Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes poslední letošní turnaj ve Mstěticích. V bagu jen tři hole, zajímavá zkušenost ;). Nakonec ani výsledek nebyl o tolik horší než obvykle :)...
Skromná ale dobrá..:):):) Gratuluju k vítězství...
 
Konopiste, Radecky, jamka c. 18 :-D
Byl jsem tam dnes a zahral letosni druhe eagle. D'este, jamka c. 16, petipar, druha rana s 5i na green a trimetrak rovne nahoru ;-)
Bingo. Za odměnu máš u mě jeden míček 19.jamky.
 
Tak jsme to ještě s kolegou proběhli, hrajou se druhé devítky Konopí, proběhla vysoká hra nízké úrovně, jen birdie na 16 Radecký(putt z fringe) a par na 18 Radecký( druhá na green asi podruhý v životě..). Hřiště ještě celkem dobře hratelný a celkem i suchý.. Žlutá odpaliště na modrých.. A pořád mi ty metry nějak chybí, dnes bych řekl že jsem byl tak o dvě hole kratší...:D:D:D
 
Dneska s Jenikem ( @JanKostalCZE ) Bitozeves :) pro me po 1.
Hezky jsme si zahrali, Jenda sel jako king of golf, ja se snazil ho moc nezdrzovat :)
Na to ze jsem cajky nedrzel 5 tydnu tak to celkem slo.
Nejhezci rany dne ? Mozna 8. jamka (4 par) a oba dva druhou ranou do metru u fangle :)
Hriste vzhledem k datumu v pohode hratelne.
Hezke Vanoce
 
Poslední indoor a nejlepší letošní výsledek +1. Největší sranda na tom byla, že jsem si při tom dal 3 piva a poslední jamky už jsem měl tak trochu problémy se stabilitou. Ale asi jsem tím zablokoval moje přirozené chyby švihu nebo odblokoval můj skrytý potenciál a lítalo to zkrátka jak má.
Indoor_21.1.2017.jpg
 
Tak dnes Konopí, ale naživo s @ati , teplota 0,5-1,5..:):):). Po téměř měsíci nehraní jsem nasypal slušných 91.. Díky Atimu že mě vytáhl se vyprdět...:):):)
 

Přílohy

  • IMG_20171226_113504.jpg
    IMG_20171226_113504.jpg
    144,7 KB · Zobrazení: 397
  • IMG_20171226_143755.jpg
    IMG_20171226_143755.jpg
    75 KB · Zobrazení: 316
  • IMG_20171226_150633.jpg
    IMG_20171226_150633.jpg
    90,5 KB · Zobrazení: 334
Dneska s Jenikem ( @JanKostalCZE ) Bitozeves :) pro me po 1.
Hezky jsme si zahrali, Jenda sel jako king of golf, ja se snazil ho moc nezdrzovat :)
Na to ze jsem cajky nedrzel 5 tydnu tak to celkem slo.
Nejhezci rany dne ? Mozna 8. jamka (4 par) a oba dva druhou ranou do metru u fangle :)
Hriste vzhledem k datumu v pohode hratelne.
Hezke Vanoce


Po dvou antibiotikách a 5ti týdenním léčení jsem se dnes po obědě vydal na hřiště. Recepce zavřená, tak že na drivingu musel zafungovat samosběr.
Ze začátku jsem se dost trápil, ale pak se to trochu zlepšilo a tak jsem vyrazil na hřiště. Ani tam to nebylo úplně špatné, ale podle těch výrazů,
kterými jsem se častoval, to mohlo být o dost lepší. Snad jsem se do toho trochu dostal, abych na novoroční odpalu nebyl za úplného šaška.
Všem přeji do nového roku hlavně zdraví (vím o čem mluvím), klid, pohodu a ať to lítá !!!!!
 
Dnes Grabštejn teplota přijatelná, hřiště ve slušné kondici, jen greeny nových jamek jsme šetřili a nehráli. 3 pary potěšily, několik pěkných ran taky. Ve 3 lidech 4 hodiny ve svižném tempu. Krásný den...
DSC_0958.JPG
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom