Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Procházel jsem menu v tv a google play tam nemohu najít. To je v každé smart tv Sony? Dík.
Kdyz na ovladaci zmacknes HOME, objevi se mi menu a najedu na Aplikace a tam mam GooglePlay, pres ktery se da stahnout aplikace
20221126_113318.jpg


Koukal jsem, ze tam je jen EurosportPlayer a ten mi funguje
 
Kdyby se někomu nechtělo spát, tak od 1h v noci je na Eurosport2 The Match - Tiger&Rory vers. Spieth&Thomas
 
Kdyby se někomu nechtělo spát, tak od 1h v noci je na Eurosport2 The Match - Tiger&Rory vers. Spieth&Thomas
Na 12 jamek za umělého osvětlení, to by mohlo být hodně zajímavé. Snad aspoň chvíli vydržím.
 
Chvili jsem na to při snídani koukal. TW porad kulha. I kdyz se to hralo v sobotu, byl oblacen do cerno cervene:)
Docela svoje rany i komentovali. Zajimave to bylo, ano.
 
Také jsem si pustil záznam. Bylo vidět, že se kluci fakt bavili a zajímavé bylo i jak komentovali své rány - nahlas uvažovali, jak ránu zahrát. 👍

@macdav TW byl v černo-červené, protože to bylo "finálové" kolo 😉
 
Já si pustil záznam až dneska.......a byla to fakt skvělá propagace golfu:up:. Zajímavej formát včetně různých zpestření (nearesty, jedna jamka hraná pouze jednou holí), hra za umělého odvětlení, mikrofony u každého hráče + různé rozhovory. Myslím, že lepší angličtináři než já (což je bohužel kde kdo:D) si to užili ještě o něco lépe než já....
 
díky za typ. Nevěděl jsem, že to běželo normálně na eurosportu:up:
Viděl jsem sice jenom nějaký hodinový sestřih, ale i tak super.
Když jsem zkoušel pustit zpětně živý přenos, tak jsem měl posunutý zvuk :confused:
 
Teď od 18 do 20 záznam The Match na Eurosport 1

Edit: Tak jenom v programu 😢 Živě lezení🤦‍♂️
 
Upraveno:
díky za typ. Nevěděl jsem, že to běželo normálně na eurosportu:up:
Viděl jsem sice jenom nějaký hodinový sestřih, ale i tak super.
Když jsem zkoušel pustit zpětně živý přenos, tak jsem měl posunutý zvuk :confused:
Já taky a to tak, že se na to skoro nedalo koukat 😕
 
Ozývám se po delší době. TV s androidem nemám, takže tudy cesta ke sledování golfu nevede. Měl jsem zaplacený Skylink, když opustili oba Eurosporty a z Golfchannelu vyškrtli PGA, tak jsem to přestal platit a delší dobu jsem nesledoval nic. Teď koukám, že Golfchannel dává LIV Tour a k tomu většinu majorů vyjma Masters a ještě Ryder Cup. Uvažuji proto o znovuaktivaci karty na Skylink, a proto se zeptám odborníků, co je lepší úrovní LIV nebo PGA? Masters asi bude mít ČT jako obvykle nebo už ani to ne? Ještě mohu zkusit Vodafone, od nich mám internet, že bych přikoupil TV. Mají Golfchannel i oba Eurosporty. Tím bych měl pořešeno vše najednou. Dík za konzultace.
 
Ozývám se po delší době. TV s androidem nemám, takže tudy cesta ke sledování golfu nevede. Měl jsem zaplacený Skylink, když opustili oba Eurosporty a z Golfchannelu vyškrtli PGA, tak jsem to přestal platit a delší dobu jsem nesledoval nic. Teď koukám, že Golfchannel dává LIV Tour a k tomu většinu majorů vyjma Masters a ještě Ryder Cup. Uvažuji proto o znovuaktivaci karty na Skylink, a proto se zeptám odborníků, co je lepší úrovní LIV nebo PGA? Masters asi bude mít ČT jako obvykle nebo už ani to ne? Ještě mohu zkusit Vodafone, od nich mám internet, že bych přikoupil TV. Mají Golfchannel i oba Eurosporty. Tím bych měl pořešeno vše najednou. Dík za konzultace.
Tak Golf Channel dává i LPGA (Nelly a Jessica Korda) a DPWT (dříve ET).
 
Ozývám se po delší době. TV s androidem nemám, takže tudy cesta ke sledování golfu nevede. Měl jsem zaplacený Skylink, když opustili oba Eurosporty a z Golfchannelu vyškrtli PGA, tak jsem to přestal platit a delší dobu jsem nesledoval nic. Teď koukám, že Golfchannel dává LIV Tour a k tomu většinu majorů vyjma Masters a ještě Ryder Cup. Uvažuji proto o znovuaktivaci karty na Skylink, a proto se zeptám odborníků, co je lepší úrovní LIV nebo PGA? Masters asi bude mít ČT jako obvykle nebo už ani to ne? Ještě mohu zkusit Vodafone, od nich mám internet, že bych přikoupil TV. Mají Golfchannel i oba Eurosporty. Tím bych měl pořešeno vše najednou. Dík za konzultace.
Asi nejlepší je v současné době kombinace Gofl Channel a Eurosport on-line předplatné (myslím, že je cca 699 Kč/rok). Pak máš všechno podstatné a Eurosport s možností českého komentáře i v době kdy na klasickém Eurosportu běží tenis :).
LIV je dle mého názoru na dívání horší než PGA Tour, viz vlákno o Mayakoba classic.
Se Skylinkem je problém, že mají Golf Channel v SD a ne v HD, což je docela špatný...
 
Asi nejlepší je v současné době kombinace Gofl Channel a Eurosport on-line předplatné (myslím, že je cca 699 Kč/rok). Pak máš všechno podstatné a Eurosport s možností českého komentáře i v době kdy na klasickém Eurosportu běží tenis :).
LIV je dle mého názoru na dívání horší než PGA Tour, viz vlákno o Mayakoba classic.
Se Skylinkem je problém, že mají Golf Channel v SD a ne v HD, což je docela špatný...
A navíc ten Skylink nemá ani možnost sledovat Golf Channel na webu :mad:
 
Ozývám se po delší době. TV s androidem nemám, takže tudy cesta ke sledování golfu nevede. Měl jsem zaplacený Skylink, když opustili oba Eurosporty a z Golfchannelu vyškrtli PGA, tak jsem to přestal platit a delší dobu jsem nesledoval nic. Teď koukám, že Golfchannel dává LIV Tour a k tomu většinu majorů vyjma Masters a ještě Ryder Cup. Uvažuji proto o znovuaktivaci karty na Skylink, a proto se zeptám odborníků, co je lepší úrovní LIV nebo PGA? Masters asi bude mít ČT jako obvykle nebo už ani to ne? Ještě mohu zkusit Vodafone, od nich mám internet, že bych přikoupil TV. Mají Golfchannel i oba Eurosporty. Tím bych měl pořešeno vše najednou. Dík za konzultace.
Na to srovnání LIV a PGA je ještě asi brzo......ale v zásadě je (a bude ) to letos tak, že na LIV uvidíš furt stejný hráče, z nichž někteří jsou skvělí, jiní mají zenit za sebou, ale mají velké jméno. Na PGA to vypadá na střídačku turnajů skvělých (viz nedávný Scottsdale, Genesis.....a teď nadcházející Alnord Palmer) na které se zavázali přijet ti nejlepší....a ten zbytek bude víceméně do počtu a k nekoukání (viz minulý víkend Honda).
Jinak určitě je ideální mít Golfchannel i Eurosport - uvidíš všechno dle libosti. Když je nějaký turnaj v Asii, tak u toho teoreticky nějaý blázen může sedět od čtvrtečního hodně časného rána do prvních hodin pondělních:D......
Hlavně dát bacha, aby to bylo v HD........nějak nechápu, že v této době ještě může nějaká placená internetová televize nabízet sport (ale i filmy.....) v SD:rolleyes:
 
Asi nejlepší je v současné době kombinace Gofl Channel a Eurosport on-line předplatné (myslím, že je cca 699 Kč/rok). Pak máš všechno podstatné a Eurosport s možností českého komentáře i v době kdy na klasickém Eurosportu běží tenis :).
LIV je dle mého názoru na dívání horší než PGA Tour, viz vlákno o Mayakoba classic.
Se Skylinkem je problém, že mají Golf Channel v SD a ne v HD, což je docela špatný...
Hele....může to být náhoda, ale na Skylink jsem snad ještě neslyšel žádnou pozitivní reakci - ba právě naopak. Ale třeba se zaměřujou na jinou cílovou skupinu než jsou fanoušci golfu a dalších sportů, co jdou na E1 a E2.
 
....nějak nechápu, že v této době ještě může nějaká placená internetová televize nabízet sport (ale i filmy.....) v SD:rolleyes:
Platba za pronájem satelitního SD transpordéru je jiná než za HD ;)

Jinak Golf Channel na internetových televizích jede jako HD.
 
Ozývám se po delší době. TV s androidem nemám, takže tudy cesta ke sledování golfu nevede. Měl jsem zaplacený Skylink, když opustili oba Eurosporty a z Golfchannelu vyškrtli PGA, tak jsem to přestal platit a delší dobu jsem nesledoval nic. Teď koukám, že Golfchannel dává LIV Tour a k tomu většinu majorů vyjma Masters a ještě Ryder Cup. Uvažuji proto o znovuaktivaci karty na Skylink, a proto se zeptám odborníků, co je lepší úrovní LIV nebo PGA? Masters asi bude mít ČT jako obvykle nebo už ani to ne? Ještě mohu zkusit Vodafone, od nich mám internet, že bych přikoupil TV. Mají Golfchannel i oba Eurosporty. Tím bych měl pořešeno vše najednou. Dík za konzultace.
Já tomu vůbec nerozumím, ale jsme na internetu, tak se k tomu vyjádřím. Řešila jsem to na konci prosince/začátku ledna. Nakonec mám kvůli Golf Channelu za 199 Kč Lepší TV. To možná zruším, protože Golf Channel má mít i Antik TV, který bych měla mít v rámci "nákupu" TV Hisense (já tu TV vyhrála) zdarma snad na rok. Jen jsem se k tomu ještě nedostala to zprovoznit, protože to bylo natolik pro mě zdlouhavé řešit s podporou jejich nabídku na zdarma Antik TV, že jsem si mezitím zvykla na Lepší TV a koukám na Golf Channel zatím tam. Vodafone mi vycházel tehdy dráž snad. O Skylink jsem neuvažovala ani minutu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom