hra byla až potom.
Tak snad priste ;)
 
Jsi to tak rozstřílel, že to bylo potřeba aerifikovat? :)

Takže od teď už budou celoročně grýny v Hořehledech rozpíchané. Aby nikdo nikdy nezahrál méně:)
No doteď jsem spoludržel rekord na 9 jamek s výsledkem 34 ran z 30.6. letošního roku. Paradoxně to bylo zahrané na čerstvě rozpíchaných a zapískovaných greenech:-D. Pak jsem tam v září šoupnul 31 ran, ale ze zelených, takže to nemělo takovej zvuk. Ale včera se to celkem sešlo, začínal jsem canonem na 9ce:

9. Drive na green, 8m putt do eagle vyrazila fangle = -1 (dosažitelné -2)
1. Rána na green, putt z kopce zastavil otáčku od jamky = -1 (dosažitelné -3)
2. Rána na green, potopenej 5m putt = -2 (dosažitelné -4)
3. Longest drive, vyhozená rána do greenu trefila bunker, ven a 2 putty = -1 (dosažitelné -3)
4. Drive na green, 20m putt do eaglu vystrčila tyč = -2 (dosažitelné -5)
5. Rána na green, 2 putty = -2 (dosažitelné -5)
6. Drive přes les doleva, vynucená příhra na fw, lobwedge na 3m od tyče, putt = -3 (dosažitelné -6)
7. Luxusní drive na 130m od greenu na střed fw, příhra PW na 7m od jamky, putt = -4 (dosažitelné -7)
8. Drive, 5ka kov do lesíka před green, čip za jamku na forgreen, adrenalinem přehranej putt o 4 m a vrácení se zastavilo o otočku před jámou = -3 (dosažitelné -8)

Jedinej lucky bounce byl na 1ce, kdy mi míč proskočil stromy a skončil na greenu, jinak tam vlastně nebyla chyba a kdyby se sešlo všechno co mohlo, může to být score 27:-D.

Ještěže se nehrálo 18 jamek, protože i přes 3 panáky a 5 piv jsem se klepal na tý 8ce jak ratlík...
 
Upraveno:
to mkopcak: Ten popis "dosazitelnosti" zni dost ambiciozně, na LIV hledají tři hráče...s takovými výsledky pod par už by to mohlo vyjít :)
Já chci hrát majory, LIV je slepá ulička!🤣
 
Já chci hrát majory, LIV je slepá ulička!🤣
Tak se přihlaš do armády a časem můžeš hrát jako major 🤭
 
Dneska to byla paráda, akce v Kotlině Terezín i to počasí vyšlo... btw. ten kluk je hrozně skromnej, takže sám se nepřizná. Ale za všechno a tu radost našeho velkého @jumbodedek může především náš drahý Námělník - @Sauron. Ten byl na počátku, v průběhu i organizace všeho... Sašo, si borec, vážně! Je mi osobní ctí a radostí tě znát i s Tebou hrát. Si prostě pan Golfista a pro 19.jamku je poctou mít Tě mezi námi!

---
A teď ještě pár rychlých fotek z předávky, všimněte si oné zelené skleničky na úvod :)

Takže milý Petře, si prostě náš a mámě Tě všichni rádi! Mezi sebou, na hřišti, kdekoli, hlavně prostě s námi!

:up:
No tak ono zas nebylo nic tak světoborného, jsem rád, že jsme mohli Petrovi pomoci, doufám, že jsem všem poděkoval a pokud je někomu líto, že jsem jej taky neoslovil, tak se omlouvám.
Pochvaly zde na fóru zahřejí, ale pro mne je důležitější ten pocit, že když na mne se holt ten nahoře usmál víc než na jiné, tak, ve společnosti obdobně smýšlejících jsem mohl udělat skutek, díky němuž mi Satan v pekle, kde skončím jako každý advokát, tolik nebude topit pod kotlem.

Strašne dlouhá věta. Fuj.
 
V neděli jsem zahájil indoor sezónu. Letos jsem se na ten indoor adaptoval docela rychle a už 3. hru jsem dal pod PAR 🤭

IMG_9080.jpeg
IMG_9081.jpeg
 
20231103_123320.jpg
20231103_124829.jpg
20231103_124629.jpg
20231103_133825.jpg

Pred koncem sezony jsem musel vyuzit asi posledni sanci a uplatnit vyhrany voucher v Hodkovickach. Na stesti v poledne nejak neprselo, ale hriste bylo hodne promocene. Greeny hodne zapiskovane po aerofikaci takze mokre a pomale. Na zaver sezony to ale slo, krome moji proklete 8. jamky a uhrano 20 stbl.
 
Dneska, doufám, že ne poslední, hra na Slapech.
Hřiště po pátečním dešti celkem v pohodě, greeny jezdily celkem rychle, odpaliště standard rozbitá. Co překvapilo, byl stav greenů poté, co se po nich prošlo 80 hráčů turnaje, nečekal bych, že budou tak v pohodě.
Na druhou stranu, díky tomu turnaji jsem to nestihl dojít celé. Bohužel už je dost brzo tma a první devítku jsme šli za turnajem dost dlouho. Takže jsme si pak zopakoval prvních pět jamek na první devítce, abych se pak nemusel vracet z dálky.
Moje hra stejná jako vždy, určitě bych zrušil pětku, to je prostě na moje nervy moc. Když to nepošlu do vody vpravo, beru aut vlevo nebo druhou ránou druhou vodu. Čtyřka byla už trochu lepší, ta si ještě zaslouží šanci, stejně jako sedmička.
Na druhou stranu povedlo se několik drivů, příhry taky celkem šly, puttování byl takový průměr.
Asi by to chtělo na zimu trenéra, vyřešit chyby, tzn. dozvědět e, jak je odstranit, vím co dělám špatně, a nějak doladit konzistenci. Pak bych byl spokojený.
 
Dneska turnaj na 18 jamek na Kotlině. Před hrou jsem navštívil driving, abych zjistil, jak je na tom koleno. Docela drželo. Dokonce jsem i švihal a trochu tělem pracoval :D . Absence dlouhých holí nebyla tak zásadní na mé hře. Nejlepší hra, co jsem kdy zahrál. První devítka -3 a ta druhá v deštíku a silném nárazovém větru za +3. 14 FIR a 14 GIR. Celkový výsledek 72 ran a par hřiště ;););) Bohužel jsem tento výsledek zahrál díky týmové spolupráci celého flajtu. Byl to totiž TEXAS čtveřic. K sobě do flajtu si mne vzal kamarád se svou rodinkou. Dva chlapi a dvě děvčata. Hcp 3 a 15,8 a 15,8 a 36 .Myslím že velmi slušný výsledek. Musely se zahrát každého hráče dvě rány z odpaliště. Celková spokojenost . Jako flajt jsme se dobře doplňovali. Nyní mne nejspíš čeká zimní přestávka, ve které se musím dát po zdravotní stránce dohromady.
Mám vás rád milí jamkaři :)
 
Dnes Kunětická Hora. Slunečno, 21°C, téměr bezvětří. Rychlost grýnů 8,5 stop, středně tvrdé. Driver moc nefungoval - jen 5 trefených fervejí. Železa do grýnu výrazně lepší - 14 GIR. Patr také OK - 26 patů.
Výsledek za -5 (6xbirdie, 1xbogie, 11xpar).
Abych nezapomněl - bylo to v indooru 🤭😂

IMG_9117.jpeg
IMG_9118.jpeg
IMG_9119.jpeg
 
My hráli včera venku, Beřovice stále v top kondici na to, že je skoro konec roku a jinde už zavírají.
Hra sice šrot, byl jsem v pondělí poprvé od léta ve fitku a všechno namožený, takže jsem musel upravit švih:)
V neděli máme v plánu Darovou, tak snad nebude pršet.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom