Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

V Hoře na FB @mkopcak mrsknul tuhle fotku...

412399394_737224958424687_4862393274190796876_n.jpg


Podle mě se to zas tak nezměnilo.... :-D Ten průzor je v podstatě stejně. A podle mého i ty topoly tam vládu pořád jsou. Nevím, co blbnul "nedávno" s tím přenormováním. Zbytečný 😀
 
… Nevím, co blbnul "nedávno" s tím přenormováním. Zbytečný 😀
Nějak si k tomu „singlu” musel dopomoci. 🤭😂
 
Ještě včera jsem měl rozepsané zcela obyčejné, všední přání klidných svátků a pohodového vstupu do roku 2024. A ačkoli vnímám náš kousek světa pod brdskými kopci jako apolitický prostor pro odpočinek a dobití dobré nálady, mnoha našimi aktivitami dáváme jasně najevo, že jsme součástí ať už širšího plzeňska, tak i celé golfující republiky. A proto nám není lhostejné, co se kolem nás děje...

Jsem vysokoškolák a jsem rodič. Jsem neuvěřitelně smutný, mám pocit zrady a nespravedlnosti. A jsem naštvaný. A tuším, že obdobně se cítí každý z vás. Včerejškem nám byl ze životů odloupnut další kousek iluzí a hozen do temné propasti beznaděje.

Ale jsou Vánoce. Až dnes a zítra nakoupíme kapra a ozdobíme stromky, můžeme se na chvilku zastavit. Posadit se k zapáleném krbu nebo adventnímu věnci, pobýt s rodinou a přáteli. Chyťme se za ruce, věnujme vzpomínku a přetavme smutek ve společnou sílu vzdorovat nespravedlnostem světa.

A je-li mezi vámi kdokoli, kdo nemá koho chytit za ruku, příjeďte do Hořehled. Moje ruka je tu pro každého z vás...

Snímek obrazovky 2021-12-21 v 15.37.51.png
 
Mohl bych mít dotázek, @mkopcak?
Plánuješ stejně jako minulý rok Kurz házení holí? Mě to jak fakt dost bavilo, tak bych se zase rád zúčastnil 🤣🤣🤣🤣 A protože vůbec nejsem soutěživý, chtěl bych zkusit urvat první místo 🤣🤣🤣🤣
Děkuji za info
Nevím jak vy ostatní jamkaři, ale já už začal s tréninkem a mám už 1 poměrně daleký hod SW s předpisovou rotací za sebou. Místo a datum činu -Kotlina Terezín, jamka číslo 5, 6.1.2024. Svědci můžou potvrdit ...;)
 
@TP_79 a @pkoren - pro letošní rok to bohužel kapacitně nedávám. Mám tam naplánované 2 tréninkové a jeden pravidlový seminář, do toho turnaje a dětská sezóna...ale nebráním se tomu, kdyby to chtěl někdo zorganizovat za sebe - klidně poskytnu prostory i hole:-D
 
Nevím jak vy ostatní jamkaři, ale já už začal s tréninkem a mám už 1 poměrně daleký hod SW s předpisovou rotací za sebou. Místo a datum činu -Kotlina Terezín, jamka číslo 5, 6.1.2024. Svědci můžou potvrdit ...;)
Hod pěkný, ale tvůj bručivý verbální doprovod byl tak na 70% Tvých možností ....
 
@PFP byl, pokud si vzpomínám v tom svahu, co je okolo předního greenside bunkeru na pětce (Terezín). Nu, a jak to tak někdy bývá, na dopravu na green mu nestačila jedna rána, možná ani dvě .... nebo to byly tři ? Asi třetí byla cajk. Protože bylo slyšet grizzlí bručení, tak jsem se zrovna díval na scenerie českého středohoří, a modlil se, aby nebylo vidět, jak se mi klepou ramena.
 
@PFP byl, pokud si vzpomínám v tom svahu, co je okolo předního greenside bunkeru na pětce (Terezín). Nu, a jak to tak někdy bývá, na dopravu na green mu nestačila jedna rána, možná ani dvě .... nebo to byly tři ? Asi třetí byla cajk. Protože bylo slyšet grizzlí bručení, tak jsem se zrovna díval na scenerie českého středohoří, a modlil se, aby nebylo vidět, jak se mi klepou ramena.
Místo sedí, svědek taky... Konkrétní podrobné info: Třetí šla brutálně přes green a dál bych to nerozmazával, protože jsem si musel dojít poměrně daleko pro SW :devil: a cestou zpět emoce trochu vychladly....
 
Aby nám ta klubovost nekulhala jen na dětskou stranu, v roce 2024 přidávají Hořehledy hned 2 nové golfové tour...


ladies_tour_24.jpg
nestor_tour_24.jpg
 
Tak jestli je nestor tour 55+ a je jedno jestli věk nebo HCP 🤣 tak to stihnu od června taky 👍😆. Někdo přece musí být na konci.
Hraje se dle věkových kategorií = od 1.1. daného roku je ti tolik, kolik ti bude k 31.12. daného roku. Tzn. můžeš nás svým uměním oblažit klidně už v dubnu…😉
 
Tak jestli je nestor tour 55+ a je jedno jestli věk nebo HCP 🤣 tak to stihnu od června taky 👍😆. Někdo přece musí být na konci.
Pokud nemáš věk 55+ tak nestihneš. Max. HI je totiž 54 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom