Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Děkuji za názory. Moc v tom přehled nemám, byl jsem poslední léta víc za hranicemi než v Česku a i teď je to tak halb und halb. Skylink jsem míval před léty, teď už jsem ho vyřadil. Bohužel mám TV Sony, která nemá android a neumí tv on-line. A dívat se jen na laptopu mě neuspokojuje. Ale mám pevný internet od Vodafone a našel jsem, že mi dají za 80 Kč/měsíc TV Klasik a k tomu je zdarma balíček Sport MINI, kde je E1, E2 i Golfchannel, vše v HD. Až budu zase v Čechách, tak si to u Vodafone upřesním a poinformuji, jak jsem dopadl. Díky.
 
Ja pouzivam aplikaci ViGo. Cenove maji tzv servisni poplatek 73,- na mesic a k tomu balicek s Golf Channel za 25,-. Balicek si koupim, jen kdyz jsou zajimave turnaje. Kdyz nemam aktivni balicek, neplatim ani servisni poplatek. Tzn 98,- na mesic. Ale realne si ho koupim tak na 3-4 mesice za rok. Maximalne mi to vyhovuje.
 
Signál TV a internetu přijímám přes kabel UPC, dnes je to Vodafon. Poslední dobou se stává že, kvalita signálu Golf Channelu často silně pokulhává a někdy tento kanál je zcela bez signálu. Začal jsem to vnímat, když začalo mistrovství světa v čutané v Kataru. Možná to bylo už před tím, ale to si nejsem jist. Většinou zamrzá, překládají se různé záběry, míček na grýnu a hráč na odpališti :) a když už, tak to trvá dlouho. Je to zcela nekoukatelné.

Kdo jedete na původních rozvodech UPC, máte také problém s proměnlivou kvalitou signálu? Laicky si říkám, jestli ti šmejdi nesnižují kvalitu málo sledovaného kanálu na úkor jiných, preferovaných. Ale prt tomu rozumím, tak se tu ptám.
 
Signál TV a internetu přijímám přes kabel UPC, dnes je to Vodafon. Poslední dobou se stává že, kvalita signálu Golf Channelu často silně pokulhává a někdy tento kanál je zcela bez signálu. Začal jsem to vnímat, když začalo mistrovství světa v čutané v Kataru. Možná to bylo už před tím, ale to si nejsem jist. Většinou zamrzá, překládají se různé záběry, míček na grýnu a hráč na odpališti :) a když už, tak to trvá dlouho. Je to zcela nekoukatelné.

Kdo jedete na původních rozvodech UPC, máte také problém s proměnlivou kvalitou signálu? Laicky si říkám, jestli ti šmejdi nesnižují kvalitu málo sledovaného kanálu na úkor jiných, preferovaných. Ale prt tomu rozumím, tak se tu ptám.
Myslím si, že kvalitu signálu nesnižují. Sám jedu po koaxu UPC a nic takového nemám. Dříve (v původním bydlišti) takové poruchy způsobovalo rušení domácích spotřebičů u sousedů (lednice, MW). Někdy si kutilové rozvody upravují nebo mají staré spotřebiče a jsou schopni rušit signál. Zavolal bych technickou podporu, ať řeší a hledají.
 
Za mě jsem celkem spokojený s Kuki (koukal jsem, že mám tarif M za 290 Kč s DPH). K pevným kanálům je možné si zvolit několik volitelných vč. Golf Channelu a Eurosportů. Občas mě zlobí aplikace v Samsung TV, ale dá se to přežít. Lepší nabídku jsem zatím nenašel.
 
Myslím si, že kvalitu signálu nesnižují. Sám jedu po koaxu UPC a nic takového nemám. Dříve (v původním bydlišti) takové poruchy způsobovalo rušení domácích spotřebičů u sousedů (lednice, MW). Někdy si kutilové rozvody upravují nebo mají staré spotřebiče a jsou schopni rušit signál. Zavolal bych technickou podporu, ať řeší a hledají.
Dík za reakci. Na technickou podporu se samozřejmě chystám obrátit.
Problémovými spotřebiči v sousedství, kutilskými zásahy do rozvodu UPC apod. bych předpokládal negativní ovlivnění i jiných kanálů a ne pouze Golf Channel, ale jak píši, nerozumím tomu.
 
Za mě jsem celkem spokojený s Kuki (koukal jsem, že mám tarif M za 290 Kč s DPH). K pevným kanálům je možné si zvolit několik volitelných vč. Golf Channelu a Eurosportů. Občas mě zlobí aplikace v Samsung TV, ale dá se to přežít. Lepší nabídku jsem zatím nenašel.
Taky jsem s Kuki spokojenej, mám "plnou palbu" za 400 Kč. Na TV Samsung mi appka chodí skvěle.......že se výjimečně občas sekne je spíš vina připojení v tý naší vesničce střediskový:D
 
Nyní používám LepšíTV, ale doposud jsem nenašel něco, co by mi vyhovovalo.
Na co mít balíček s 30-ti, 50-ti programy znichž se dívám tak na 4 a pak si ještě za další nemalé peníze dokupovat několik programů k tomu.
To nemůžou udělat třeba balíček: výběr dle sebe např. 10 nebo 15 programů bez toho abych musel kupovat nějaký základ.
Nebo víte někdo o něčem takovém ???? Mě se zatím nic podobného najít nenašlo. :(
Ideál by pro mě byl vlastní výběr tak 6-7 programů a víc nic.
 
Taky jsem s Kuki spokojenej, mám "plnou palbu" za 400 Kč. Na TV Samsung mi appka chodí skvěle.......že se výjimečně občas sekne je spíš vina připojení v tý naší vesničce střediskový:D
Mně se právě také občas Kuki sekne na Samsung TV a to máme připojení dobré :(. Na AppleTV mám Kuki aplikaci také a ta se neseká (na stejném připojení), ale pro změnu přestává pravidelně fungovat procházení kanálů :D.
 
Taky jsem s Kuki spokojenej, mám "plnou palbu" za 400 Kč. Na TV Samsung mi appka chodí skvěle.......že se výjimečně občas sekne je spíš vina připojení v tý naší vesničce střediskový:D
mám také Kuki...jsem obecně spokojený...jedniné co mě občas štve, že ze záznamu (když se dívám den dva zpětně na něco) nelze přetáčet a občas je pod programem golf jiný sport...
 
mám také Kuki...jsem obecně spokojený...jedniné co mě občas štve, že ze záznamu (když se dívám den dva zpětně na něco) nelze přetáčet a občas je pod programem golf jiný sport...
Hmm.....to je divný. Dnes ráno jsem se díval, jak E.Adamczyková vyhrála MS ve snowbordcrossu.....to se stalo ve středu, tzn. před 2 dny a přetáčení v pohodě......
 
Hmm.....to je divný. Dnes ráno jsem se díval, jak E.Adamczyková vyhrála MS ve snowbordcrossu.....to se stalo ve středu, tzn. před 2 dny a přetáčení v pohodě......
Přetáčet na Kuki jde všechno. Jen ta zrádná Prima asi až po 150. s.
 
Dotaz na ty, kteří koukají na webu eurosportu:
Taky se vám při posunu dopředu nebo dozadu přenos posune o 30s i když tam je napsáno 15? Koukám na tu verzi přenosu pro web, ne E2…
 
Dotaz na ty, kteří koukají na webu eurosportu:
Taky se vám při posunu dopředu nebo dozadu přenos posune o 30s i když tam je napsáno 15? Koukám na tu verzi přenosu pro web, ne E2…
Jen 15s, ale je to citlivé na dvojklik ;)
 
Jen 15s, ale je to citlivé na dvojklik ;)
Na iPadu ani prstem ani perem jinak než 30s nedám:( dvojklik to nejspíš není..
 
Na iPadu ani prstem ani perem jinak než 30s nedám:( dvojklik to nejspíš není..
Tak to nevím, na MacBooku v poho.
 
Mě to na tabletu Samsung funguje bez problémů po 15s
 
Nějakou dobu využíváme Sweet.tv a spokojenost. Stojí 3 eura měsičně a lze používat až na 4 zařízeních.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom