Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

DOBRÁ RADA
Dej si to na webovky, při vstupu do resortu upozornění pro ALERGIKY.
Nevím kolik stávajících návštěvníků a možných jsou alergiky, ti asi nepodstoupí to zvýšené riziko Možnosti bodnutí včelou .
Bohumile, Bohumile, každý alergik(když o tom ví), by měl mít u sebe pero nebo prášek při jakémkoli pohybu venku. Já jsem alergický na včely 42 let a nejvíc žihadel za celý svůj život jsem dostal na motorce nebo v autě.. Ještě jsem nezažil včelu která by mě přiletěla bodnout.... A mj, stačí řepkový pole vedle golfiště a je úplně jedno jestli tam úly jsou nebo ne, viděl si někde u řepky výstrahu pozor Sereméd..?:p:D
 
Bohumile, Bohumile, každý alergik(když o tom ví), by měl mít u sebe pero nebo prášek při jakémkoli pohybu venku. Já jsem alergický na včely 42 let a nejvíc žihadel za celý svůj život jsem dostal na motorce nebo v autě.. Ještě jsem nezažil včelu která by mě přiletěla bodnout.... A mj, stačí řepkový pole vedle golfiště a je úplně jedno jestli tam úly jsou nebo ne, viděl si někde u řepky výstrahu pozor Sereméd..?:p:D
Karlosi, Karlosi jedno včelstvo bývá 50000 včeliček násobeno počtem úlů to bude asi více než na té řepce. Na řepkového poli jsem neviděl golfové hřiště, ale Hořehledy budou ouředně včelařství se vším všudy, osoba znalá.
 
Karlosi, Karlosi jedno včelstvo bývá 50000 včeliček násobeno počtem úlů to bude asi více než na té řepce. Na řepkového poli jsem neviděl golfové hřiště, ale Hořehledy budou ouředně včelařství se vším všudy, osoba znalá.
Tak Karlos nepsal „NA řepkovém poli” ale „VEDLE řepkového pole”, což se děje. A pokud si něco takového neviděl, tak to neznamená, že to neexistuje.
Například Mstětice letos byly „obklopeny” řepkou a v Beřovicích se to okolo hřiště také „jenom žlutí”.
 
Opět Bohoušovina, vyberu a upravím to co potřebuji..:down:
Podle mě to bude automatika.
Kdysi jsem pracoval s jedním, kterej měl stejnou diagnózu. Třeba "musíš od zákazníka zjistit zadání" on slyšel jako "nebudeme to dělat", nebo "běž do prdele" mu interní překladač přeložil jako "povídej, zajímá mě to". A podle toho se pak zařídil [emoji3]
 
Karlosi, Karlosi jedno včelstvo bývá 50000 včeliček násobeno počtem úlů to bude asi více než na té řepce. Na řepkového poli jsem neviděl golfové hřiště, ale Hořehledy budou ouředně včelařství se vším všudy, osoba znalá.

“...
Včely se intenzivně pohybují v prostoru cca 1m před česnem úlu. Ve větší vzdálenosti už jsou tak rozptýlené, že o nich ani nevíte. Můžete tedy úl umístit na zahrádku aniž byste se museli bát že se budete permanentně prodírat mračny bodavých včel. Pokud před úl umístíte nějakou překážku, která včely donutí vyletět nahoru (např. živý plot), pak vás nebudou obtěžovat vůbec.
...”
 
hmm, nevím, na Hostivaři je strom plný sršáňů (když se jde na odpaliště 5. jamky) a potom myslím u greenu 6. měli hnízdo vosy.

Chodil jsem se na ně koukat a nikdy si mně nevšímali. A cedule tam nebyla. A to sršáň je větší torpédo.
 
hmm, nevím, na Hostivaři je strom plný sršáňů (když se jde na odpaliště 5. jamky) a potom myslím u greenu 6. měli hnízdo vosy.

Chodil jsem se na ně koukat a nikdy si mně nevšímali. A cedule tam nebyla. A to sršáň je větší torpédo.
Ale tys to nepochopil.
Vosy i sršně jsou divoké. Nikdo je nechová a není za ne zodpovědný. Takže není koho buzerovat a prudit s cedulí. A o to jde především.
Jestli někoho popíchají nikoho nezajímá [emoji6]

Btw. v Krumlově někde na hřišti včelín mají, prodávají vlastní med. Žádné varovné cedule jsem si tam nikde nevšiml.
 
Webovky nikdo nečte. Úly budou uprostřed lesní školky na paloučku, tzn. 40 m z každé strany mimo hrací plochy, přístupné jen za cenu prodírání se hustým porostem. Celá školka je obehnána červenými kolíky a na každém z nich bude varovná cedulka s informací o přítomnosti včel = 20 cedulek. To by mělo snad stačit:).
Já bych tam šupnul "out"
 
Néjen golfem živ jest člověk a občas zapomenout na tržby, marketing a tvrdý kapitalismus je potřeba. Uspořádali jsme pro sousedy, golfisty, Kokšíňáky, kolemjdoucí a vlastně všechny, co chtěli přijít, historicky 1. lampionový průvod po golfovém hřišti!

 
Néjen golfem živ jest člověk a občas zapomenout na tržby, marketing a tvrdý kapitalismus je potřeba. Uspořádali jsme pro sousedy, golfisty, Kokšíňáky, kolemjdoucí a vlastně všechny, co chtěli přijít, historicky 1. lampionový průvod po golfovém hřišti!

Bravo! :up:

Tak co @bohumil.koval ? Opravdu tu všichni za vším vidí jen peníze? Odpovídat nemusíš, stačí když se omluvíš jako pravý chlap.
 
Už máme vlastní kliniku! Vybavení je prosté, techniky čerpají ze zkušeností předků, personál pracuje s nadšením a ceny jsou lidové!

 
2. prosince a stále v provozu. Greeny seknuty v půlce listopadu už nenarostly, takže se dá i obstojně puttovat. Nahoře na 3ce se objevili divočáci, tak držte palce!

61438BE2-7054-406C-89FF-F00634442296.jpeg
 
Ty, nemáš náhodou novej bag... pěknej ;)

Nemám! Někdo mi ho šlohnul a nechce se k tomu přiznat!:-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom