Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera Beřovice z bílých. Rozhodoval jsem se jestli Beřovice nebo Boleslav, ale po infromaci, že Boleslav pískovala, jsem vyrazil sem. Hřiště poloprázdné, kvalita výborná, grýny rychlé.
Moje hra za 92, ale spousta drobných chyb. Potřebuju se konečně naučit hrát dlouhým železem, tak jsme to do grýnu zkoušel, proto často jsme nedohrálna grýny. Ale kdy jindy to zkoušet...
1698216388963.png
 
Dnes předposlední letošní hra v ČR (už jen v Ne Terezín:)), a to v Č.Lípě......Hřiště by bylo bývalo na konec října v super kondici.....ALE.......v noci pršelo, takže většina jamek podmáčených (doběhy jen minimální nebo žádné), někdy až na hranici regulérnosti (míčky mizely v bahnitých důlcích, náhodná voda byla víceméně všude - nebylo kolikrát kde dropovat), bunkry se dropovaly beztrestně venku jako půda v opravě - to fakt nešlo z nich hrát.........a ještě navíc oproti předpovědi moc nevyšlo počasí:(.
Já jsem se s výše uvedenými faktory moc nesrovnal - hlavně s tím podmáčením - takže výsledek 106/28 Stb. , navíc z modrých, opravdu není nic ke chlubení:down::vomit:...........
 
Jen tak - 26.10.2023 • 12j. Hostivař: 60 ran, 24 patů (by mGolf)

IMG_5767.jpeg


Až na tu ukázkově pokoněnou poslední Jamku to šlo. Ta 12 - 9i krátká proti větru do vody, od vody třetí P pro změnu dlouhá do autu. Ale co, dali jsme si rande se @Sauron na odpolední rundu, aby vyplácal voucher, co měl ještě, v čas... Saša si s nástrahami Hostivařského hřiště poradil skvěle, jestli se nepletu, uválel 25 StB na 12j. Dobře on! Já byl rád, že jsem díky tomu odpo nebyl v práci, výsledkově ale taky spokojenost, držel driver i překvapivě patování. Přidávám pár fotek barevného podzimu. Tohle mám moc rád! Hřiště fajn, grýny rychlé, místy okolí grýnu propíchané. Díky Sašo za hru!

IMG_5746.jpeg IMG_5750.jpeg IMG_5757.jpeg IMG_5749.jpeg IMG_5760.jpeg IMG_5759.jpeg
 
Upraveno:
Michal trochu kecá, já jsem hrál ze začátku šrot, páč jsem mu líčil blížící se konec mých rozvodovomanželských peripetií, pak už to šlo, akorát 12 jsme zajebali oba, první do vody, třetí do outu za green .....
Takže na body cajk, na rány horší.
 
Dnes asi poslední letošní hra. Jsem velmi rád, že jsem na Kotlinu šel, i když mé bolavé koleno bylo proti. Mohl jsem se setkat a zahrát si golf s některými jamkaři, kteří dorazili. Pro mne bylo velkou radostí je opět vidět. To jsem ovšem nevěděl, jak mne ta parta jedinečných lidí dojme skoro k pláči. Hodně jsem se držel, abych se nerozplakal. To dělám až nyní doma, když píši tyto řádky. Tito lidičky mi předali dárek od nich a dalších jamkařů, kteří se bohužel nemohli dostavit. Dárek, který mi vyrazil dech. Elektrický golfový vozík. Všem zainteresovaným od srdce moc a moc děkuji. Mám předčasné vánoce. Dárek jsem s vypětím všech sil donesl domů a jako správné děcko ho okamžitě rozbalil, abych se mohl z něho radovat ;)
Takže ještě jednou děkuji a těším se, až vás v tom Brně v květnu uvidím.
 

Přílohy

  • Photo0058.jpg
    Photo0058.jpg
    50,3 KB · Zobrazení: 86
Dneska to byla paráda, akce v Kotlině Terezín i to počasí vyšlo... btw. ten kluk je hrozně skromnej, takže sám se nepřizná. Ale za všechno a tu radost našeho velkého @jumbodedek může především náš drahý Námělník - @Sauron. Ten byl na počátku, v průběhu i organizace všeho... Sašo, si borec, vážně! Je mi osobní ctí a radostí tě znát i s Tebou hrát. Si prostě pan Golfista a pro 19.jamku je poctou mít Tě mezi námi!

---
A teď ještě pár rychlých fotek z předávky, všimněte si oné zelené skleničky na úvod :)

IMG_5773.jpeg IMG_5777.jpeg
IMG_5778.jpeg

Takže milý Petře, si prostě náš a mámě Tě všichni rádi! Mezi sebou, na hřišti, kdekoli, hlavně prostě s námi!

IMG_5779.jpeg

:up:
 
29.10.2023 • Kotlina: 93 ran, 35 patů (by mGolf)

Snímek obrazovky pořízený 2023-10-29 18-20-21.png

Dneska v té radostné atmosféře jsem se hecnul k nesoutěžnímu výsledku. Hecnul jsem se teda dohromady i s @RobertSlajs a @TP_79. Moc jsem toho nečekal, ale tím, jak jsem byl v týdnu se @Sauron v Hostíku a že mi to poměrně šlo (teda hra dlouhými holemi), tak že to zkusím, ať se snažím. Hele a bylo to dobrý, výsledkově. 38 STB, 93 ran, trochu na třech jamek jsem zakufroval, ale to bylo všechno díky autům, resp. jednou jsme nenašli míček. Takže já spokojenost, především držel driver a překvapivě i patování bylo poměrně slušné (což moc nechápu, na těch nesetřených grýnech - ale alespoň mi to neodjíždělo nikam daleko). Bylo to fajn hlavně díky pohodě s klukama no a když nakonec si člověk o kousíček před zimním spánkem zlepší HI z 17,2 na 16,8, tak ať si říká kdo chce co chce, radost to udělá (i když jen na chvíli, příště mi to zase vyskočí zpátky, kvůli hezkým výsledkům co půjdou do věčných lovišť, ale co, to bude řešit až budoucí Michal) :p

Hřiště velmi příznivé, myslím, že jsem tam nebyl rok... vysekané, džihády v podstatě nejsou, vše vzorně upravené až skoro přepečlivě. Pravda, podmáčené místy po deštích posledních dnů, čekal jsem to ale výrazně horší... jedinou slabinou mi tak přišly nesetřené grýny, to byla k jinak dokonalému dojmu z hřiště jediná kaňka. Ale za velmi sympatickou podzimní cenu 690 Kč/fee/18j... moc hezké. :up:

Díky kluci za hru! (Ale kraťasy se prostě v zimě nenosej! Ne a ne a ne!)

IMG_5780.jpeg IMG_5782.jpeg IMG_5785.jpeg IMG_5791.jpeg IMG_5795.jpeg IMG_5792.jpeg IMG_5786.jpeg IMG_5797.jpeg IMG_5775.jpeg
 
Upraveno:
Dnes stejně jako většina v Kotlině. Nádherné počasí, podzimní barvy s výhledy na České středohoří. A hlavně fajn lidé. Díky @ligi, @RomanL za první devítku. Vidět mohli mých 60ran. Ve druhé desítce to bylo 58ran, to ve společnosti @ligi, @jumbodedek a @Sauron. Přišla jsem o tři míče ve vodě, odehrála dlouhé krásné rány. Za mě moc fajn neděle.🍀 Děkuji za tento nápad.
Fotky nedovedou přenést atmosféru, ale nějaké z první devítky mám.
 

Přílohy

  • IMG_2391.jpeg
    IMG_2391.jpeg
    45,8 KB · Zobrazení: 41
  • IMG_2392.jpeg
    IMG_2392.jpeg
    70,3 KB · Zobrazení: 43
  • IMG_2393.jpeg
    IMG_2393.jpeg
    64,6 KB · Zobrazení: 45
Ano, dnes Kotlina.
Hned úvodem bych chtěl jen podotknout, že v teple se kraťasy nosí ;);) A dneska bylo teplo.
Kotlinu jsem nikdy dřív nehrál, takže dává logiku si rovnou dát nesoutěžní. No co, nebudu přece trhat partu.. Flight super, tolerantní k mým občasným výbuchům vzteku. Děkuji pánové, @requo a @RobertSlajs
Nicméně si troufnu říct, že dnes jsem byl celkem klidný, spíše jsem si nadával tak nějak interně.
Co se týká hřiště, mě se moc líbí, určitě se tam ještě pojedu podívat, abych na některé ty jamky vyzrál. Velmi přívětivé, lehce podmáčené, ale co očekávat na konci října.
Moje hra opět na houpačce, něco se povedlo, mrzí 11 ran na 14ce, nebyl jsme schopen to trefit. Pak mě mrzí sekvence posledních 4 jamek, to nebylo vůbec hezké, talkových blbostí vyrobit. A dva utopené míče na 9ce, to je prostě nanic. NA druhou stranu se povedlo několik drivů, i pár záchranných ran z roughu.
Bohužel stále bojuji s problémem u dlouhých želez, trefuju to špičkou a letí to do.... Celkem mě potěšilo patování, na těch orosených greenech to nebylo tak strašné.
Zhoršení o 0,7 beru, nedá se nic dělat, aspoň budu mít příští rok lepší výchozí pozici.
 
Hele, vy kluci opálení... kdybyste tu hru namalovali do kalendáře, hecnul bych se taky. 😭 A nebyl by Tom na to nadávání aspoň sám... 😂
Presne! Ja hledal kam a s kym jit zahrat a kdybych to byl byval vedel...
 
Tak jsem si musel zajit aspon na domaci hriste. Stav je porad skvely, jihad posekany, roughy stavnate, greeny v poradku a celkem rychle. Prvni 9 jsem sel s kamosem a pak sam, teda sbirali jsme se po jednom do flightu za pomejma vpredu a na posledni 2 jamky jsme byli 4flight :)
IMG_4099.png
IMG_4100.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom