Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Nějakou dobu využíváme Sweet.tv a spokojenost. Stojí 3 eura měsičně a lze používat až na 4 zařízeních.
Co to ma za kanaly, nenasel sem to na webu? Diky
 
Je jich tam opravdu mnoho. Samozřejmě komplet české. Hodně filmových a sportovních(14). Hlavně Golf Channel a oba Eurosporty. Mají 15 dní zdarma na vyzkoušení, takže ideálně vyzkoušet.
 
Nějakou dobu využíváme Sweet.tv a spokojenost. Stojí 3 eura měsičně a lze používat až na 4 zařízeních.
3 Eura ?
Já tam našel akorát 239,- za měsíc a žádnou jinou možnost.
 
Tak to se omlouvám, ale já to mám pár měsíců. Cena byla 3 eura a teď jsem se díval, že strhávají stále stejně. Na slevomatu mě teď google našel 749Kč za půl roku.
 
Tak to se omlouvám, ale já to mám pár měsíců. Cena byla 3 eura a teď jsem se díval, že strhávají stále stejně. Na slevomatu mě teď google našel 749Kč za půl roku.
ale to už vychází slušně
 
Nekoukate někdo teď na golf přes Telly? Mám zase posunutý zvuk. Nevím jestli to je problém jen u mě.
Nedá se nás to pořádně koukat. ☹️
 
3 Eura ?
Já tam našel akorát 239,- za měsíc a žádnou jinou možnost.
na webu maji cenu 3 ecka
1678062547454.png

ale ze tam není seznam kanálu ..... je to legalni vysílání?
 
Bude mozne nekde sledovat The Players? V programu Eurosportu ani Golf Channelu zadna zminka... Diky
 
Bude mozne nekde sledovat The Players? V programu Eurosportu ani Golf Channelu zadna zminka... Diky
Na webu nebo v aplikaci eurosportu říkali. A taky ze to pak možná budou pouštět ze záznamu na E2..
 
Na webu nebo v aplikaci eurosportu říkali. A taky ze to pak možná budou pouštět ze záznamu na E2..
Myslím, že to poběží na webu či v aplikaci Eurosportu, na E2 po tenisu.
I ostatní turnaje, které se "kryjí" s tenisem, takto běží (i když většinou bez českých keců, což je spíš dobře 🤭)
 
na webu maji cenu 3 ecka
Zobrazit přílohu 34934
ale ze tam není seznam kanálu ..... je to legalni vysílání?
Tak tohle jsem nikde na webu nenašel. Našel jsem to pouze na webu v češtině a tam je jen plná nabídka za úplně jiné peníze. Na Slevomatu je pak akorát ten půl rok za těch 749,-. Tak nevím ...... ????
 
Asi nejlepší je v současné době kombinace Gofl Channel a Eurosport on-line předplatné (myslím, že je cca 699 Kč/rok). Pak máš všechno podstatné a Eurosport s možností českého komentáře i v době kdy na klasickém Eurosportu běží tenis :).
LIV je dle mého názoru na dívání horší než PGA Tour, viz vlákno o Mayakoba classic.
Se Skylinkem je problém, že mají Golf Channel v SD a ne v HD, což je docela špatný...
Máš na mysli Eurosport na tomto odkazu?
Raději se zeptám, abych si nezaplatil omylem něco bez golfu.
 
Máš na mysli Eurosport na tomto odkazu?
Raději se zeptám, abych si nezaplatil omylem něco bez golfu.
Ano, mám. Golf jede většinou i dříve než na E2, kde jsou ještě pinkálisti s tenisovou raketou
 
Jinak na webu Eurosportu The Players zítra od 18h první kolo ;)
 
Chtěl jsem udělat registraci pro Eurosport a nelíbí se mi, že to chce všechny údaje o kartě včetně CVC. Platíte to také tak? Nebo to jde zaplatit i jinak?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom