Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Novinka: MojeHry - přidány PAR šablony ČR hřišť

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Novinka: MojeHry - přidány PAR šablony ČR hřišť

Pro modul MojeHry jsem dnes dokončil jednu úpravu - ke skoro všem ČR hřištím jsou doplněny PAR šablony jednotlivých hřišť. Viz Screen:

PAR šablony.png


Pár poznámek:
  • slouží pouze pro podrobné zadávání (tzn. pokud vyplňujete si svoji hru po jednotlivých jamkách a nikoli sumárně)
  • šablony není nutné používat, je možné si zadat a využívat stále vlastní kombinaci jamek
  • pary jsou "opsány" zpravidla z čgf dle znormování, které mi přišly nejaktuálnější, tzn. nemusí to nutně odpovídat skutečnosti - především u menších hřišť, kde jsem se snažil čerpat z webu, pokud to šlo. Zároveň to není automaticky napojeno na zpoplatněná data čgf - tzn. v případě změn je potřeba dát mi vědět.
  • u 9 jamkových hřišt atp. je zpravidla jen jedna šablona - pokud hrajete více jamek, šablona se dosadí postupně na "volná" místa... tzn. pořád dokola :) i na jamky 10-18, 19-27 atp. Analogicky i u 6j hřišť atp.
  • u 18 jamkových hřišť je taky zpravidla jen jedna šablona, ale mGolf nabídne i samostatně automaticky první a druhou devítku jako samostatné šablony (nešlo by jinak dobře vybrat jako šablonu, že se např. jde jen druhá devítka samostatně, příp. dvakrát za sebou atp)...
  • u některých hřišť, kde jsem o tom věděl, jsou přidány i speciality, jako např. u Grabštejna, kde je vyjma klasické 18j (a + 1. a 2. devítka) ještě i tzv. Zimní devítka
  • šablony se automaticky změní při změně výběru hřiště z roletky (viz screen), ale automaticky se nedosadí - je to proto, že při kopiích můžete často hrát nějakou svoji kombinaci, která v šablonách není. Takže je potřeba kliknout na roletku a šablonu vybrat (budu toto pozorovat v praxi a možná se to ještě nějak vyvine)
  • funkční jak ve velké tak v mobilní verzi

Šablony SR hřišť kdyžtak někdy později, když někdo bude potřebovat při častějším využití (využívají se v mGolf minimálně), šablony již jednou vyplněných zahraničních hřišť automaticky generované - zatím ne, tam je nejjefektivnější pro opětovné zadání využívat kopie.

V šablonách může být x chyb, přepisovalo se to ručně, tak pokud na nějakou chybu v šabloně PAR svého oblíbeného českého hřiště narazíte, dejte mi tu nebo pomocí SZ prosím vědět, opravím. Stejně tak mohu doplnit k hřišti nějakou místně oblíbenou kombinaci jako další šablonu. Díky za pomoc! A ať nám to dobře slouží. ⛳🏌️‍♀️

https://www.19jamka.cz/mgolf/mojehry

---

Více info pro nové Jamkaře, co je mGolf, viz např. tu: https://mgolf.cz/
 
Upraveno:
Je to super Michale :up: Ráno jsem to využil při zadávání Cihelen ;) Děkuji
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom