Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj, jsem Tony a moc mě těší.

Tony

Nováček
Jméno
Antonín
Klub
PCG
Zdravím, jsem Tony (Tonda, Antonín) a je mi ctí vás pozdravit a přidat se k vám do party. Je mi 41 a od mládí hodně sportuji (tenis, kolo, bojové sporty). Golf hraji od 6/2022. Líbil se mi odjakživa, ale byl jsem mladý a dělal jiné aktivnější sporty. Pořád jsem ho ale tak nějak vnímal na pozadí (můj nejlepší kamarád ho 30 let hraje) a říkal jsem si, že třeba kolem 50 let, až už bude méně sil, bych mu dal šanci. Náhoda tomu chtěla a začal jsem o deset let dříve. Byli jsme s firmou na víkendovém teambuildingu v Čeladné. Jeden den byly kola, druhý den byl golfový driving a putting s trénéry. No a tam to "cinklo" a vzplanula vášeň. Za 3 týdny už jsem měl začátečnický bag a kamarád si mě vzal do parády. Toto fórum čtu od začátku mé golfové cesty a všem moc díky za rady do začátku. Doteď jsem fórum pouze četl, nyní už bych i mohl někdy s něčím přispět. Třeba se někdy s někým setkám i osobně. Bydlím hned za Prahou na západě a nejvíce trénuji na Albatrosu, Botanice, Karlštějně a Zbraslavi. Na Zbraslavi jsem i od tohoto roku členem. Tak hezkou hru...
 
Ahoj @Tony!

Teda, to je úplně vzorové představení. 😀 Asi ho nějak vypíchnu, jako vzor! Úplně si mi sebral všechny úvodní "kontaktní, společenské otázky". Ale tak jednoduché to mít nebudeš, něco vymyslím... Už vím, oblíbené jamky na Karliku, Albíku a Botanice, máš? A ty, které se ti tolik nelibi? :)

Každopádně, vítej na Jamce, ať se ti mezi námi líbí i aktivně. :up:⛳
 
Zdravím Michale,

mám zelenou kartu teprve od září 2023, tak ještě nemám všechny ty zmíněné hřiště odehrané. Chodil jsem tam hlavně na drivingy, trénink krátké hry a patování. Ale zas poctivě a často. Chtěl se prvně dostat na nějakou základní úroveň, abych se na hrišti netrápil a nebrzdil tam provoz. Hrát rundy jsem průběžně chodil na ty veřejné a méně plné, na Yard resort, Háje u Karlových Varů, Karlštějn C, Beřovice akademie, na Líšnici jsem dělal osvědčení. Na Zbraslav mě kamarád párkrát vzal hrát ještě bez karty. Jednou jsem byl i na Čapím hnízdě. Za to se teda stydím a měl jsem s tím morální problém, ale líbilo se mi tam :) V létě o víkendu jsem tam byl skoro sám. Těším se teď na sezonu, až budu poznávat nové. Na Hořehledy se těsím moc třeba.
 
Ahoj Tony.
Když budeš na Zbraslavi, tak se klidně ozvi (nebo se zeptej na Petra Suchana), pokud budu ve službě rád třeba pomohu. Tedy pokud budu vědět.
Hezký večer
Ahoj,

vážím si toho a děkuji. Btw. poslechl jsem dva díly z tvého podcastu před týdnem. Pokračuj v tvorbě a ať se daří.
 
Zdravím Michale,

mám zelenou kartu teprve od září 2023, tak ještě nemám všechny ty zmíněné hřiště odehrané. Chodil jsem tam hlavně na drivingy, trénink krátké hry a patování. Ale zas poctivě a často. Chtěl se prvně dostat na nějakou základní úroveň, abych se na hrišti netrápil a nebrzdil tam provoz. Hrát rundy jsem průběžně chodil na ty veřejné a méně plné, na Yard resort, Háje u Karlových Varů, Karlštějn C, Beřovice akademie, na Líšnici jsem dělal osvědčení. Na Zbraslav mě kamarád párkrát vzal hrát ještě bez karty. Jednou jsem byl i na Čapím hnízdě. Za to se teda stydím a měl jsem s tím morální problém, ale líbilo se mi tam :) V létě o víkendu jsem tam byl skoro sám. Těším se teď na sezonu, až budu poznávat nové. Na Hořehledy se těsím moc třeba.
Ahoj Tony,

Jsem taky zapadne od Prahy z Kralova Dvora, takze obcas jsem na Albatrosu na drivingu. Jinak mam taky nejblize Botaniku, Berovice, Karlstejn, Motol - nebyl jsem jeste ani na jednem ale letos planuju. Dale bych zkusil klidne Zbraslav, Lisnice a Vinor. Tak si pak klidne muzeme dat nejaky spolecny trnink nebo i hru. Jsem teprve v zacatcich a jakz takz to zkousim taky teprve od lonska.
 
Kdyby jste chtěli do Beřovic, tak dejte vědět, jako bonus -30%. Na Alba chodím tak jednou týdně potrénovat, tak kdyby tam hrál někdo nalevo a v zelené čepici, jsem to já.
 
CFox007 a Seppperovi moc díky za nabídku. Když bude čas, rád si s vámi zatrénuju nebo zahraju hriště. Chuť je naštěstí vždycky :)
 
Na Hořehledy se těsím moc třeba.
To mám radost. Až se budeš chystat, dej vědět. Nechám narůst roughy i greeny, vysušit FW, udělat aerifikaci a zdražit fee - ať na ten zážitek nezapomeneš:D!
 
To mám radost. Až se budeš chystat, dej vědět. Nechám narůst roughy i greeny, vysušit FW, udělat aerifikaci a zdražit fee - ať na ten zážitek nezapomeneš:D!
Jo jo, tady najdes nejlepsi kamarady! :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom