Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfAdvisor.cz - hodnocení hřišť (za fee zdarma :)

Nabídka:
1590584639003.png
 
@Ferrry jak míň, je toho spousta. Záleží odkud jsi a kam se ti chce až jet. Ale třeba s Greensgate chybu neuděláš..
 
@Ferrry jak míň, je toho spousta. Záleží odkud jsi a kam se ti chce až jet. Ale třeba s Greensgate chybu neuděláš..
Jardo, v seznamu jich hodně je, ale označil jsem ty, které je ještě možné vybrat. Zbytek je "šedivý", takže nejde zvolit. Kdyby byl celý seznam k dispozici, tak bych jako Pražák měl dávno vybráno. 😉
 
Jardo, v seznamu jich hodně je, ale označil jsem ty, které je ještě možné vybrat. Zbytek je "šedivý", takže nejde zvolit. Kdyby byl celý seznam k dispozici, tak bych jako Pražák měl dávno vybráno. 😉

Ja osobne bych volil v tomto poradi:

1.-10. Horehledy
11. Sokolov
12. Krumlov
13. Alfredov
 
Jardo, v seznamu jich hodně je, ale označil jsem ty, které je ještě možné vybrat. Zbytek je "šedivý", takže nejde zvolit. Kdyby byl celý seznam k dispozici, tak bych jako Pražák měl dávno vybráno. [emoji6]
Aha, já to na první pohled neviděl. Tak to Krumlov a Sokolov nejspíš.
 
Tak to vypadá, že je po ptákách 😒
Mam pocit, že to letos bylo nějak naprd a kdoví, zda to přežije do příštího roku. A zrovna bych nějaká fee potřeboval..
 

Přílohy

  • Screenshot_20200612-111210_Chrome.jpg
    Screenshot_20200612-111210_Chrome.jpg
    41,2 KB · Zobrazení: 267
Teď jen doufám, že ty dvě, které jsem stihl získat, budou ok. Už jsem s tímhle měl problém, že poslali stejný voucher někomu dalšímu a já byl za podvodníka..
 
nevíte? bude i letos? mám tam nárok na 3 fee, půlka dubna a zatím nic.
 
Něco se chystá, teda podmínky přitvrdili

Motivační program 2021-2022​


Pro letošní rok jsme pro Vás, hodnotitele, rozšířili nabídku odměn za vaše hodnocení. Letos máte možnost získat za každé desáté plnohodnotné motivační hodnocení odměnu, výběrem ze společného koše.


Podmínkou pro získání odměny je:​


  • že každé z deseti hodnocení je platné,
  • dotazník byl vyplněn u každého hodnocení včetně slovního hodnocení,
  • hráč hodnotil pět různých hřišť a za žádné hřiště nezískal v daném roce odměnu.

Počet hracích fee a odměn je dostatečný, přesto je počet omezný, akce platí do vyčerpání koše nebo časového ukončení akce.


Odměny můžete vybírat z níže uvedeného seznamu.


Plnohodnotné motivační hodnocení je takové hodnocení, ke kterému hodnotící hráč přidal i doplňující text.


Nabídka obsahuje následující hřiště a odměny​


Nabídka odměn pro rok 2021 se připravuje.
 
Jo, mizí to, vlastně tam nic moc nezbylo. Objednané vouchery zatím neposlali. Měl jsem nárok na 6, zpětně to změnili a zbyly mi 3. Něco mi říká, že jsem s nima skončil..
 
Objednané vouchery přišly během pár hodin. A nabídka byla letos asi největší za poslední roky. Takže za mě velká spokojenost (a finanční úspora) 😉
 
nevíte co a jak je s tímto projektem? od března je na webu hláška: připravujeme nový motivační systém
 
Když jsem si psal s tím chlapíkem na začátku května, říkal, že je to těžké a hřiště jim nechtějí dávat vouchery. Co s tím bude dál neřekl.
 
Když jsem si psal s tím chlapíkem na začátku května, říkal, že je to těžké a hřiště jim nechtějí dávat vouchery. Co s tím bude dál neřekl.
Nevím která hřiště myslel, ale mě se nikdo na nic neptal.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom