Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Vau, závist a obrovská gratulace! 84 na poprvé Hostivař s HI nad 30 - tak to klobouček a to hned několikrát! Dost dobrý! 58 stb, no fuj, styď se 🙂 Dej vědět, až zase půjdeš na turnaj = abych věděl, kam si pro pohár nechodit. Ještě jednou gratulace k nádherné hře! 👏👏👏
Děkuju. Myslím, že na letošní rok už mám vybráno a tohle těžko zopakuju 🥲 Většinou, když se chci předvést, tak to třikrát zareju do země za míček a pak spektakulárně odpálím střelu s plochou dráhou letu do nejbližší vody. Ty hezký rány si pak schovávám pro sebe, když se nikdo nedívá 🙂
 
Děkuju. Myslím, že na letošní rok už mám vybráno a tohle těžko zopakuju 🥲 Většinou, když se chci předvést, tak to třikrát zareju do země za míček a pak spektakulárně odpálím střelu s plochou dráhou letu do nejbližší vody. Ty hezký rány si pak schovávám pro sebe, když se nikdo nedívá 🙂
netrap se tím, nejsi zdaleka jediný :D:D:D A některým se ty hezké rány schovávají, i když jsou sami 😢😢😢 To už je pak na vypsání inzerátu na prodej holí 🤦‍♂️
 
Tak jsem v úterý vyrazil na golf v Prosečném. Sílu o tom sem napsat jsem dostal až teď :D Původně jsem chtěl hrát 18 jamek. Nakonec jsem po první devítce dal jen lázeňský okruh, takže celkem 14 jamek a úchvatných 6 STB. Nešlo mi bohužel vůbec nic a nějak jsem nedokázal přijít na to čím to je. Hlavně, že na drivingu to lítalo krásně. Docela mě to odradilo a využil jsem teď další volné chvilky radši na tenis. Brzo ale půjdu zas zkusit golf, snad to bude lepší :)
 
Tak jsem v úterý vyrazil na golf v Prosečném. Sílu o tom sem napsat jsem dostal až teď :D Původně jsem chtěl hrát 18 jamek. Nakonec jsem po první devítce dal jen lázeňský okruh, takže celkem 14 jamek a úchvatných 6 STB. Nešlo mi bohužel vůbec nic a nějak jsem nedokázal přijít na to čím to je. Hlavně, že na drivingu to lítalo krásně. Docela mě to odradilo a využil jsem teď další volné chvilky radši na tenis. Brzo ale půjdu zas zkusit golf, snad to bude lepší :)
Hlavu vzhůru ...takové dny potkají jednou za čas každého z nás ;);)
 
Hlavu vzhůru ...takové dny potkají jednou za čas každého z nás ;);)
Mě zrovna dnes v CL, první PAR až na 9. a celkem 3x PAR, zbytek bogie a double.
1 GIR 🙈, železa a wedge byly opravdu na 💩. Paty také nic moc - nemohl jsem srovnat tempo na pomalé grýny 😔
Jediné, co trošku a občas fungovalo, byl driver (zejména na 4. se předvedl 🤭 - viz příloha).
Ale co mne potěšilo, tak byla hra Honzy. Na to, že docela foukalo a občas i lehce sprchlo, tak hrál krásně - 85 ran 👍 a porazil mne tak o třídu (čili 7 ran) 🤩

Jinak díky @Vorel že si s námi šel zahrát 👍

4B2B695E-1E61-40BC-817A-D7F1E25B06A3.jpeg


Honzova skórka
4535EADE-70E6-467B-8D97-0376EDBEC390.jpeg
B185D16A-CB1A-450D-86DD-335F94F95A4E.jpeg
 
Mě zrovna dnes v CL, první PAR až na 9. a celkem 3x PAR, zbytek bogie a double.
1 GIR 🙈, železa a wedge byly opravdu na 💩. Paty také nic moc - nemohl jsem srovnat tempo na pomalé grýny 😔
Jediné, co trošku a občas fungovalo, byl driver (zejména na 4. se předvedl 🤭 - viz příloha).
Ale co mne potěšilo, tak byla hra Honzy. Na to, že docela foukalo a občas i lehce sprchlo, tak hrál krásně - 85 ran 👍 a porazil mne tak o třídu (čili 7 ran) 🤩

Jinak díky @Vorel že si s námi šel zahrát 👍

Zobrazit přílohu 31370

Honzova skórka
Zobrazit přílohu 31372Zobrazit přílohu 31371
gratulace mladýmu :up::up: zítra hezkou hru přeji ;);)
 
Dnes Slapy, k večeru, po práci, na pohodu, sám, vyčistit hlavu.
Ale nějak nevím, jak charakterizovat svoji dnešní hru. Výsledek tomu neodpovídá (102 ran), ale přišlo mi, že mi fungovalo tak nějak všechno. Ale pak se to vždy zkazilo nějakým nesmyslem, drbnutím, trefením špičkou hole atd. A vždy tak nějak v době, kdy jsem si říkal, že mi to začne jít.
Nejvíce mě trápí druhé až třetí rány, tam jistota úplně není. mnoho ran přibylo v této fázi.
Co vysloveně potěšilo, byly první rány na 4ce a 16ce, dlouhé třípary, poprvé jsem je hrál 6i a v prvním případě jsme přejel green, ve druhém cca 5 metrů od fangle na greenu. Krásné rovné, jako bych to nehrál já :D
Ale bylo tam více povedených ran, až jsem se toho občas celkem lekl.

Hřiště v pohodě, krásně zelené, po deštích v některých bunkrech voda, většinou v těch obvyklých, na obvyklých místech lehce podmáčeno, ale nic tragického.
Greene pomalejší, ale pěkné, pár fleků, ale nic tragického. Odpaliště standard, to se nemění.
 

Přílohy

  • 20220708_175151.jpg
    20220708_175151.jpg
    122,6 KB · Zobrazení: 59
Dnes Slapy, k večeru, po práci, na pohodu, sám, vyčistit hlavu.
Ale nějak nevím, jak charakterizovat svoji dnešní hru. Výsledek tomu neodpovídá (102 ran), ale přišlo mi, že mi fungovalo tak nějak všechno. Ale pak se to vždy zkazilo nějakým nesmyslem, drbnutím, trefením špičkou hole atd. A vždy tak nějak v době, kdy jsem si říkal, že mi to začne jít.
Nejvíce mě trápí druhé až třetí rány, tam jistota úplně není. mnoho ran přibylo v této fázi.
Co vysloveně potěšilo, byly první rány na 4ce a 16ce, dlouhé třípary, poprvé jsem je hrál 6i a v prvním případě jsme přejel green, ve druhém cca 5 metrů od fangle na greenu. Krásné rovné, jako bych to nehrál já :D
Ale bylo tam více povedených ran, až jsem se toho občas celkem lekl.

Hřiště v pohodě, krásně zelené, po deštích v některých bunkrech voda, většinou v těch obvyklých, na obvyklých místech lehce podmáčeno, ale nic tragického.
Greene pomalejší, ale pěkné, pár fleků, ale nic tragického. Odpaliště standard, to se nemění.
Tome i my dokážeme vyprodukovat rány jako z jiné dimenze ;) Problém nastává v té chvíli,když je máme opakovat.Alespoň u mne to tak funguje.Ztráta koncentrace.Pokud se více soustředím na hru,tak dokáži i více ran za sebou zahrát nadprůměr mého normálu.Bohužel nedokáži udržet standart celou hru.Vždy přijde chvilka,kdy to uletí někam do prd......:D U mne je to tím,že vůbec netrénuji :( Raději si při hře povídám se spoluhráči ;) pokud chtějí.Dnes turnaj na Terasách.Jdu s cizími hráči.Zkusím se zavřít do bubliny jako Tiger a uvidíme co vykouzlím na hřišti ;) Jo a pokusím se před hrou omezit trénink na baru :D:D:D
 
Tome i my dokážeme vyprodukovat rány jako z jiné dimenze ;) Problém nastává v té chvíli,když je máme opakovat.Alespoň u mne to tak funguje.Ztráta koncentrace.Pokud se více soustředím na hru,tak dokáži i více ran za sebou zahrát nadprůměr mého normálu.Bohužel nedokáži udržet standart celou hru.Vždy přijde chvilka,kdy to uletí někam do prd......:D U mne je to tím,že vůbec netrénuji :( Raději si při hře povídám se spoluhráči ;) pokud chtějí.Dnes turnaj na Terasách.Jdu s cizími hráči.Zkusím se zavřít do bubliny jako Tiger a uvidíme co vykouzlím na hřišti ;) Jo a pokusím se před hrou omezit trénink na baru :D:D:D
Ale to já s tebou souhlasím, chápu, že to prostě nezopakuji u každé rány. Ale spíš mě štve ta ztráta koncentrace.
Kdyby to aspoň bylo při povídání s někým, ale u mě je to nad blbostma, kdy začnu přemýšlet o totálních p.....

Tak si užij turnaj a tu bublinu nezkoušej, to nevydržíš :D:D
 
Dneska turnaj na Terasách.Ubral jsem driving na baru.Káva,Tulamorka a cocacola.Pokusil jsem se na hřišti omezit konverzaci a soustředit se na hru.Vydrželo mi to 4 jamky.Opravdu to není můj šálek kávy.Jsem prostě hňup,co se nedokáže soustředit pořádně na hru a zároveň si to užívat s kolegy ve flajtu.Takže chlastat,hulit a družit se budu dál,protože to mne na tom golfu moc baví :D:D Hra první 4 jamky super.Potom mi to šlo na střídačku.28 stb,35 patů,5 par,4 bogí,4 dabl,3 tripl,1 kvadrupl a 1 škrt.Takže příprava na zítrejší turnaj na Kotlině proběhla podle očekávání.
 
Ale to já s tebou souhlasím, chápu, že to prostě nezopakuji u každé rány. Ale spíš mě štve ta ztráta koncentrace.
Kdyby to aspoň bylo při povídání s někým, ale u mě je to nad blbostma, kdy začnu přemýšlet o totálních p.....

Tak si užij turnaj a tu bublinu nezkoušej, to nevydržíš :D:D
Po čtyřech jamkách jsem z bubliny vyskočil,protože to mne nebavilo ;) Potom jsem si teprve začal hru užívat se všemi nástrahami :D
 
… a 1 škrt …
Hujere, škrnutá sjezdovka, v tvém věku … 🤭😂

Slyšel jsem, že prý zrušili ten rybníček a je tam bankr.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom