Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové jméno

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Tak se pochlubte a prozraďte svou pravou identitu 🤭

zdraví Vás Doctor Slicer 😂

177B8546-2B36-49C0-AFE3-E1562A79E413.jpeg
 
Ha! Veděl jsem, že to ve mně je. Dobře se to skrývá, ale mezi kamarády jsem známý i jako...

Sir Woods!

Dobře já! :)
Ty brďo, kdo „to má” aby jeho narozky „oslavovaly” tisíce lidí v průvodech a na politických „slavnostech”.
A navíc k tomu mít „zdravici” od KHM 🤭
 
Ty brďo, kdo „to má” aby jeho narozky „oslavovaly” tisíce lidí v průvodech a na politických „slavnostech”.
A navíc k tomu mít „zdravici” od KHM 🤭
mno... mně vylezl březnový bandita :rolleyes: (zrovínka mně:oops:) a ještě Slicero_O
 
Ty brďo, kdo „to má” aby jeho narozky „oslavovaly” tisíce lidí v průvodech a na politických „slavnostech”.
A navíc k tomu mít „zdravici” od KHM 🤭

Jj když jsem byl malej, tak bylo "vhodné", aby táta chodil do průvodu na Letnou (dopravní podniky Prahy). No jo no. Já ale díky tomu k narozkám vždy dostal balónek, párek v rohlíku a limonádu! Takže mně se to v těch šesti sedmi líbilo. :)
 
Upraveno:
mno... mně vylezl březnový bandita :rolleyes: (zrovínka mně:oops:) a ještě Slicero_O
No to je drzost, nazývat tě Slicerem, když jsi určitě Hooker 🤭
 
Jako moje maminka 😉
Maminka je 8.9.jo? Tak to ji pozdravuj, mám dva kolegy, kteří jsou taky ve stejný den jako já.
 
Mé jméno - rozbitá čtverka, ale zatím jsem zlomil jenom 5i.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom