Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Znáte žetony Vegas golf?

Znáte žetony Vegas golf?


  • Hlasovalo
    33
Ahoj všem,
nečekal jsem takový zájem :)

Umístil jsem to (.STL ke stažení) na veřejný web: https://www.thingiverse.com/thing:6003038

Pokud by se sešly objednávky alespoň na 4 sady, tak bych to vytisknul. Jinak se musí totiž tisknout každý typ žetonu zvlášť, kvůli té dvojbarevnosti a trvá to dlouho :(.

@pppp11 2x
@RobertSlajs 1x (?)

Přidá se ještě někdo?
 
Ahoj všem,
nečekal jsem takový zájem :)

Umístil jsem to (.STL ke stažení) na veřejný web: https://www.thingiverse.com/thing:6003038

Pokud by se sešly objednávky alespoň na 4 sady, tak bych to vytisknul. Jinak se musí totiž tisknout každý typ žetonu zvlášť, kvůli té dvojbarevnosti a trvá to dlouho :(.

@pppp11 2x
@RobertSlajs 1x (?)

Přidá se ještě někdo?

Prosím, taky jednu! :up:
 
Btw. psssst, já si taky připravil... náhled, ale ještě to ladím. Dřevěné! Uvidíme, jak se to osvědčí v praxi, jak to vydrží a tak. Plast je plast, ale jak s tím pohnu, tak taky budu sdílet. Myšlenkou je 19 žetonů, trochu jednodušší - některé, aby mohli hrát a radovat se ze hry i vyšší HI (hodil jsem tam k pozitivním např. i par a bogey - a uvidí se, kdyžtak se vyndá). Možnost dávat na karabinu. Když nejsou kapsy. Např. @kristyna když má sukni, tak tam nejsou kapsy, a v bagu nosí všechno a tak... tak pilujeme. Uvidím, co to vydrží a jak to vybledne a tak. Rodina zatím spokojena - přes víkend už vyzkoušeno!

IMG_3420.jpeg
 
Upraveno:
Ahoj všem,
nečekal jsem takový zájem :)

Umístil jsem to (.STL ke stažení) na veřejný web: https://www.thingiverse.com/thing:6003038

Pokud by se sešly objednávky alespoň na 4 sady, tak bych to vytisknul. Jinak se musí totiž tisknout každý typ žetonu zvlášť, kvůli té dvojbarevnosti a trvá to dlouho :(.

@pppp11 2x
@RobertSlajs 1x (?)

Přidá se ještě někdo?
Já bych vzal taky klidně dvě sady ;-)
 
Přidávám oficiální návod, kdyby si ho měl někdo potřebu přečist. Aby měl kontext s upřesněními, která jsem v tomto vlákně psal na základě zkušenosti z našich minulých her ...


1683211452040.png
 
20230508_203059.jpg


Děkuji za předlohu. Musím uznat, že díky toho velkého množství barev mě to zabavilo na dva dny.:D

Když už jsem to tisknul, tak jich mám pár navíc. Kdyby někdo chtěl, tak pošlu dále. Jen se mi nechce řešit pošta. Pokud si, po domluvě, pošlete kód/štítek na Zásilkovnu, Balíkovnu nebo PPL, tak jsou vaše.
 
Zobrazit přílohu 35755

Děkuji za předlohu. Musím uznat, že díky toho velkého množství barev mě to zabavilo na dva dny.:D

Když už jsem to tisknul, tak jich mám pár navíc. Kdyby někdo chtěl, tak pošlu dále. Jen se mi nechce řešit pošta. Pokud si, po domluvě, pošlete kód/štítek na Zásilkovnu, Balíkovnu nebo PPL, tak jsou vaše.
Hezká práce :up:
 
S počátkem nové sezony hlásím, že Jiřího @DzejBee žetony jsou rovnocennou náhradou originálu. Ideální by bylo, kdybyste si každý objednal aspoň dvě sady (vlastně nevím, jestli by to pro Jirku bylo ideální .... no nic;)).
Prostě jsou cajk.
 
@DzejBee , můžu požádat o žeton BIRDIE? Ten se záhadně ztratil ....
Normálně se ztrácejí jen "blbé žetony";), které jsi už skvěle nahradil + navíc doplnil o další krásný žeton CHIP-IN...
 
@DzejBee , můžu požádat o žeton BIRDIE? Ten se záhadně ztratil ....
Normálně se ztrácejí jen "blbé žetony";), které jsi už skvěle nahradil + navíc doplnil o další krásný žeton CHIP-IN...

Na co? :-D
 
Da se to jeste objednat u @DzejBee ?
Klidne vezmu 2x, aby naplnil idealni kapacitu!
A plati se penezma nebo chlastem? :)
 
Mám kdyžtak ještě nějaké. Jak jsem psal o pár příspěvků dříve. Stačí zaslat štítek.
 
Ja si pročetl až dnes. Chcete někdo ještě něco vytisknout nebo jste si to už sehnali?
 
@DzejBee , můžu požádat o žeton Nearest to the PIN? Ten se záhadně ztratil ....
Opravuji, co jsem napsal. Dnes ověřeno na Sedíně, chybí opravdu Nearest. S díky z výletu do SK, PF
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom