Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfista, radost pohledět

Právě jsi se ustanovila předsedkyní poroty Golfmissák 19. jamky :D
Ti nevím. Jeden adept soutěž nedělá :). Nicméně tě jmenuji členkou poroty. :D
 
Ti nevím. Jeden adept soutěž nedělá :). Nicméně tě jmenuji členkou poroty. :D
Děkuji za důvěru. Jdeme nahánět chlapy do soutěže!:cool:
 
Jaká budou pravidla? Zvážím účast, udělím specifický odznáček každé porotkyni, která si ho zaslouží. Myslím, že vstupenkou by každého missáka mla být golfová fotka co nejvíce podobná panáčkovi v logu jamky. :) Je tam všechno, postoj, kšiltovka, opírání se o putter...

19 jamka logo BLK.png
 
Upraveno:
Já bych se přihlásila k hodnocení břišních pekáčů buchet, samozřejmě i pohmatem :D když už doktordee jde dělat ty sedy lehy :cool:
 
Nooo kdyžtak vám chlapi i zkouknu voči :D
 
copak? nepřihlásíš se taky? ;)
To uz je disciplin jak pro cviceneho lachtana.
Pravda, aktualne jsem v nejlepsi forme za poslednich x let.
Tyden pred mam nabity: v sobotu 18tka v Berovicich, v nedeli 1/2maraton v Hradci, ve ctvrtek oslava 50.narozenin v Hradci znameho. V patek cvicna 18tka na Kunce. Stihnu zregenerovat na hru, pokud mne kapitan postavi:D. Cas na rysovani brisniho pekace a nacviceni volne discipliny, natoz na inteligentni rozhovor s moderatorem akce o svetomiru a ozeneni se s podnikatelem uz do sveho planu nenatlacim. Sorryjako ;)
 
Jaká budou pravidla? Zvážím účast, udělím specifický odznáček každé porotkyni, která si ho zaslouží. Myslím, že vstupenkou by každého missáka mla být golfová fotka co nejvíce podobná panáčkovi v logu jamky. :) Je tam všechno, postoj, kšiltovka, opírání se o putter...

Zobrazit přílohu 2064
Jsem si myslel, ze je to driver.
 
Neurazilo, jen se bojím, že budu mít divoký sny, neb jdu právě spát. :D musím se tedy ještě podívat na něco libeznyho;)
Tak to pak Jason Day nebo @doktordee :)
 
Podle me v logu to driver nebude, zkoušeli jste se uz opirat o driver? Putter asi taky ne, ale jeste dva roky nebo jak dlouho zpatky byly dost dlouhe, nektere, nez pravidla zakazala kotveni.

Takze asi nejake delsi zelezo? Ale to je fuk, ja se mohu elegantne opirat o cokoli.
 
Podle me v logu to driver nebude, zkoušeli jste se uz opirat o driver? Putter asi taky ne, ale jeste dva roky nebo jak dlouho zpatky byly dost dlouhe, nektere, nez pravidla zakazala kotveni.

Takze asi nejake delsi zelezo? Ale to je fuk, ja se mohu elegantne opirat o cokoli.
O driver se opírám furt. Umím to líp, než s ním hrát...
 
No je pravda, ze se o nej panacek moc neopira, spise ho ma volne opreny o sebe. Tak to pak jo. Ok, asi to je driver.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom