Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

EE, tam zadna adresa neni, jen mail a pass.
Pak tedy nechápu, jak poznají, že jsi z ČR (pokud použiješ VPN).
 
Pak tedy nechápu, jak poznají, že jsi z ČR (pokud použiješ VPN).
jasne, ale ja nechci pouzivat placenou vpn sluzbu na to abych koukal na golf...nic, nechme to bejt...
 
K 13.1. by mělo dojít k ukončení EurosportPlayeru na mobilních zařízeních. Ale na televizi by měl i nadále fungovat...


You received an incorrect version of our notice yesterday. The correct version is below. All the dates referred to remain unaffected.

Eurosport Player is retiring - find out more

Hi,

Eurosport Player is coming to an end so we can focus on improving Eurosport.com and the Eurosport app — your complete hub for live sport, on-demand content and latest news.

Find out how to continue watching the Eurosport content you love below.

Changes to how you access the Eurosport service

From 13 January 2023 EurosportPlayer.com and the Eurosport Player apps will no longer be available.

Your subscription and the same premium content you love will not be affected.

You can continue watching all your favourite sports on all your devices, by signing in at Eurosport.com or via the Eurosport app.

Eurosport has a slightly different look and feel from Eurosport Player. You can also explore the different ways to browse and discover new sport content.

How to continue watching on your devices

On an Apple or Google mobile phone or tablet, or on Apple TV:

1. Delete the Eurosport Player app.

2. Download the Eurosport app from the Google or Apple app store if you haven’t already.

3. Sign in using your current username and password.

If you watch on an Xbox, Playstation 4, Samsung TV, Android TV or Fire TV, sign in and watch as normal.

Sign in now to start streaming!

Questions and support

To manage your subscription, visit your account.

To learn more, see our FAQs or visit our Help Centre.

Sincerely, the Eurosport Team
 
Dotaz na @Mirek_62 , nevidel jsi? Stoji to za zkouknuti? Nebo nekdo jiny videl?
23B7F249-D1DD-4212-8A5D-388FC04D7300.jpeg
 
Takže důvody konce Golf TV:
Discovery opouští systém "vertikálních" platforem pro fanoušky, preferuje "horizontální" platformy pro širší publikum.
Speciality jako featured groups a všechny rány jednoho hráče jsou tím pádem pryč.
Stejně tak odepsali CNN+ pár týdnů po startu v dubnu i když vyhodili 1 miliardu dolarů

Každopádně v našem prostoru zůstane Eurosport, který po ukončení Eurosport Playeru bohužel nejde pustit na většině Smart TV v prohlížeči (například LG je úplně out).
Snad se webu eurosport.com a kompatibilitě budou trochu věnovat...
 
A Tigera taky odepsali:
Mně se zdá, že celkově odepsali golf, protože poslední dobou cokoliv, i sto let staré reprízy, mají přednost před golfem. A pokud ho dávají, tak asi na webu, a já, upřímně řečeno, nemám chuť platit další peníze, i když je to jen 600 za rok. A to jsem se radovala, když probírali PGA 🤕
 
Sice uz neni Eurosport player, ale je appka Eurosport. Na Sony, android TV to jde. Akorat teda ten "evropsky" komentar je za me nic mo, US mi vyhovoval vic (vic komentatoru, vic informaci, diskuse apod.).
 
a ja myslel, ze Eurosport to ma hlavne jako promo pro GolfTV a proto ty silene prestavky s Federerem a urvanym otcem Sagana nebo koho a tisickrat to same dokola.... radsi bych koukal na normalni reklamy... nejak to jejich vyuziti reklamniho casu nechapu, asi proto nedelam marketing :)
 
Něco pro @Francovka , čas 15:00
 
Sice uz neni Eurosport player, ale je appka Eurosport. Na Sony, android TV to jde. Akorat teda ten "evropsky" komentar je za me nic mo, US mi vyhovoval vic (vic komentatoru, vic informaci, diskuse apod.).
Sony tv mám, asi 4 roky starou. Smart tv to je, půjde to? Jakým způsobem to funguje? A kde se to objednává. Díky předem.
 
Sony tv mám, asi 4 roky starou. Smart tv to je, půjde to? Jakým způsobem to funguje? A kde se to objednává. Díky předem.
Stáhneš si v televizi přes Google play aplikaci Eurosport a tam se přihlásíš. Na stránkách eurosport.com jsem si předtím tedy zřídil účet a zaplatil předplatné. Ale už je to delší doba.
Mám taky tv Sony.
 
Stáhneš si v televizi přes Google play aplikaci Eurosport a tam se přihlásíš. Na stránkách eurosport.com jsem si předtím tedy zřídil účet a zaplatil předplatné. Ale už je to delší doba.
Mám taky tv Sony.
Procházel jsem menu v tv a google play tam nemohu najít. To je v každé smart tv Sony? Dík.
 
V LG třeba najdeš Google Play jenom přes prohlížeč a aplikaci Eurosport tam nenajdeš. Ani ji nevyhledáš v menu Aplikace
Jednotlivé TV značky to asi mají různé...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom