Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2018

Ja prosim za vcerejsi Jamkovku ve Stare Bol. Black za greeny v regulaci, 15/18 :) Mladoch dostal vyklep 6&5, ale dohravali jsme :)
Musíš mě někdy vzít s sebou, hrozně rád bych viděl, jak někdo dokáže takhle ty greeny trefovat (teda kromě těch PGA). Já jich dám sotva polovinu :(
 
Musíš mě někdy vzít s sebou, hrozně rád bych viděl, jak někdo dokáže takhle ty greeny trefovat (teda kromě těch PGA). Já jich dám sotva polovinu :(
odpoledne vcera ve msteticich jsem mel taky 15 a z toho dvakrat druhou na petiparu a dnes po 9 mam 8 :) pridej se kdykoliv :)
 
Prosim black hru bez outu za dnesni ligu v Mlade Bolce :)
 
Včera jsen zahrál bez trojpatu (11), bez ztráty míčku(3), bez vody(6), bez autu(7) a ještě jsem našel 3 míče v roší(12).
Můžu zapsat 12, protože ještě není ani červené a k tomu jeden z ostatních? Jestli jo tak prosím o zapsání 12 a 3, jinak jen 3.
 
Včera jsen zahrál bez trojpatu (11), bez ztráty míčku(3), bez vody(6), bez autu(7) a ještě jsem našel 3 míče v roší(12).
Můžu zapsat 12, protože ještě není ani červené a k tomu jeden z ostatních? Jestli jo tak prosím o zapsání 12 a 3, jinak jen 3.

červené a žluté nelze kombinovat. Takže "jen" 3 - červená. :) Btw. nebylo to na turnaji? Potom to může být i černá?

---
Viz: Tabulka výsledků Golfové výzvy 2018
 
Vcera Pysely, bez vody a bez autu, ale auto uz mam ;) takze tu ciernu wasser bitte
 
prosim cernou za 4 hriste v regionu, Zbraslav, Kacov, MB, SB :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom