Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

ty vykouslý (zubatý) ferveje jako třeba na 4-ce nebo 3-ce zůstanou nebo to plánuješ trochu vyhladit?
Definuj vykously/ zubaty…
 
Definuj vykously/ zubaty
žlutá linie - (zubatá, vykouslá) a červená linie - vyhlazená ;)
 

Přílohy

  • Screenshot 2024-03-23 at 19-42-44 Fototapeta Letecký pohled na golfové hřiště fairway s golfis...png
    Screenshot 2024-03-23 at 19-42-44 Fototapeta Letecký pohled na golfové hřiště fairway s golfis...png
    165,7 KB · Zobrazení: 22
žlutá linie - (zubatá, vykouslá) a červená linie - vyhlazená ;)
Obloučky krajů FW jsme měli vždy, viz např. foto od @JanKostalCZE z roku 2019 a považuji je za velmi pěkné, tzn. na tom určo nic měnit nebudeme...

horehledy19.jpg
 
Obloučky krajů FW jsme měli vždy, viz např. foto od @JanKostalCZE z roku 2019 a považuji je za velmi pěkné, tzn. na tom určo nic měnit nebudeme...
v klidu, jen jsem se zeptal :p:p:p:p:p Zdálo se mi že to na 3-ce a na 4-ce dřív nebylo tak zubatý.
 
Aby se líný hořehledský golfista neunavil ohýbáním pro míček…
Pro hráče asi fajn. Pro jamku už tak asi ne. Proč? ;)
Z mých pozorování vychází asi taková statistika:
Ze 100 dohraných míčů do jamky je 60 při odstraněné praporkové tyči a 40 s tyčí v jamce.
Z těch 40 se 35 hráčů pro míč sehne a z jamky ho vytáhne. (Zbylých 5 se snaží vytrhnout tyč z jamky tak, aby míček sám vyskočil.)
Takže zde uvedená pomůcka způsobí, že 35x ze 100 bude praporková tyč z jamky vytažena zbytečně navíc a stejným poměrem zbytečně bude docházet k většímu opotřebení jak konce praporkové tyče tak i vnitřní části konstrukce jamky (tzv. patizonu), která drží praporkovou tyč ve správné poloze. :D Takže o to dříve bude nutné praporkovu tyč a hlavně jamku vyměnit. :confused:
(sarkasmus s úsměvem)
 
Pro hráče asi fajn. Pro jamku už tak asi ne. Proč? ;)
Z mých pozorování vychází asi taková statistika:
Ze 100 dohraných míčů do jamky je 60 při odstraněné praporkové tyči a 40 s tyčí v jamce.
Z těch 40 se 35 hráčů pro míč sehne a z jamky ho vytáhne. (Zbylých 5 se snaží vytrhnout tyč z jamky tak, aby míček sám vyskočil.)
Takže zde uvedená pomůcka způsobí, že 35x ze 100 bude praporková tyč z jamky vytažena zbytečně navíc a stejným poměrem zbytečně bude docházet k většímu opotřebení jak konce praporkové tyče tak i vnitřní části konstrukce jamky (tzv. patizonu), která drží praporkovou tyč ve správné poloze. :D Takže o to dříve bude nutné praporkovu tyč a hlavně jamku vyměnit. :confused:
(sarkasmus s úsměvem)
Je to klidne mozne, ale kdyz mne o to nekdo pozada, byl bych vul, kdybych mu nezkusil vyhovet….
 
Spíš bych se bál, že pokládáním tyče na green s tímto kloboučkem se časem zlomí nebo se grýn prořeže.
Jsem zvědav na zkušenosti
 
no, me prijde, ze to prezentujete jako objeveni Ameriky, ale v dobe covidu to melo prece skoro kazde hriste, v cizine dokonce i s tim zvedakem na videu :D
 
Spíš bych se bál, že pokládáním tyče na green s tímto kloboučkem se časem zlomí nebo se grýn prořeže.
Jsem zvědav na zkušenosti
Kloboucek jest gumovy a po greenu jezdi tunove sekacky a chodi 150 kg borci…
 
100% hořehledských nízkosekaných ploch (vyjma greenů) je obhospodařováno automatickými sekačkami.

Snímek obrazovky 2024-03-31 v 13.22.41.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom