Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Co to je za novou fairway vedle sedmičky? 😆
Děláš jako bys tam nikdy nehrál:-D
 
Ty mede, normálne v pracovní době si sekačky melouchaří @mkopcak garden!! :))

Jinak foto z dnešní hry, 2 a 9 se vrací na původní velikost grýnů. Mě osobně to trochu mrzí, zvlášť u devítky, ten menší mi přišel lepší a zároveň lépe ten rafik u grýnu chytal přejíždějící míčky, ale beru to sportovně! Musím to trefovat přesněji!

IMG_6767.jpeg IMG_6766.jpeg IMG_6761.jpeg

A usměvavý personál umí udělat moji @kristyna fantastické Latte :) btw jo a nepršelo. To je ta poletující Sahara. :oops:
 
100% hořehledských nízkosekaných ploch (vyjma greenů) je obhospodařováno automatickými sekačkami.
A zase nebudou mít chudáci zahradníci a údržba co žrát. :)
 
Trochu autosekačkových statistik za 14 dní provozu:

Tři stroje za tu dobu sekali plných 420 hodin, dalších 62 hodin “promrhali” přejezdy mezi plochami. Najezdili u toho 1143 km a v nabíječce byli celkem 115 hodin!
 
Trochu autosekačkových statistik za 14 dní provozu:

Tři stroje za tu dobu sekali plných 420 hodin, dalších 62 hodin “promrhali” přejezdy mezi plochami. Najezdili u toho 1143 km a v nabíječce byli celkem 115 hodin!
A kolik toho sežralli?
 
Chlapci, stroje sekaly, promrhaly, najezdily, byly a sežraly. Nechal bych Vás být, ale 5 ks je na mne po Velikonocích moc ...
Tak ty stroje mají mužská jména, takže to jsou vlastně kluci sekáči. 🤭
 
A kolik toho sežralli?
To by mě také zajímalo, plus za jak dlouho se dá takhle udělat celá údržba všech fw? Dalo by se je třeba pouštět přes noc aby ráno bylo hřiště v perfektně střižené a bylo by to zároveň bezpečné?
 
To by mě také zajímalo, plus za jak dlouho se dá takhle udělat celá údržba všech fw? Dalo by se je třeba pouštět přes noc aby ráno bylo hřiště v perfektně střižené a bylo by to zároveň bezpečné?
Tak ony/ oni samozřejmě jedou celou noc:). Aktuálně sekáme některé FW 2x týdně, některé 3x týdně a uvidíme, jak to bude, až se pořádně oteplí. Všechna odpaliště sekáme dokonce každou noc. Roughy 1x týdně. A k tomu driving, ten té velké sekačce zabere skoro celý den.

Kolik reálně sežerou elektřiny netuším, separé měřák tam nemáme. Dle dodavatele ta velká spotřebuje za cca 15 000 Kč/ rok, ty malé zhruba polovinu.
 
Tak ony/ oni samozřejmě jedou celou noc:). Aktuálně sekáme některé FW 2x týdně, některé 3x týdně a uvidíme, jak to bude, až se pořádně oteplí. Všechna odpaliště sekáme dokonce každou noc. Roughy 1x týdně. A k tomu driving, ten té velké sekačce zabere skoro celý den.

Kolik reálně sežerou elektřiny netuším, separé měřák tam nemáme. Dle dodavatele ta velká spotřebuje za cca 15 000 Kč/ rok, ty malé zhruba polovinu.
Tak pokud znáš velikost baterie, z kolika % na kolik % se nabíjejí a jaký je denní poměr nabíjení vers. sekání resp. počet nabíjeni, tak se spotřeba dá dost přesně spočítat (jen je třeba nezapomenout na ztráty při nabíjení cca 10%).
 
A k tomu driving, ten té velké sekačce zabere skoro celý den.
To je dobré info.
Jak si mimochodem poradí s míčky v trávě?
 
To je dobré info.
Jak si mimochodem poradí s míčky v trávě?
Ta velká má pod sebou lištu a odhrnuje je stranou...
 
Tak pokud znáš velikost baterie, z kolika % na kolik % se nabíjejí a jaký je denní poměr nabíjení vers. sekání resp. počet nabíjeni, tak se spotřeba dá dost přesně spočítat (jen je třeba nezapomenout na ztráty při nabíjení cca 10%).
Jako jo, baví mě to…ale abych sledoval tohle, na to mám své práce dost😉.

Každopádně brzy by měl běžet nový FVE přístřešek a přetoky z něj by mimo jiné měly jít i do sekaček.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom