Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

No já si to včera dal s anglickým komentářem, měl jsme to jako podkres k práci a dobrý.
Já to spíš beru jako doplněk toho, když budu mít náladu na to koukat, ale na E2 to nepůjde nebo se protáhne tenis či jiný nepodstatný sport atd.
Raději mám český komentář, nicméně světový jazyk holt nejsme 😢
 
Včera jsem neviděl 1.kolo Honda Classic, tak jsem dnes pustil EP a tam byly 2 záznamy, jeden s českým komentářem a druhý bez.
Ale bohužel - Alan nekomentoval 😂

Jak je to tedy s tím CZ komentářem u záznamu? Je jen v průběhu turnaje, nebo náhodně?
 
@Mirek_62 netuším. Taky vidím dva. Ten druhý je česky, trochu kratší s na začátku je tenis..Stejný bordel jako u iptv..
 
@Mirek_62 netuším. Taky vidím dva. Ten druhý je česky, trochu kratší s na začátku je tenis..Stejný bordel jako u iptv..
Ale co vím je, že v tom s cz komentářem jsou stejné reklamy jako na iptv. Takže si platím eurosport dvakrát a pokaždé dostanu stejnou sr…u, super.
 
ja mam placenou verzi golf.tv a zatim nejlepsi! pga tour live vsechny kola, main stream nebo featured groups, proste si clovek vybere na co chce koukat a to i na zaznamy!
 
ja mam placenou verzi golf.tv a zatim nejlepsi! pga tour live vsechny kola, main stream nebo featured groups, proste si clovek vybere na co chce koukat a to i na zaznamy!
Takže máš placenou pro verzi? Cca 2,5t za rok? Není to trochu moc za nekompletní pgatour? Píšou tam ze vysílají i LET, což u nás asi nebude pravda ne?
 
Takže máš placenou pro verzi? Cca 2,5t za rok? Není to trochu moc za nekompletní pgatour? Píšou tam ze vysílají i LET, což u nás asi nebude pravda ne?
Mam Live Pass, 60 USD/rok, takze cca 1300 za rok mi neprijde moc

A na LET nekoukam, ale zaznamy tu jsou:

1645791576717.png
 
Mam Live Pass, 60 USD/rok, takze cca 1300 za rok mi neprijde moc

A na LET nekoukam, ale zaznamy tu jsou:

Zobrazit přílohu 28947
Divné, jsem myslel že o2 má výhradní práva.
Asi jsem trubka, ale live jsem myslel že záznamy nemá podle toho názvu.
 
Divné, jsem myslel že o2 má výhradní práva.
Asi jsem trubka, ale live jsem myslel že záznamy nemá podle toho názvu.
Zaznamy jsou myslim i ve free verzi a Live Pass muze koukat i na Live prenosy :)
Aspon takhle si nejak pamatuju, proc jsem to kupoval .-)
 
A není to tím, že pokud by to nedávali na českém E2, tak tam bude pouze originální verze, ale protože to včera dávali a komentoval to p. Kárník, tak to v záznamech je ve více verzích.
Já minulý týden měl na výběr, při live, tuším i švédštinu, možná španělštinu a další jazyky.
Jinak podle mě na EP běží live delší než to , co vysílají na E2.
 
A není to tím, že pokud by to nedávali na českém E2, tak tam bude pouze originální verze, ale protože to včera dávali a komentoval to p. Kárník, tak to v záznamech je ve více verzích.
Já minulý týden měl na výběr, při live, tuším i švédštinu, možná španělštinu a další jazyky.
Jinak podle mě na EP běží live delší než to , co vysílají na E2.
Chtěl jsem si pustit záznam z finál. kola minulý týden a češtinu jsem nenašel, tak jsem si to pustil v AJ. Ale nevím, zda byl minulý týden přenos s českým komentářem.
 
U Pro Pass je dostupné i velké množství výukových videí - My game - Tiger Wood Seasons 1 a 2 i od jiných hráču - například Colin Morikawa, My shots with Jordan Spieth apod...
 
Chtěl jsem si pustit záznam z finál. kola minulý týden a češtinu jsem nenašel, tak jsem si to pustil v AJ. Ale nevím, zda byl minulý týden přenos s českým komentářem.
Nebyl
 
Take mám golf.tv a naprostá spokojenost. Na každý soutěžní den mají několik přenosů, hlavní stream, featured holes, featured groups, atd. Je fajn, že je to i bez reklam
 
Dávají (budou dávat) někde The Players? Nikde v programu to nevidím a měl by být tenhle víkend.
Eurosport
 

Přílohy

  • 58441434-1F95-4B74-8F79-E5664358B32C.png
    58441434-1F95-4B74-8F79-E5664358B32C.png
    39 KB · Zobrazení: 83
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom