Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Martine @mkopcak , ta robotická sekačka bude sekat fairwey? To musí mít program přes GPS, aby se vyhnula místům co má?
 
Martine @mkopcak , ta robotická sekačka bude sekat fairwey? To musí mít program přes GPS, aby se vyhnula místům co má?
Sekačka má GPS + je na hřišti umístěna centrální stanice, která tento signál zpřesňuje dle dodavatele i greenkeeperů v podstatě na cm a mm. Samotná sekačka má možnost nastavení výšky na 1 - 6 cm, respektive 2 - 7 cm, ovšem jinou technologií nožů, než jsme u běžných vřetenových sekaček zvyklý. Např. v Bohdanči prý mají vřetenové sekačky nastaveny na 1,2 cm a tuto sekačku museli nastavit na 3,5 cm, aby sekala stejně vysoko:). Výšku seče si nastavuje sekačka za chodu tak, jak jí to definuješ. Tzn. můžeš s ní posekat krom greenů cokoli, co vyjede. Já mám předběžně v plánu s jednou udržovat driving a jamky 3 a 4 (pokud to časově zvládne, což by dle plochy měla). Další 2 menší by se měli starat o prostor recepce a 1 jamky a možná odpaliště, to nemám ještě zcela rozhodnuté.
 
Jen abyste věděli, jak na vás myslim - @jumbodedek skučí nad svou obezitou a pokročilou cirhózou jater. Tak jsem se zamyslel a udělal mu před recepcí opičí dráhu. Při své honbě za Jenčíkovým Voříškem zhubne, vyplaví endorfiny a ještě uloví 23. bobříka hbitosti!

IMG_4191.jpeg
 
Jen abyste věděli, jak na vás myslim - @jumbodedek skučí nad svou obezitou a pokročilou cirhózou jater. Tak jsem se zamyslel a udělal mu před recepcí opičí dráhu. Při své honbě za Jenčíkovým Voříškem zhubne, vyplaví endorfiny a ještě uloví 23. bobříka hbitosti!

Zobrazit přílohu 40270
Ve všem máš jako vždy pravdu, ale jatýrka mám absolutně v pořádku ;)
 
- A jak se testuje požární čidlo?
- Musíš mít speciální sprej a fén.
- A když nespustí?
- Tak je rozbitý. A nebo teplota šla nahoru moc pomalu. Nebo moc rychle. A nebo málo kouře. A nebo je vyšší citlivost. Nebo nižší…
- Aha, takže vim hov*no…


IMG_4212.jpeg
 
- A jak se testuje požární čidlo?
- Musíš mít speciální sprej a fén.
- A když nespustí?
- Tak je rozbitý. A nebo teplota šla nahoru moc pomalu. Nebo moc rychle. A nebo málo kouře. A nebo je vyšší citlivost. Nebo nižší…
- Aha, takže vim hov*no…


Zobrazit přílohu 40393
No nezávidím ti to, viděl jsem ledacos, ale fén teda ještě ne 🤣🤣🤣 Doporučím šéfovi 😉😉😉
 
- A jak se testuje požární čidlo?
- Musíš mít speciální sprej a fén.
- A když nespustí?
- Tak je rozbitý. A nebo teplota šla nahoru moc pomalu. Nebo moc rychle. A nebo málo kouře. A nebo je vyšší citlivost. Nebo nižší…
- Aha, takže vim hov*no…


Zobrazit přílohu 40393
A co zkusit partu vášnivých kuřáků doutníků ? :D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom