Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfista, radost pohledět

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
Pro všechny opomíjené členky 19. jamky. Konkurenční vlákno k okatým golfistkám světa. Vážené a milé golfistky očekávám vaše oblíbence, ať má oko na čem s potěšením spočinout. Přidávám můj aktuální tip. Lee Slattery. ;)
Lee+Slattery+Jz6_rZJ2Mf_m.jpg
Lee+Slattery+BMW+PGA+Championship+Day+1+iVqqewzw414l.jpg
 
Á ty jsi Dani super, že jsi to vlákno založila!;):D
 
No fotku manžela (můj golfista radost pohledět) sem dát nemohu...tak aspoň Keegan Bradley...ne že by byl vyloženě hezkej, ale ty OČI!
27922.4.jpg
 
Á ty jsi Dani super, že jsi to vlákno založila!;):D
Tak sem s něčím na koukání :D ať ti místní diskutéři vidí, že se nedáme.
 
No fotku manžela (můj golfista radost pohledět) sem dát nemohu...tak aspoň Keegan Bradley...ne že by byl vyloženě hezkej, ale ty OČI!
27922.4.jpg
Taky beru :D, charisma má.
 
A Phila Mickelsona prostě žeru...je mi neskutečně sympatický a jeho krátká hra! Bože!
philmickelson_crouchLarge.jpg
 
A co Jordan?
Spieth%20020

Tomu bych asi i mohla dělat maminku...kruci...no jasně, vždyť je stejně starý jako můj nejstarší syn:eek:
 
A Phila Mickelsona prostě žeru...je mi neskutečně sympatický a jeho krátká hra! Bože!
philmickelson_crouchLarge.jpg
Tak toho zrovna nemusím, ani nevím proč. ;)
 
A co Jordan?
Spieth%20020

Tomu bych asi i mohla dělat maminku...kruci...no jasně, vždyť je stejně starý jako můj nejstarší syn:eek:
 
Tak tohle taky není zrovna můj typ, moc slušňák. :D
A že bych všem, na který se ráda koukám, mohla dělat maminku mi ani moc nevadí. :p
 
Ještě jeden na dobrou noc . Jason Day. Já na ty bloňďáky moc nejsem. :)
Jason+Day+Farmers+Insurance+Open+Final+Round+FUveOzUQ1Drl.jpg
 
Bude to různorodé, evidentně máme úplně rozdílný vkus. Zrovna Jason je na mě až příliš exotickej...:rolleyes:
Perfekt, nebudeme se o ně prát. :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom