Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfAdvisor.cz - hodnocení hřišť (za fee zdarma :)

Tak nevím, fee objednáno v neděli a doteď nic. Hlavně že po odeslání zobrazí hlášku "ozveme se vám do jednoho pracovního dne"...
Vydrž, pošlou to e-mailem, vše už funguje.
 
Potvrzuji stejně jako @DzejBee, taky mi dorazily. Podle mě to posílají 1-2x do týdne
 
Snad pošlou. Ale měli týden a neposlali nic.
 
Zajímavé, jak se nabídka mění. Aktuálně zase menší výběr
7555
 
aktuálně dosti malý výběr, nevíte zda se to výhledově změní? pro nás z jižní Moravy nejbližší hřiště 2 hodiny cesty
 
aktuálně dosti malý výběr, nevíte zda se to výhledově změní? pro nás z jižní Moravy nejbližší hřiště 2 hodiny cesty
ocekaval bych az spis na jare
 
Navrhuji smenu. Nekdo vyhral fee a treba se mu bude hodit jine. Takze pokud daleko, tak nabidku, dotaz... skoda to propadnout
 
Sice to není k tématu, ale když to @requo zmínil...
Mám dva vouchery na Teplou. Já je už určitě nevyužiju. Platnost je na nich do konce 2018, nicméně po dohodě nebyl problém si za ně zahrát (minulý týden jsme tam byli). Tak kdyby někdo chtěl, jsou volně k dispozici. Nic za ně nechci.
A poznámečka k Teplé, pokud tam někdo nehrál a sbírá odehraná hřiště, měl by to co nejdřív podniknout. Může se stát, že to příští rok už nepůjde.
 
Sice to není k tématu, ale když to @requo zmínil...
Mám dva vouchery na Teplou. Já je už určitě nevyužiju. Platnost je na nich do konce 2018, nicméně po dohodě nebyl problém si za ně zahrát (minulý týden jsme tam byli). Tak kdyby někdo chtěl, jsou volně k dispozici. Nic za ně nechci.
A poznámečka k Teplé, pokud tam někdo nehrál a sbírá odehraná hřiště, měl by to co nejdřív podniknout. Může se stát, že to příští rok už nepůjde.
jakto?? :eek: planuji zavrit??
@ati
 
jakto?? :eek: planuji zavrit??
@ati
Říkal mi to provozovatel, že o to uvažují. Že nemá lidi a hřiště si nepořídil aby tam prodával kafe a sekal. Že když konečně sežene někoho, kdo není úplně lempl, naučí ho co je potřeba, uteče mu do varů nebo za hranice. Ještě neví jistě co udělá, že prý třeba se někdo najde..
 
Sice to není k tématu, ale když to @requo zmínil...
Mám dva vouchery na Teplou. Já je už určitě nevyužiju. Platnost je na nich do konce 2018, nicméně po dohodě nebyl problém si za ně zahrát (minulý týden jsme tam byli). Tak kdyby někdo chtěl, jsou volně k dispozici. Nic za ně nechci.
A poznámečka k Teplé, pokud tam někdo nehrál a sbírá odehraná hřiště, měl by to co nejdřív podniknout. Může se stát, že to příští rok už nepůjde.
Na ja bych Teplou rad zahral pokud se jeste neozyvam pozde pro voucher. Diky moc
 
Na ja bych Teplou rad zahral pokud se jeste neozyvam pozde pro voucher. Diky moc
Mám je pořád. Teď jak s předáním?
 
Zdravím... Zeptám se .. Měl někdo problém na některém hřišti s uplatněním voucheru? Loni sem byl v Šilheřovicích a koukali na to jak na zjevení :) ale nakonec to uznali.... Michal
 
Vždy ok, ale uznavam... mam pocit, ze kdybych si udelal vlastni voucher, tak na nekterych hristich bude reakce asi obdobna. :)
 
Vždy ok, ale uznavam... mam pocit, ze kdybych si udelal vlastni voucher, tak na nekterych hristich bude reakce asi obdobna. :)
to asi ano, ale tohle zadaj do systemu a vyskoci jim to :)
 
Krapet nám nabídka prořídla. :)

Výstřižek.PNG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom