Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf v TV

Jsem naivna, laik, ... Není možné, že když teď nebude Eurosport vědět, kam olympijsky skočit, tak pustil chlup Golfchannelu? Nebo v tom to směru nějak "uhnula" PGA nebo kdo a dopustili to nějak obdobně jako minule v případě SuperBowlu ...?
EU nepustil nic, Saudi se hrajou na asijské tour a GCh si to vyjednal (koupil).
 
Prosím, nevíte někdo, jestli na E2 skutečně dnes bude Genesis Invitational?
Fakt bych se chtěl dívat, minulý týden p. Kárník říkal, že budou vysílat sobota a neděle, ale v programu je napsaný tenis.

Nebo kde jinde by se to dalo sledovat?

Díky
 
S česky komentovanou "stopou" z E2 v Playeru je trochu problém, často tam je v úvodu tenis..
Jedinou jistotou je vždycky Golf TV :)
 
Dokonce vcera na EurosportPlayeru bezel Tour Champions
 
No tak jste mě ukecali, předplatím si Eurosport Player :D:D:D:D

Děkuji všem za rady;);)
 
Ono je to ted pres olympiadu trochu narocnejsi na EurosportPlayeru. Prijde mi, ze tam pousti vse co maji, tedy i to co bezne pro CZ trh nebezi. Viz turnaje z EuropeanTour nebo ted PGA Champions. Zrejme to pro jine staty maji nakoupeno.
Mne player nakonec vysel o neco levneji, nez dokup dalsiho balicku pres Kuki.
 
Uvidíme, jestli na to budu nějak víc koukat.
Nicméně za 320 korun na rok, to není zase tak strašné :D Mají nějakou 50% slevu do zítřka ;)
 
Ono je to ted pres olympiadu trochu narocnejsi na EurosportPlayeru. Prijde mi, ze tam pousti vse co maji, tedy i to co bezne pro CZ trh nebezi. Viz turnaje z EuropeanTour nebo ted PGA Champions. Zrejme to pro jine staty maji nakoupeno.
Mne player nakonec vysel o neco levneji, nez dokup dalsiho balicku pres Kuki.
Mám podobnej pocit......po ZOH to může být zase jinak..........Na EurosportPlayeru dávali taky tenis, stejně jako na E2.......a to přesto, že tam na EP byla ikona golfu i s názvem turnaje. Ale po spuštění se zase objevil tenis.......prostě nic navíc tam nebylo.
 
Mám podobnej pocit......po ZOH to může být zase jinak..........Na EurosportPlayeru dávali taky tenis, stejně jako na E2.......a to přesto, že tam na EP byla ikona golfu i s názvem turnaje. Ale po spuštění se zase objevil tenis.......prostě nic navíc tam nebylo.
No ono to bylo ještě trochu jinak. Když jsi dal na Playeru E2, běžel tenis. Ale byl tam i odkaz s ikonou Playeru a běžel skutečně golf. Ale bylo to s anglickým komentářem.
Akorát cca v 10 večer mě to pořád přesouvalo na začátek přenosu v 7 večer a psalo to živě. Takže jsem z toho byl takový celý zmatený :D
 
Dík za tip na slevu na eurosport player, koupeno a funguje pekne. I kdyz me teda stve, jak je nutne kombinovat poskytovatle, uz mam Vodafone (UPC), O2 sport balicek (nastesti skoro zdarma na rok v kombinaci s premium idnes) a ted jeste tohle.... ale spis jen proto, ze to fakt nastve,kdyz se clovek vecer tesi na golf a oni davaji tenis - i kdyz ten me bavi taky, ale ne nejaky prumerny turnaj z Argentiny, to radsi budu koukat na prumerny turnaj v golfu :) Uz aby bylo jaro :)
 
Taky jsem si včera zaplatil na základě příspěvků Eurosport Player a spokojenost po prvním večeru u golfu. Díky za tip.:up:
 
No, tak sice to mělo být do včerejška, ale dnes to pořád ještě jde koupit za tu slevu. Běda vám, jak to bude naprd😁
 
Tak jsem také podlehl nátlaku zdejší komunity a předplatil si EP (ve slevě), ale jak říká @JardaK "Běda vám ..."
 
Už jsem stihl zjistit, že český komentář u videí puštěných zpětně tam tak nějak není..
 
Už jsem stihl zjistit, že český komentář u videí puštěných zpětně tam tak nějak není..
Přesně - a já se tak těšil na Alana 🤭

Ale můžeš si pustit bez jakéhokoliv komntáře, jen se zvukem ze hřiště, takže tě nic neruší ve studiu hry.
 
Přesně - a já se tak těšil na Alana 🤭

Ale můžeš si pustit bez jakéhokoliv komntáře, jen se zvukem ze hřiště, takže tě nic neruší ve studiu hry.
Vím. Asi nejlepší možnost.
 
Přesně - a já se tak těšil na Alana 🤭

Neříkej mi, že ho vydržíš poslouchat celý turnaj. :oops:

---

Prosím, mohl byste mi někdo shrnout, jaký je teď aktuálně stav, co kde poběží a co ne? Trochu jsem se v tom poslední dobou ztratil...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom