Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Chtěl jsem udělat registraci pro Eurosport a nelíbí se mi, že to chce všechny údaje o kartě včetně CVC. Platíte to také tak? Nebo to jde zaplatit i jinak?
Pokud máš iPhone, tak zkus Apple Pay
 
Chtěl jsem udělat registraci pro Eurosport a nelíbí se mi, že to chce všechny údaje o kartě včetně CVC. Platíte to také tak? Nebo to jde zaplatit i jinak?
Platím taky, schválit se to musí stejně ve smart bance
 
A kdo se boji hodne, muze si vygenerovat virtualni kartu pouze na konkretni platbu a pak ji zrusit. Nekolik bank uz to umoznuje v mobilnim bankovnictvi.
 
Chtěl jsem udělat registraci pro Eurosport a nelíbí se mi, že to chce všechny údaje o kartě včetně CVC. Platíte to také tak? Nebo to jde zaplatit i jinak?
Optimální je roční platba v Google Play nebo přes PayPal.
Ještě si prosím ověř, že máš kompatibilní televizi, na LG ta v video nejde přímo přes prohlížeč, Pro Samsungy to běží.
Dá se to řešit přes X-Box a aplikaci Eurosport Player.Seznam kompatibilních zařízení je tady:
 
Zaplaceno bez problémů. Koupil jsem na zkoušku na měsíc, ale jsem spokojen, tak prodloužím pak na rok. Mohu sledovat nejen golf, ale i cyklistiku. Jiné sporty moc nesleduji. Televizi kompatibilní nemám, ale připojil jsem jí k notebooku přes HDMI, přičemž na notebooku lze mít obraz vypnutý. Výhodou je možnost příjmu kdekoliv po Evropě, kde je k dispozici pevný internet či Wi-Fi. Díky všem za konzultaci.
 
Někdo s ipadem a v Safari?
Odpovím sám sobě, třeba to někomu pomůže. Na iPadu v Safari to prostě blbne, posune se to o 30s ať dělám co dělám. V chromu taky.
V aplikaci eurosportu to funguje ok, posun o 15s.
 
Máme tady Masters :), jako obvykle na čt sport. No, už se ani nenasírám, protože nevím, bylo-li by líp, kdyby to dával Eurosport, myslím, že ne.

  • Golf

    <em>Masters</em>

    Masters

    Přenos z nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Středa 5. 4. 2023
    22:35
    video
    120 minut PSTHD

    Čtvrtek 6. 4. 2023
    06:00

    120 minut STHD
  • Masters

    Přímý přenos z nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Čtvrtek 6. 4. 2023
    23:40
    video
    110 minut LSTHD
  • Masters

    Přenos z nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Pátek 7. 4. 2023
    21:25
    video
    245 minut LSTHD
  • Masters

    Sestřih z hracího dne nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Sobota 8. 4. 2023
    11:55
    video
    120 minut PHD
  • Masters

    Přímý přenos z nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Sobota 8. 4. 2023
    21:00
    video
    240 minut LSTHD
  • Masters

    Sestřih z hracího dne nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Neděle 9. 4. 2023
    13:05
    video
    50 minut PHD
  • Masters

    Přímý přenos z nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Neděle 9. 4. 2023
    20:00
    video
    60 minut LSTHD
  • Masters

    Přímý přenos z nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Neděle 9. 4. 2023
    23:40
    video
    80 minut LSTHD
  • Masters

    Záznam z posledního hracího dne nejprestižnějšího turnaje mužského profesionálního golfu z Augusty v USA

    Pondělí 10. 4. 2023
    11:35
    video
    120 minut PSTHD

    Úterý 11. 4. 2023
    06:00

  • P.S. předpokládám, že zbytek poběží na netu, aspoň doufám.
 
Taky doufám v přenosy na netu, jinak by to bylo dost kruté...
Nemáte někdo info, kolik let dopředu ještě má ČT nakoupena práva?
Díky
 
Taky doufám v přenosy na netu, jinak by to bylo dost kruté...
Nemáte někdo info, kolik let dopředu ještě má ČT nakoupena práva?
Díky
Myslím, že ano, protože tohle jsou časy na ČT Sport Plus…
Zatím je tam program do 6.4. ale předpokládám, že podobné to bude i v dalších dnech. A o finále bych se nebál.
 

Přílohy

  • CADC7BD8-BEB0-41FF-9551-B9A5105EBEF6.jpeg
    CADC7BD8-BEB0-41FF-9551-B9A5105EBEF6.jpeg
    30,5 KB · Zobrazení: 93
Taky doufám v přenosy na netu, jinak by to bylo dost kruté...
Nemáte někdo info, kolik let dopředu ještě má ČT nakoupena práva?
Díky
Taky nechápu proč to ČT kupuje, když to pak vysílá jen na netu (přímý přenos) a v TV místo toho dává utkání horských služeb nebo ženský hokej MS základní skupinu, namísto finále v neděli. No nevím, co je zajímavější, jestli ČR - Japonsko ženský hokej nebo Augusta. Programový ředitel ČT musí být anti golfista:)
 
Taky nechápu proč to ČT kupuje, když to pak vysílá jen na netu (přímý přenos) a v TV místo toho dává utkání horských služeb nebo ženský hokej MS základní skupinu, namísto finále v neděli. No nevím, co je zajímavější, jestli ČR - Japonsko ženský hokej nebo Augusta. Programový ředitel ČT musí být anti golfista:)
Od té doby, co Bosák není kmenový zaměstnanec ČT (nejspíš), tak ČT na golf hází 💩
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom