Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Že jsem pronikavě chytrý a vynalézavý je o mě dobře známo. A náš zelený kontejner údržby jest nehezký. A dozajista existují mladí a nadaní umělci, kteří touží po svém objevení. Proto jsem oslovil umělecké školy v okolí, nedávaje tomu velké naděje. Ozvala se paní ředitelka ze SUPŠ Zámeček, že se jí nápad moc líbí a dá to dětem jako ročníkovou práci. Čekal jsem 2-3 návrhy, óóóó jak jsem se mýlil…Tahle nádhera a nekonečné množství variant a návrhů na nás dnes čekalo v jejich ateliéru v Křimicích. Takže teď už jen vybrat to, co na kontejner žáci na konci května nakreslí...

IMG_4243.jpeg
IMG_4833.jpeg
IMG_4825.jpeg
IMG_4819.jpeg
IMG_4823.jpeg
IMG_4241.jpeg
IMG_4228.jpeg
IMG_4230.jpeg
IMG_4221.jpeg
IMG_4818.jpeg
 
Upraveno:
Že jsem pronikavě chytrý a vynalézavý je o mě dobře známo. A náš zelený kontejner údržby jest nehezký. A dozajista existují mladí a nadaní umělci, kteří touží po svém objevení. Proto jsem oslovil umělecké školy v okolí, nedávaje tomu velké naděje. Ozvala se paní ředitelka ze SUPŠ Zámeček, že se jí nápad moc líbí a dá to dětem jako ročníkovou práci. Čekal jsem 2-3 návrhy, óóóó jak jsem se mýlil…Tahle nádhera a nekonečné množství variant a návrhů na nás dnes čekalo v jejich ateliéru v Křimicích. Takže teď už jen vybrat to, co na kontejner žáci na konci ledna nakreslí...

Zobrazit přílohu 40438Zobrazit přílohu 40439Zobrazit přílohu 40440Zobrazit přílohu 40441Zobrazit přílohu 40442Zobrazit přílohu 40443Zobrazit přílohu 40444Zobrazit přílohu 40445Zobrazit přílohu 40446Zobrazit přílohu 40447
Martine, tomu říkám správné oslovení. Nádhera!!!👍
 

Přílohy

  • 1707214310525.png
    1707214310525.png
    306,7 KB · Zobrazení: 35
Hlasovat pro nejlepší návrh by mohli návštěvníci a hráči na recepci. Ale ty si to už ošéfuješ sám, neboť jak jsi se vší skromností zmínil, jsi pronikavě chytrý, vynalézavý, a jistě by se našlo mnoho krásných přívlastků, které má náš krásný rodný jazyk. 🤣
 
Hlasovat pro nejlepší návrh by mohli návštěvníci a hráči na recepci. Ale ty si to už ošéfuješ sám, neboť jak jsi se vší skromností zmínil, jsi pronikavě chytrý, vynalézavý, a jistě by se našlo mnoho krásných přívlastků, které má náš krásný rodný jazyk. 🤣
Právě proto, že jsem chytrý a vynalézavý, tak vím, že jakékoli ankety a hlasování by celou tuto bohulibou činnost pohřbili ještě dřív, než by začala. Takže jakožto svrchovaný panovník mám jasné právo veta! A je klíčové vědět, že na gymnáziu jsem v septimě dostal z výtvarné výchovy na vysvědčení trojku!
 
A kde je problém koupit víc kontejnerů? 🤭😂

Mě se líbí tento
Je to jeden z favoritů...
 
Hlasovat pro nejlepší návrh by mohli návštěvníci a hráči na recepci. Ale ty si to už ošéfuješ sám, neboť jak jsi se vší skromností zmínil, jsi pronikavě chytrý, vynalézavý, a jistě by se našlo mnoho krásných přívlastků, které má náš krásný rodný jazyk. 🤣

Hele, tohle jsem zkoušel taky. Nefunguje to. Furt hraju v hořehledech blbě. A v turnajích, kde hraje i @mkopcak, porad koncim za ním! :)
 
Ve své pronikavé chytrosti máš ještě drobné mezery, řekl bych. To co budou dělat je malba, nikoliv kresba ;)
Já mám z výtvarky trojku, takže to klidně může být i linoryt!:-D
 
Hele, tohle jsem zkoušel taky. Nefunguje to. Furt hraju v hořehledech blbě. A v turnajích, kde hraje i @mkopcak, porad koncim za ním! :)
Už se těším na sobotní Kryogolf...chceš hrát se mnou ve flightu?:-D
 
Už se těším na sobotní Kryogolf...chceš hrát se mnou ve flightu?:-D
Co na tom bude Kryo… kromě zmrzlých úsměvů některých účastníků? 🤭

IMG_9489.jpeg
 
Já jsem v pohodě, narozdíl od @mkopcak mám docela rád tamnější druhou jamku. :-D A mám pro letošek domluvu se sedmičkou, že mu nic nedá zadarmo.

Ale teplo má být. Docela se těším. :)
 
Moc pěkné návrhy.
To já jsem mnohem skromnější a stačí mi barák natřít jen jednou barvou.
Bohužel jsem manželce slíbil, že to letos udělám jako první akci (loni jsem to totiž kvůli golfu nějak nestihnul) a na golf tudíž nepudu dokud to nebude hotové, tréninky se do toho tedy naštěstí nepočítají.
Bohužel počasí zatím natírání domu nepřeje a stejně jsem furt nachlazenej a tak vám hru jen tiše závidím.

Ale po vzoru kopčáka mě napadlo, jestli by tu nebyl nějaký dobrovolník a neobětoval se, a nepomohl mi s nátěrem cca 400 m2 dřevěné plochy olejem. Uděláte dobrý skutek a já budu moct jezdit na golf dříve. :)
 
Moc pěkné návrhy.
To já jsem mnohem skromnější a stačí mi barák natřít jen jednou barvou.
Bohužel jsem manželce slíbil, že to letos udělám jako první akci (loni jsem to totiž kvůli golfu nějak nestihnul) a na golf tudíž nepudu dokud to nebude hotové, tréninky se do toho tedy naštěstí nepočítají.
Bohužel počasí zatím natírání domu nepřeje a stejně jsem furt nachlazenej a tak vám hru jen tiše závidím.

Ale po vzoru kopčáka mě napadlo, jestli by tu nebyl nějaký dobrovolník a neobětoval se, a nepomohl mi s nátěrem cca 400 m2 dřevěné plochy olejem. Uděláte dobrý skutek a já budu moct jezdit na golf dříve. :)
Já dělám každoročně 50 m2 terasy a mám toho plný brejle. Navíc já už mám pro letošek dobrý skutky vyčerpaný...
 
@mkopcak - prosím na sobotu připravit hřiště! Vyfoukat fénem všechna odpaliště, navrtat na střed, hřebenem učesat grýny, vybrat bordel na fermežích, sesbírat listí v grafech (tam ja nehraju), pořádně nasvítit, ať je vidět, kam hrát, dát hezké praporky a ne ty zimní, ušmudlané... a prosím, teplou kávičku a vafle připravit!

Že s @kristyna Děkujeme! 🏌️‍♀️🏌️‍♂️🥰
 
@mkopcak - prosím na sobotu připravit hřiště! Vyfoukat fénem všechna odpaliště, navrtat na střed, hřebenem učesat grýny, vybrat bordel na fermežích, sesbírat listí v grafech (tam ja nehraju), pořádně nasvítit, ať je vidět, kam hrát, dát hezké praporky a ne ty zimní, ušmudlané... a prosím, teplou kávičku a vafle připravit!

Že s @kristyna Děkujeme! 🏌️‍♀️🏌️‍♂️🥰
Ty grafy a fermeže udělám! Z odpališť se nehraje, greeny jsou plné písku, praporky jsou roztrhané od sněhu a větru, kávovar je zazimovanej a wafle sežraný...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom