Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Investoři

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Inzeráty
2
Narazil jsem na skoro 10 let stary članek. U některých hřišť tuším, že došlo ke změně...
Zajímavá je i diskuze pod článkem. Za 8 let se, co se týče pohledu „široké veřejnosti” na golf, prakticky nic nezměnilo :mad:
 
Jj a uz tehdy tam psal @bohumil.koval
D96CA9E7-E84E-4EFC-8B77-68F710704B7A.jpeg
 
Ne, ne tam jste zmiňováni i ostatní, jak trefně se to nějak nezměnilo ,
“To, že se dějí okolo golfu takové čachry, a nebo že hřiště jsou plná samolibých snobů, honičů hadicapů a podobných exotů není chyba této krásné hry...”
 
Ne, ne tam jste zmiňováni i ostatní, jak trefně se to nějak nezměnilo ,
“To, že se dějí okolo golfu takové čachry, a nebo že hřiště jsou plná samolibých snobů, honičů hadicapů a podobných exotů není chyba této krásné hry...”
Já se omlouvám, ale můžeš mi prosím objasnit, co jsi tím chtěl říci? Já se domnívám, že tuším, a pokud by tomu tak bylo, byl bych nucen na to reagovat trochu jinak, nicméně nejdříve bych rád znal vysvětlení Tvého komentáře, abych se případně zbytečně nerozčiloval.
Děkuji.
 
Narazil jsem na skoro 10 let stary članek. U některých hřišť tuším, že došlo ke změně...
Tohle je přesně to, co zmiňoval Honza @JanKostalCZE pod vláknem o Čapáku a financování hřišť obecně. Takovej Šimáně, Pitr apod., to jsou gauneři na úrovni Bureše, ale že by někdo hejtoval Albatross, nebo Karlštejn... Aby nedošlo k mýlce a neposílali jste mi koblihy, já bych ho poslal do tepláků taky. Jen mě pobavilo, jak je někdo zapřísáhlej, že by na Čapák nešel. Já tam byl a je to skvělý. Politiku si do bagu nebalím. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom